Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 2)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Viveros Herol 4 2 2 0 0 57 45 2 1 1 0 0 27 22 2 1 1 0 0 30 23
2 Los Dólmenes 4 2 2 0 0 58 48 2 1 1 0 0 29 24 2 1 1 0 0 29 24
3 Cisne 4 2 2 0 0 57 54 2 1 1 0 0 29 28 2 1 1 0 0 28 26
4 Agustinos 4 2 2 0 0 53 50 2 1 1 0 0 22 21 2 1 1 0 0 31 29
5 Alcobendas 3 2 1 1 0 50 49 2 1 1 0 0 28 27 1 1 0 1 0 22 22
6 Villa de Aranda 2 2 1 0 1 49 46 2 1 1 0 0 27 23 0 1 0 0 1 22 23
7 Sinfín 2 2 1 0 1 55 53 0 1 0 0 1 26 28 2 1 1 0 0 29 25
8 Barça B Lassa 2 2 1 0 1 53 52 0 1 0 0 1 23 30 2 1 1 0 0 30 22
9 Amenabar 2 2 1 0 1 49 48 2 1 1 0 0 21 19 0 1 0 0 1 28 29
10 Lanzarote 2 2 1 0 1 46 45 2 1 1 0 0 23 18 0 1 0 0 1 23 27
11 Torrelavega 2 2 1 0 1 50 50 2 1 1 0 0 23 22 0 1 0 0 1 27 28
12 Palma del Río 1 2 0 1 1 41 43 1 1 0 1 0 22 22 0 1 0 0 1 19 21
13 Bordils 0 2 0 0 2 46 51 0 1 0 0 1 25 29 0 1 0 0 1 21 22
14 Ciudad Real 0 2 0 0 2 51 58 0 1 0 0 1 29 31 0 1 0 0 1 22 27
15 Madrid 0 2 0 0 2 42 52 0 1 0 0 1 24 29 0 1 0 0 1 18 23
16 Covadonga 0 2 0 0 2 46 59 0 1 0 0 1 22 30 0 1 0 0 1 24 29
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 16-09-2017 22:30:32

Resultats i calendari

Jornada 2 (17/09/2017)
Bordils Sinfín 25-29
Cisne Amenabar 29-28
Los Dólmenes Covadonga 29-24
Torrelavega Villa de Aranda 23-22
Ciudad Real Agustinos 29-31
Barça B Lassa Viveros Herol 23-30
Palma del Río Alcobendas 22-22
Lanzarote Madrid 23-18
Jornada 3 (24/09/2017)
Viveros Herol Los Dólmenes  
Covadonga Lanzarote  
Madrid Torrelavega  
Agustinos Barça B Lassa  
Amenabar Alcobendas  
Villa de Aranda Palma del Río  
Sinfín Ciudad Real  
Cisne Bordils  
Jornada 4 (08/10/2017)
Torrelavega Covadonga  
Barça B Lassa Sinfín  
Palma del Río Madrid  
Bordils Amenabar  
Ciudad Real Cisne  
Lanzarote Viveros Herol  
Alcobendas Villa de Aranda  
Los Dólmenes Agustinos  

Tots els partits

Agustinos Alcobendas Amenabar Barça B Lassa Bordils Cisne Ciudad Real Covadonga Lanzarote Los Dólmenes Madrid Palma del Río Sinfín Torrelavega Villa de Aranda Viveros Herol
Agustinos 22-21
Alcobendas 28-27
Amenabar 21-19
Barça B Lassa 23-30
Bordils 25-29
Cisne 29-28
Ciudad Real 29-31
Covadonga 22-30
Lanzarote 23-18
Los Dólmenes 29-24
Madrid 24-29
Palma del Río 22-22
Sinfín 26-28
Torrelavega 23-22
Villa de Aranda 27-23
Viveros Herol 27-22