Handbol Absoluta Lliga Asobal (Jornada 6)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça Lassa 12 6 6 0 0 239 141 6 3 3 0 0 115 71 6 3 3 0 0 124 70
2 La Rioja 9 6 3 3 0 182 153 5 3 2 1 0 99 75 4 3 1 2 0 83 78
3 Osca 9 6 4 1 1 158 140 5 3 2 1 0 84 70 4 3 2 0 1 74 70
4 Fraikin Granollers 7 6 3 1 2 160 148 6 3 3 0 0 84 68 1 3 0 1 2 76 80
5 Bidasoa 7 6 3 1 2 145 145 6 3 3 0 0 79 69 1 3 0 1 2 66 76
6 Ademar 7 6 3 1 2 147 148 5 3 2 1 0 77 70 2 3 1 0 2 70 78
7 Valladolid 7 6 3 1 2 179 181 3 3 1 1 1 80 85 4 3 2 0 1 99 96
8 Benidorm 7 6 3 1 2 147 156 4 3 2 0 1 73 73 3 3 1 1 1 74 83
9 Guadalajara 5 6 2 1 3 166 159 3 3 1 1 1 82 81 2 3 1 0 2 84 78
10 Cuenca 5 6 2 1 3 167 172 4 3 2 0 1 97 74 1 3 0 1 2 70 98
11 Sinfin 5 6 2 1 3 161 176 4 3 2 0 1 90 86 1 3 0 1 2 71 90
12 Anaitasuna 4 6 2 0 4 156 160 2 3 1 0 2 80 84 2 3 1 0 2 76 76
13 Morrazo Cangas 4 6 2 0 4 141 171 4 3 2 0 1 78 75 0 3 0 0 3 63 96
14 Teucro 3 6 1 1 4 150 169 3 3 1 1 1 75 78 0 3 0 0 3 75 91
15 Puente Genil 3 6 1 1 4 140 167 1 3 0 1 2 68 84 2 3 1 0 2 72 83
16 Alcobendas 2 6 1 0 5 155 207 2 3 1 0 2 81 108 0 3 0 0 3 74 99
  Lliga de campions   Copa EHF   Descens
Darrera actualització: 13-10-2018 21:40:06

Resultats i calendari

Jornada 6 (13/10/2018)
Benidorm Barça Lassa 22-33
La Rioja Alcobendas 41-26
Morrazo Cangas Bidasoa 20-19
Fraikin Granollers Teucro 30-20
Anaitasuna Osca 23-27
Ademar Puente Genil 24-20
Sinfin Valladolid 33-32
Guadalajara Cuenca 27-27
Jornada 7 (20/10/2018)
Bidasoa Teucro  
Morrazo Cangas Benidorm  
Valladolid Guadalajara  
Cuenca La Rioja  
Barça Lassa Sinfin  
Puente Genil Fraikin Granollers  
Osca Ademar  
Alcobendas Anaitasuna  
Jornada 8 (03/11/2018)
La Rioja Valladolid  
Benidorm Bidasoa  
Teucro Puente Genil  
Fraikin Granollers Osca  
Sinfin Morrazo Cangas  
Guadalajara Barça Lassa  
Ademar Alcobendas  
Anaitasuna Cuenca  

Tots els partits

Ademar Alcobendas Anaitasuna Barça Lassa Benidorm Bidasoa Cuenca Fraikin Granollers Guadalajara La Rioja Morrazo Cangas Osca Puente Genil Sinfin Teucro Valladolid
Ademar 26-23 27-27 24-20
Alcobendas 24-50 25-28 32-30
Anaitasuna 27-28 23-27 30-29
Barça Lassa 32-23 43-22 40-26
Benidorm 22-33 28-21 23-19
Bidasoa 25-18 26-24 28-27
Cuenca 31-16 33-24 33-34
Fraikin Granollers 28-25 26-23 30-20
Guadalajara 27-27 24-28 31-26
La Rioja 41-26 26-26 32-23
Morrazo Cangas 28-23 20-19 30-33
Osca 25-25 25-21 34-24
Puente Genil 22-27 26-26 20-31
Sinfin 30-25 27-29 33-32
Teucro 26-24 26-31 23-23
Valladolid 24-41 32-20 24-24