Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11 (Jornada 3)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Valldoreix 9 3 3 0 0 11 2 3 1 1 0 0 2 1 6 2 2 0 0 9 1
2 D. Batlló 9 3 3 0 0 7 3 3 1 1 0 0 3 1 6 2 2 0 0 4 2
3 Sant Ignasi 7 3 2 1 0 8 5 1 1 0 1 0 1 1 6 2 2 0 0 7 4
4 Celtic 7 3 2 1 0 4 1 4 2 1 1 0 3 1 3 1 1 0 0 1 0
5 Sta Eulàlia 7 3 2 1 0 5 3 4 2 1 1 0 3 2 3 1 1 0 0 2 1
6 APA Poble S. 6 3 2 0 1 9 4 6 3 2 0 1 9 4 0 0 0 0 0 0 0
7 R. Vallbona 6 3 2 0 1 6 3 6 2 2 0 0 6 2 0 1 0 0 1 0 1
8 Fundació Júpiter 6 3 2 0 1 5 4 3 1 1 0 0 1 0 3 2 1 0 1 4 4
9 Pastrana 6 3 2 0 1 5 4 3 2 1 0 1 2 2 3 1 1 0 0 3 2
10 Gramenet 4 3 1 1 1 4 6 0 1 0 0 1 0 5 4 2 1 1 0 4 1
11 St. Genís-P. 3 3 1 0 2 6 9 0 1 0 0 1 2 3 3 2 1 0 1 4 6
12 Lions 3 3 1 0 2 3 8 0 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 7
13 Trinidad 1 3 0 1 2 6 8 0 2 0 0 2 3 5 1 1 0 1 0 3 3
14 Carmel 1 3 0 1 2 2 4 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 4
15 Olympia II 1 3 0 1 2 5 8 1 1 0 1 0 3 3 0 2 0 0 2 2 5
16 Vallvidrera Senglars 1 3 0 1 2 5 9 0 2 0 0 2 4 8 1 1 0 1 0 1 1
17 Martinenc B 0 3 0 0 3 3 7 0 2 0 0 2 2 5 0 1 0 0 1 1 2
18 Muntanyesa B 0 3 0 0 3 4 10 0 2 0 0 2 3 7 0 1 0 0 1 1 3
  Ascens   Elim. d'ascens   Descens
Darrera actualització: 17-09-2017 21:02:25

Resultats i calendari

Jornada 3 (17/09/2017)
R. Vallbona St. Genís-P. 4-1
Martinenc B Sant Ignasi 0-2
Celtic Olympia II 3-1
Vallvidrera Senglars Gramenet 0-3
APA Poble S. Lions 6-1
Pastrana D. Batlló 0-1
Sta Eulàlia Carmel 2-1
Muntanyesa B Valldoreix 1-4
Trinidad Fundació Júpiter 2-3
Jornada 4 (24/09/2017)
St. Genís-P. Trinidad  
D. Batlló R. Vallbona  
Lions Sta Eulàlia  
Carmel Vallvidrera Senglars  
Valldoreix Pastrana  
Olympia II APA Poble S.  
Sant Ignasi Muntanyesa B  
Gramenet Martinenc B  
Fundació Júpiter Celtic  
Jornada 5 (01/10/2017)
Pastrana Sant Ignasi  
R. Vallbona Valldoreix  
Vallvidrera Senglars Martinenc B  
Muntanyesa B Gramenet  
APA Poble S. Fundació Júpiter  
Sta Eulàlia Olympia II  
Carmel Lions  
Trinidad D. Batlló  
Celtic St. Genís-P.  

Tots els partits

APA Poble S. Carmel Celtic D. Batlló Fundació Júpiter Gramenet Lions Martinenc B Muntanyesa B Olympia II Pastrana R. Vallbona Sant Ignasi St. Genís-P. Sta Eulàlia Trinidad Valldoreix Vallvidrera Senglars
APA Poble S. 2-1 6-1 1-2
Carmel
Celtic 0-0 3-1
D. Batlló 3-1
Fundació Júpiter 1-0
Gramenet 0-5
Lions 0-1
Martinenc B 2-3 0-2
Muntanyesa B 2-3 1-4
Olympia II 3-3
Pastrana 0-1 2-1
R. Vallbona 2-1 4-1
Sant Ignasi 1-1
St. Genís-P. 2-3
Sta Eulàlia 2-1 1-1
Trinidad 2-3 1-2
Valldoreix 2-1
Vallvidrera Senglars 0-3 4-5