Handbol Absoluta Lliga Asobal (Jornada 15)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça Lassa 30 15 15 0 0 594 377 16 8 8 0 0 320 199 14 7 7 0 0 274 178
2 Ademar 19 15 9 1 5 396 363 13 7 6 1 0 205 157 6 8 3 0 5 191 206
3 Bidasoa 19 15 9 1 5 389 361 14 8 7 0 1 222 185 5 7 2 1 4 167 176
4 La Rioja 18 15 7 4 4 436 410 11 7 5 1 1 215 180 7 8 2 3 3 221 230
5 Fraikin Granollers 18 15 8 2 5 398 378 12 7 6 0 1 191 169 6 8 2 2 4 207 209
6 Osca 18 15 8 2 5 385 367 11 7 5 1 1 198 162 7 8 3 1 4 187 205
7 Guadalajara 15 15 7 1 7 421 418 9 8 4 1 3 227 229 6 7 3 0 4 194 189
8 Cuenca 15 15 6 3 6 409 410 9 8 4 1 3 229 208 6 7 2 2 3 180 202
9 Valladolid 15 15 7 1 7 434 442 7 8 3 1 4 219 227 8 7 4 0 3 215 215
10 Sinfin 15 15 6 3 6 382 421 13 8 6 1 1 212 200 2 7 0 2 5 170 221
11 Anaitasuna 14 15 6 2 7 396 391 7 7 3 1 3 189 185 7 8 3 1 4 207 206
12 Benidorm 14 15 6 2 7 372 400 9 8 4 1 3 205 203 5 7 2 1 4 167 197
13 Puente Genil 10 15 4 2 9 376 417 2 7 0 2 5 169 207 8 8 4 0 4 207 210
14 Morrazo Cangas 7 15 3 1 11 363 416 5 8 2 1 5 198 200 2 7 1 0 6 165 216
15 Teucro 7 15 3 1 11 398 472 5 7 2 1 4 197 206 2 8 1 0 7 201 266
16 Alcobendas 6 15 3 0 12 365 471 6 7 3 0 4 181 220 0 8 0 0 8 184 251
  Lliga de campions   Copa EHF   Descens
Darrera actualització: 12-12-2018 23:45:09

Resultats i calendari

Jornada 15 (12/12/2018)
Guadalajara Ademar 25-23
Sinfin Fraikin Granollers 22-21
Morrazo Cangas Puente Genil 21-22
La Rioja Anaitasuna 23-22
Valladolid Alcobendas 25-24
Cuenca Bidasoa 26-25
Benidorm Teucro 34-25
Barça Lassa Osca 39-23
Jornada 16 (02/02/2019)
Anaitasuna Bidasoa  
Morrazo Cangas Osca  
Sinfin Teucro  
La Rioja Ademar  
Barça Lassa Alcobendas  
Guadalajara Fraikin Granollers  
Valladolid Cuenca  
Benidorm Puente Genil  
Jornada 17 (09/02/2019)
Cuenca Barça Lassa  
Ademar Anaitasuna  
Bidasoa Valladolid  
Osca Benidorm  
Teucro Guadalajara  
Puente Genil Sinfin  
Fraikin Granollers La Rioja  
Alcobendas Morrazo Cangas  

Tots els partits

Ademar Alcobendas Anaitasuna Barça Lassa Benidorm Bidasoa Cuenca Fraikin Granollers Guadalajara La Rioja Morrazo Cangas Osca Puente Genil Sinfin Teucro Valladolid
Ademar 34-16 26-23 27-27 35-23 24-20 26-23 33-25
Alcobendas 27-26 24-50 25-28 26-32 26-25 32-30 21-29
Anaitasuna 27-28 29-32 29-20 20-20 31-29 23-27 30-29
Barça Lassa 37-29 32-23 43-22 45-31 40-26 39-23 43-19 41-26
Benidorm 23-29 22-33 21-23 28-21 24-23 23-19 30-30 34-25
Bidasoa 25-18 29-19 26-24 28-27 30-32 27-21 25-23 32-21
Cuenca 24-20 26-25 25-25 31-16 26-32 33-24 31-32 33-34
Fraikin Granollers 28-25 23-30 30-26 31-28 26-23 23-17 30-20
Guadalajara 25-23 28-42 34-25 30-31 27-27 28-27 24-28 31-26
La Rioja 41-26 23-22 26-26 32-24 32-23 32-27 29-32
Morrazo Cangas 28-23 26-28 21-22 20-19 26-26 26-27 21-22 30-33
Osca 19-20 26-22 25-25 25-21 34-24 37-22 32-28
Puente Genil 22-27 28-46 26-26 27-30 26-27 20-31 20-20
Sinfin 30-25 26-26 23-22 22-21 26-24 25-21 27-29 33-32
Teucro 26-24 38-29 26-31 28-34 31-34 23-23 25-31
Valladolid 25-24 28-29 24-41 32-20 24-24 29-32 28-30 29-27