Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1 (Jornada 26)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip P J G P PF PC P J G P PF PC P J G P PF PC
1 Esparreguera 52 26 26 0 2005 1593 26 13 13 0 1019 782 26 13 13 0 986 811
2 Salou 47 26 21 5 2077 1733 25 13 12 1 1076 842 22 13 9 4 1001 891
3 Martinenc 44 26 18 8 2118 1897 24 13 11 2 1176 990 20 13 7 6 942 907
4 Ploms Salle Reus 43 26 17 9 1859 1733 19 13 6 7 904 842 24 13 11 2 955 891
5 Badalonès 42 26 16 10 2046 1904 21 13 8 5 1044 924 21 13 8 5 1002 980
6 Lliçà d'Amunt 39 26 13 13 1809 1854 21 13 8 5 925 898 18 13 5 8 884 956
7 Granollers 37 26 11 15 1780 1833 21 13 8 5 925 903 16 13 3 10 855 930
8 Esc. Pia Sab. 36 26 10 16 1838 2010 17 13 4 9 894 964 19 13 6 7 944 1046
9 Artés 36 26 10 16 1903 2002 17 12 5 7 889 907 19 14 5 9 1014 1095
10 Mar. Ademar 36 26 10 16 1815 1928 20 13 7 6 965 967 16 13 3 10 850 961
11 Grup Barna 35 26 9 17 1731 1855 19 13 6 7 849 909 16 13 3 10 882 946
12 Sama 34 26 8 18 1655 1866 19 14 5 9 910 949 15 12 3 9 745 917
13 Mollet B 33 26 7 19 1743 1857 17 13 4 9 890 913 16 13 3 10 853 944
14 CN Sabadell 32 26 6 20 1666 1980 18 13 5 8 844 945 14 13 1 12 822 1035
  Play-off ascens   Play-off permanència   Descens
Darrera actualització: 06-05-2018 21:30:06

Resultats i calendari

Jornada 24 (21/04/2018)
Esc. Pia Sab. Martinenc 69-65
Mollet B Granollers 68-51
Esparreguera Salou 67-57
Lliçà d'Amunt Sama 67-71
Mar. Ademar Badalonès 67-79
Grup Barna CN Sabadell 76-65
Artés Ploms Salle Reus 74-80
Jornada 25 (28/04/2018)
Salou Artés 84-68
Granollers Esc. Pia Sab. 68-73
Ploms Salle Reus Mollet B 86-56
Badalonès Lliçà d'Amunt 75-89
Martinenc Grup Barna 84-72
Esparreguera Sama 83-39
CN Sabadell Mar. Ademar 59-69
Jornada 26 (05/05/2018)
Mar. Ademar Martinenc 56-63
Artés Esparreguera 71-74
Lliçà d'Amunt CN Sabadell 79-75
Mollet B Salou 78-83
Grup Barna Granollers 77-74
Esc. Pia Sab. Ploms Salle Reus 77-80
Sama Badalonès 66-94

Tots els partits

Artés Badalonès CN Sabadell Esc. Pia Sab. Esparreguera Granollers Grup Barna Lliçà d'Amunt Mar. Ademar Martinenc Mollet B Ploms Salle Reus Salou Sama
Artés 82-78 86-64 78-90 71-74 60-71 86-76 66-73 75-68 73-84 70-61 74-80 68-88
Badalonès 88-60 81-52 87-77 58-63 79-62 82-73 75-89 85-68 84-96 65-80 69-72 92-70 99-62
CN Sabadell 68-75 66-71 70-75 77-97 65-64 78-74 73-65 59-69 54-79 74-67 38-68 58-85 64-56
Esc. Pia Sab. 74-81 79-87 68-84 50-84 58-67 67-64 72-60 71-58 69-65 60-76 77-80 76-79 73-79
Esparreguera 87-73 82-75 88-64 99-48 78-68 60-55 75-61 75-55 73-68 73-54 79-65 67-57 83-39
Granollers 81-68 85-84 66-51 68-73 63-82 81-59 76-67 65-61 69-85 79-66 71-80 50-62 71-65
Grup Barna 64-84 74-81 76-65 75-60 52-64 77-74 54-55 68-67 76-70 74-86 59-67 38-86 62-50
Lliçà d'Amunt 69-63 66-74 79-75 76-79 68-95 63-56 72-66 73-69 64-55 82-70 59-63 87-62 67-71
Mar. Ademar 96-80 67-79 94-82 78-82 59-68 68-63 76-74 80-79 56-63 79-63 69-84 59-85 84-65
Martinenc 134-107 80-74 88-55 118-86 73-79 81-68 84-72 96-67 90-70 76-68 74-78 95-91 87-75
Mollet B 72-68 59-65 77-65 68-71 61-78 68-51 64-74 73-76 70-56 54-67 73-85 78-83 73-74
Ploms Salle Reus 48-52 80-83 87-46 71-66 56-70 82-72 53-58 67-72 69-74 72-63 86-56 54-67 79-63
Salou 84-68 94-57 74-61 74-62 71-72 91-70 84-71 84-69 94-61 97-78 65-55 89-72 75-46
Sama 55-70 75-65 66-94 71-58 84-75 52-60 60-69 59-66 65-51 67-74 66-69 61-51 60-61 69-86