Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2 (Jornada 4)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip P J G P PF PC P J G P PF PC P J G P PF PC
1 Premià 8 4 4 0 261 215 4 2 2 0 136 109 4 2 2 0 125 106
2 Ploms Salle Reus 8 4 4 0 242 210 4 2 2 0 121 109 4 2 2 0 121 101
3 Morell 8 4 4 0 244 213 4 2 2 0 121 111 4 2 2 0 123 102
4 Carme 8 4 4 0 221 198 4 2 2 0 126 111 4 2 2 0 95 87
5 Safa-Claror 7 4 3 1 273 223 4 2 2 0 155 116 3 2 1 1 118 107
6 Roser B 7 4 3 1 200 190 4 2 2 0 106 94 3 2 1 1 94 96
7 Valls 6 3 3 0 192 135 4 2 2 0 120 92 2 1 1 0 72 43
8 Cornellà 5 4 1 3 211 216 2 2 0 2 102 111 3 2 1 1 109 105
9 Samà Vilan. 5 4 1 3 214 227 3 2 1 1 116 113 2 2 0 2 98 114
10 CN Sabadell 5 4 1 3 193 219 2 2 0 2 93 118 3 2 1 1 100 101
11 Castellbisbal 4 3 1 2 142 145 1 1 0 1 38 43 3 2 1 1 104 102
12 CEB Pallejà 4 3 1 2 148 172 1 1 0 1 37 49 3 2 1 1 111 123
13 At. Montserrat 4 4 0 4 207 239 2 2 0 2 107 123 2 2 0 2 100 116
14 Barça CBS B 4 4 0 4 210 261 2 2 0 2 89 133 2 2 0 2 121 128
15 GEiEG UNI B 4 4 0 4 212 275 2 2 0 2 98 117 2 2 0 2 114 158
16 Jet Qsport 3 3 0 3 149 181 2 2 0 2 89 116 1 1 0 1 60 65
  Play-off ascens   Play-off descens   Descens
Darrera actualització: 07-10-2018 21:40:06

Resultats i calendari

Jornada 4 (07/10/2018)
CN Sabadell Castellbisbal 46-57
Premià CEB Pallejà 76-50
Safa-Claror GEiEG UNI B 92-56
Jet Qsport Cornellà 42-49
Carme Samà Vilan. 61-51
Valls Roser B 59-45
Ploms Salle Reus Barça CBS B 68-62
Morell At. Montserrat 55-53
Jornada 5 (14/10/2018)
Castellbisbal Cornellà  
CEB Pallejà Morell  
At. Montserrat Ploms Salle Reus  
Roser B Premià  
Samà Vilan. Jet Qsport  
Barça CBS B Safa-Claror  
GEiEG UNI B Carme  
CN Sabadell Valls  
Jornada 6 (21/10/2018)
Jet Qsport GEiEG UNI B  
Premià CN Sabadell  
Cornellà Samà Vilan.  
Valls Castellbisbal  
Morell Roser B  
Ploms Salle Reus CEB Pallejà  
Carme Barça CBS B  
Safa-Claror At. Montserrat  

Tots els partits

At. Montserrat Barça CBS B Carme Castellbisbal CEB Pallejà CN Sabadell Cornellà GEiEG UNI B Jet Qsport Morell Ploms Salle Reus Premià Roser B Safa-Claror Samà Vilan. Valls
At. Montserrat 51-53 56-70
Barça CBS B 46-61 43-72
Carme 65-60 61-51
Castellbisbal 38-43
CEB Pallejà 37-49
CN Sabadell 46-57 47-61
Cornellà 49-52 53-59
GEiEG UNI B 48-62 50-55
Jet Qsport 42-49 47-67
Morell 55-53 66-58
Ploms Salle Reus 68-62 53-47
Premià 60-59 76-50
Roser B 56-47 50-47
Safa-Claror 63-60 92-56
Samà Vilan. 56-62 60-51
Valls 61-47 59-45