Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3 (Jornada 5)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Andorra 12 5 4 0 1 9 2 6 2 2 0 0 5 0 6 3 2 0 1 4 2
2 Vila-real B 12 5 4 0 1 9 4 6 3 2 0 1 4 3 6 2 2 0 0 5 1
3 Sabadell 10 5 3 1 1 5 3 4 3 1 1 1 1 2 6 2 2 0 0 4 1
4 Lleida 10 5 3 1 1 6 5 3 2 1 0 1 2 3 7 3 2 1 0 4 2
5 Castelló 9 5 2 3 0 6 3 4 2 1 1 0 3 2 5 3 1 2 0 3 1
6 Eixea 8 5 2 2 1 8 6 7 3 2 1 0 6 1 1 2 0 1 1 2 5
7 Barça B 8 5 2 2 1 7 5 2 2 0 2 0 4 4 6 3 2 0 1 3 1
8 La Nucía 8 5 2 2 1 4 2 4 2 1 1 0 2 1 4 3 1 1 1 2 1
9 Olot 7 5 2 1 2 3 3 6 3 2 0 1 2 1 1 2 0 1 1 1 2
10 Llagostera 7 5 2 1 2 7 8 1 2 0 1 1 2 5 6 3 2 0 1 5 3
11 Espanyol B 6 5 1 3 1 5 4 5 3 1 2 0 4 2 1 2 0 1 1 1 2
12 Cornellà 6 5 1 3 1 6 6 4 2 1 1 0 2 1 2 3 0 2 1 4 5
13 Atl. Llevant 6 4 2 0 2 4 4 6 3 2 0 1 3 2 0 1 0 0 1 1 2
14 Ebre 5 5 1 2 2 2 4 1 2 0 1 1 0 2 4 3 1 1 1 2 2
15 Nàstic 5 5 1 2 2 7 10 1 3 0 1 2 3 8 4 2 1 1 0 4 2
16 Oriola 4 4 1 1 2 5 8 1 1 0 1 0 1 1 3 3 1 0 2 4 7
17 Prat 3 5 0 3 2 5 7 1 3 0 1 2 2 4 2 2 0 2 0 3 3
18 V. Mestalla 3 5 0 3 2 3 5 1 2 0 1 1 1 2 2 3 0 2 1 2 3
19 Hèrcules 1 5 0 1 4 3 9 0 3 0 0 3 2 7 1 2 0 1 1 1 2
20 Badalona 1 5 0 1 4 1 7 1 3 0 1 2 1 4 0 2 0 0 2 0 3
  Promoció d'ascens   Promoció de permanència   Descens
Darrera actualització: 22-09-2019 21:00:08

Resultats i calendari

Jornada 5 (22/09/2019)
Prat Andorra 0-1
Badalona Lleida 1-1
Espanyol B Castelló 0-0
Atl. Llevant Llagostera 1-0
Sabadell La Nucía 1-0
Eixea Ebre 1-1
Vila-real B Barça B 0-1
Olot V. Mestalla 1-0
Nàstic Cornellà 2-2
Hèrcules Oriola 1-3
Jornada 6 (29/09/2019)
Llagostera Hèrcules  
La Nucía Olot  
V. Mestalla Espanyol B  
Barça B Atl. Llevant  
Lleida Nàstic  
Castelló Badalona  
Andorra Vila-real B  
Oriola Sabadell  
Ebre Prat  
Cornellà Eixea  
Jornada 7 (06/10/2019)
Sabadell Olot  
Espanyol B La Nucía  
Atl. Llevant Andorra  
Eixea Lleida  
Prat Cornellà  
Hèrcules Barça B  
Vila-real B Ebre  
Nàstic Castelló  
Oriola Llagostera  
Badalona V. Mestalla  

Tots els partits

Andorra Atl. Llevant Badalona Barça B Castelló Cornellà Ebre Eixea Espanyol B Hèrcules La Nucía Llagostera Lleida Nàstic Olot Oriola Prat Sabadell V. Mestalla Vila-real B
Andorra 2-0 3-0
Atl. Llevant 1-0 1-0 1-2
Badalona 0-2 0-1 1-1
Barça B 2-2 2-2
Castelló 1-0 2-2
Cornellà 1-0 1-1
Ebre 0-0 0-2
Eixea 1-0 1-1 4-0
Espanyol B 2-0 0-0 2-2
Hèrcules 1-3 0-2 1-2
La Nucía 1-1 1-0
Llagostera 2-2 0-3
Lleida 2-1 0-2
Nàstic 0-3 2-2 1-3
Olot 1-0 0-1 1-0
Oriola 1-1
Prat 0-1 1-1 1-2
Sabadell 0-2 1-0 0-0
V. Mestalla 0-0 1-2
Vila-real B 2-1 0-1 2-1