Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 19)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Viveros Herol 31 19 15 1 3 551 462 18 9 9 0 0 284 217 13 10 6 1 3 267 245
2 Barça B Lassa 25 19 12 1 6 617 595 18 9 9 0 0 307 269 7 10 3 1 6 310 326
3 Ciudad Real 24 17 11 2 4 457 435 14 8 7 0 1 217 199 10 9 4 2 3 240 236
4 Port Sagunt 23 18 11 1 6 597 502 16 10 8 0 2 347 260 7 8 3 1 4 250 242
5 Torrelavega 22 18 9 4 5 494 487 17 10 8 1 1 283 268 5 8 1 3 4 211 219
6 Zamora 20 19 7 6 6 510 504 14 9 5 4 0 261 234 6 10 2 2 6 249 270
7 Cisne 20 19 7 6 6 542 562 13 10 5 3 2 288 287 7 9 2 3 4 254 275
8 Palma del Río 18 19 8 2 9 488 501 11 9 5 1 3 240 229 7 10 3 1 6 248 272
9 Bordils 17 18 7 3 8 475 478 13 8 6 1 1 232 203 4 10 1 2 7 243 275
10 Antequera 15 18 6 3 9 450 461 12 9 5 2 2 237 219 3 9 1 1 7 213 242
11 Agustinos 15 18 7 1 10 459 478 11 10 5 1 4 262 254 4 8 2 0 6 197 224
12 Santoña 15 19 7 1 11 495 540 15 10 7 1 2 268 258 0 9 0 0 9 227 282
13 St. Martí-Adrianenc 14 19 6 2 11 511 553 10 10 4 2 4 281 278 4 9 2 0 7 230 275
14 Villa de Aranda 13 19 5 3 11 508 522 11 9 5 1 3 246 237 2 10 0 2 8 262 285
15 Acanor 12 19 5 2 12 511 538 12 10 5 2 3 274 258 0 9 0 0 9 237 280
16 Amenabar 12 18 5 2 11 455 502 11 8 5 1 2 218 205 1 10 0 1 9 237 297
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 16-02-2019 21:50:06

Resultats i calendari

Jornada 19 (17/02/2019)
Amenabar Santoña 31-25
Viveros Herol Antequera 29-22
Acanor Port Sagunt 27-27
Zamora Villa de Aranda 27-27
Torrelavega Cisne 26-26
Barça B Lassa St. Martí-Adrianenc 39-32
Ciudad Real Agustinos  
Bordils Palma del Río 30-26
Jornada 20 (24/02/2019)
Santoña Barça B Lassa  
Port Sagunt Torrelavega  
Bordils Ciudad Real  
Villa de Aranda Viveros Herol  
Antequera Amenabar  
St. Martí-Adrianenc Acanor  
Cisne Agustinos  
Palma del Río Zamora  
Jornada 21 (03/03/2019)
Barça B Lassa Antequera  
Acanor Santoña  
Amenabar Villa de Aranda  
Agustinos Port Sagunt  
Torrelavega St. Martí-Adrianenc  
Viveros Herol Palma del Río  
Ciudad Real Cisne  
Zamora Bordils  

Tots els partits

Acanor Agustinos Amenabar Antequera Barça B Lassa Bordils Cisne Ciudad Real Palma del Río Port Sagunt Santoña St. Martí-Adrianenc Torrelavega Villa de Aranda Viveros Herol Zamora
Acanor 25-26 26-21 24-20 41-31 24-24 28-29 27-27 31-25 24-32 24-23
Agustinos 30-25 32-28 24-26 33-29 26-28 21-29 24-19 23-24 27-27 22-19
Amenabar 26-24 29-33 25-25 28-22 22-25 31-25 28-24 29-27
Antequera 33-34 24-21 32-32 28-17 22-19 29-26 27-26 19-21 23-23
Barça B Lassa 30-29 31-29 37-29 36-29 42-38 31-25 39-32 32-31 29-27
Bordils 35-32 22-23 29-23 27-22 30-26 35-25 27-25 27-27
Cisne 30-29 26-26 33-37 26-26 28-27 32-30 28-23 24-24 32-28 29-37
Ciudad Real 30-22 34-28 24-22 24-22 26-24 29-27 20-28 30-26
Palma del Río 28-20 27-26 28-25 31-26 23-27 27-28 31-27 25-25 20-25
Port Sagunt 35-21 34-22 34-21 30-27 43-33 39-28 32-33 41-30 22-23 37-22
Santoña 30-27 26-23 27-25 24-22 26-26 26-29 24-23 30-29 26-29 29-25
St. Martí-Adrianenc 31-27 32-30 26-27 27-32 23-26 33-24 27-27 30-26 29-29 23-30
Torrelavega 29-23 27-23 35-33 26-25 26-26 30-28 31-39 27-26 28-23 24-22
Villa de Aranda 26-23 31-30 29-23 28-21 22-22 29-32 25-36 30-23 26-27
Viveros Herol 35-28 28-21 33-21 29-22 30-21 33-26 35-31 33-23 28-24
Zamora 30-30 27-27 31-25 25-25 32-25 31-25 31-24 27-27 27-26