Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 9)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Alcobendas 14 9 6 2 1 259 233 8 5 3 2 0 142 132 6 4 3 0 1 117 101
2 Los Dólmenes 13 9 6 1 2 251 234 8 4 4 0 0 118 101 5 5 2 1 2 133 133
3 Agustinos 12 9 5 2 2 265 259 8 5 4 0 1 148 139 4 4 1 2 1 117 120
4 Viveros Herol 11 9 5 1 3 246 230 7 5 3 1 1 136 127 4 4 2 0 2 110 103
5 Torrelavega 11 9 5 1 3 243 235 5 4 2 1 1 108 109 6 5 3 0 2 135 126
6 Barça B Lassa 11 9 5 1 3 258 251 7 5 3 1 1 144 140 4 4 2 0 2 114 111
7 Amenabar 10 9 5 0 4 224 214 8 5 4 0 1 118 107 2 4 1 0 3 106 107
8 Sinfín 9 9 4 1 4 244 244 5 5 2 1 2 137 138 4 4 2 0 2 107 106
9 Lanzarote 9 9 4 1 4 225 235 4 4 2 0 2 92 98 5 5 2 1 2 133 137
10 Cisne 8 9 4 0 5 254 250 6 5 3 0 2 145 133 2 4 1 0 3 109 117
11 Ciudad Real 8 9 3 2 4 241 238 7 5 3 1 1 141 127 1 4 0 1 3 100 111
12 Villa de Aranda 8 9 4 0 5 232 240 6 4 3 0 1 106 100 2 5 1 0 4 126 140
13 Palma del Río 7 9 3 1 5 218 227 6 3 3 0 0 76 64 1 6 0 1 5 142 163
14 Covadonga 6 9 3 0 6 219 231 4 4 2 0 2 104 107 2 5 1 0 4 115 124
15 Madrid 4 9 2 0 7 184 213 2 4 1 0 3 86 101 2 5 1 0 4 98 112
16 Bordils 3 9 1 1 7 218 247 2 5 1 0 4 119 138 1 4 0 1 3 99 109
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 19-11-2017 15:00:10

Resultats i calendari

Jornada 9 (19/11/2017)
Viveros Herol Madrid 26-22
Ciudad Real Lanzarote 27-27
Sinfín Alcobendas 27-26
Barça B Lassa Los Dólmenes 35-31
Agustinos Villa de Aranda 31-28
Bordils Torrelavega 20-28
Cisne Palma del Río 29-24
Amenabar Covadonga 24-20
Jornada 10 (26/11/2017)
Covadonga Viveros Herol  
Villa de Aranda Sinfín  
Madrid Agustinos  
Los Dólmenes Amenabar  
Torrelavega Ciudad Real  
Alcobendas Cisne  
Lanzarote Barça B Lassa  
Palma del Río Bordils  
Jornada 11 (03/12/2017)
Ciudad Real Palma del Río  
Bordils Alcobendas  
Amenabar Viveros Herol  
Sinfín Madrid  
Barça B Lassa Torrelavega  
Agustinos Covadonga  
Los Dólmenes Lanzarote  
Cisne Villa de Aranda  

Tots els partits

Agustinos Alcobendas Amenabar Barça B Lassa Bordils Cisne Ciudad Real Covadonga Lanzarote Los Dólmenes Madrid Palma del Río Sinfín Torrelavega Villa de Aranda Viveros Herol
Agustinos 37-34 22-21 27-28 31-28 31-28
Alcobendas 31-31 27-26 22-22 28-27 34-26
Amenabar 22-27 24-20 23-17 21-19 28-24
Barça B Lassa 28-27 26-26 35-31 32-26 23-30
Bordils 22-30 27-25 25-26 25-29 20-28
Cisne 29-28 23-24 36-28 28-29 29-24
Ciudad Real 29-31 28-21 29-26 28-22 27-27
Covadonga 22-30 28-26 30-25 24-26
Lanzarote 23-18 21-28 23-28
Los Dólmenes 31-26 31-28 27-23 29-24
Madrid 20-31 20-18 24-29 22-23
Palma del Río 21-17 28-24 27-23
Sinfín 27-26 26-28 30-30 25-23 29-31
Torrelavega 29-29 32-31 24-27 23-22
Villa de Aranda 27-23 19-24 30-24 30-29
Viveros Herol 32-33 27-22 24-24 26-22 27-26