Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 4)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Torrelavega 7 4 3 1 0 113 99 4 2 2 0 0 57 51 3 2 1 1 0 56 48
2 Viveros Herol 7 4 3 1 0 118 105 4 2 2 0 0 68 57 3 2 1 1 0 50 48
3 Palma del Río 6 4 3 0 1 110 98 4 2 2 0 0 56 45 2 2 1 0 1 54 53
4 Ciudad Real 6 4 3 0 1 110 100 4 2 2 0 0 53 49 2 2 1 0 1 57 51
5 Barça B Lassa 6 4 3 0 1 140 132 4 2 2 0 0 73 67 2 2 1 0 1 67 65
6 Zamora 5 4 2 1 1 113 110 3 2 1 1 0 61 55 2 2 1 0 1 52 55
7 Port Sagunt 4 4 2 0 2 133 117 4 2 2 0 0 69 42 0 2 0 0 2 64 75
8 Bordils 4 4 2 0 2 108 102 4 2 2 0 0 62 50 0 2 0 0 2 46 52
9 Santoña 4 4 2 0 2 112 120 4 2 2 0 0 56 50 0 2 0 0 2 56 70
10 Antequera 3 4 1 1 2 93 100 2 2 1 0 1 43 42 1 2 0 1 1 50 58
11 St. Martí-Adrianenc 3 4 1 1 2 110 118 3 2 1 1 0 61 59 0 2 0 0 2 49 59
12 Amenabar 3 4 1 1 2 99 110 3 2 1 1 0 53 49 0 2 0 0 2 46 61
13 Agustinos 2 4 1 0 3 103 112 2 2 1 0 1 51 54 0 2 0 0 2 52 58
14 Cisne 2 4 0 2 2 113 127 1 2 0 1 1 57 61 1 2 0 1 1 56 66
15 Acanor 2 4 1 0 3 111 128 2 2 1 0 1 65 63 0 2 0 0 2 46 65
16 Villa de Aranda 0 4 0 0 4 107 115 0 2 0 0 2 55 59 0 2 0 0 2 52 56
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 14-10-2018 18:30:13

Resultats i calendari

Jornada 4 (14/10/2018)
Agustinos Ciudad Real 21-29
Cisne Torrelavega 24-24
Port Sagunt Acanor 35-21
Villa de Aranda Zamora 26-27
Santoña Amenabar 27-25
Palma del Río Bordils 28-25
Antequera Viveros Herol 19-21
St. Martí-Adrianenc Barça B Lassa 32-30
Jornada 5 (21/10/2018)
Acanor St. Martí-Adrianenc  
Ciudad Real Bordils  
Amenabar Antequera  
Torrelavega Port Sagunt  
Agustinos Cisne  
Barça B Lassa Santoña  
Zamora Palma del Río  
Viveros Herol Villa de Aranda  
Jornada 6 (28/10/2018)
Villa de Aranda Amenabar  
Palma del Río Viveros Herol  
Bordils Zamora  
St. Martí-Adrianenc Torrelavega  
Port Sagunt Agustinos  
Cisne Ciudad Real  
Santoña Acanor  
Antequera Barça B Lassa  

Tots els partits

Acanor Agustinos Amenabar Antequera Barça B Lassa Bordils Cisne Ciudad Real Palma del Río Port Sagunt Santoña St. Martí-Adrianenc Torrelavega Villa de Aranda Viveros Herol Zamora
Acanor 41-31 24-32
Agustinos 30-25 21-29
Amenabar 25-25 28-24
Antequera 24-21 19-21
Barça B Lassa 31-29 42-38
Bordils 35-25 27-25
Cisne 33-37 24-24
Ciudad Real 24-22 29-27
Palma del Río 28-20 28-25
Port Sagunt 35-21 34-21
Santoña 27-25 29-25
St. Martí-Adrianenc 32-30 29-29
Torrelavega 27-23 30-28
Villa de Aranda 29-32 26-27
Viveros Herol 33-26 35-31
Zamora 30-30 31-25