Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 12)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Cisne 20 11 10 0 1 307 276 10 5 5 0 0 139 121 10 6 5 0 1 168 155
2 Villa de Aranda 16 12 7 2 3 318 292 9 6 4 1 1 162 147 7 6 3 1 2 156 145
3 Barça B 14 11 7 0 4 337 307 8 5 4 0 1 162 142 6 6 3 0 3 175 165
4 Antequera 14 11 7 0 4 258 243 10 5 5 0 0 120 97 4 6 2 0 4 138 146
5 Torrelavega 13 11 6 1 4 310 278 10 6 5 0 1 187 146 3 5 1 1 3 123 132
6 Ciudad Real 13 12 6 1 5 309 299 11 6 5 1 0 152 127 2 6 1 0 5 157 172
7 Sarrià 13 12 6 1 5 308 311 8 6 4 0 2 152 141 5 6 2 1 3 156 170
8 Teucro 13 12 6 1 5 312 321 6 6 3 0 3 157 166 7 6 3 1 2 155 155
9 Màlaga 12 11 6 0 5 287 286 8 6 4 0 2 167 160 4 5 2 0 3 120 126
10 Alcobendas 12 12 5 2 5 306 319 6 6 2 2 2 157 165 6 6 3 0 3 149 154
11 Acanor 11 12 5 1 6 300 296 6 6 3 0 3 151 148 5 6 2 1 3 149 148
12 Còrdova 11 11 5 1 5 280 281 8 6 4 0 2 159 150 3 5 1 1 3 121 131
13 Zamora 10 12 5 0 7 309 313 8 6 4 0 2 172 159 2 6 1 0 5 137 154
14 Bordils 8 12 3 2 7 326 331 7 6 3 1 2 153 145 1 6 0 1 5 173 186
15 Amenabar 4 12 1 2 9 293 323 4 6 1 2 3 148 155 0 6 0 0 6 145 168
16 Palma del Río 2 12 1 0 11 267 351 0 6 0 0 6 145 175 2 6 1 0 5 122 176
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 08-12-2019 12:50:06

Resultats i calendari

Jornada 12 (08/12/2019)
Antequera Zamora 25-16
Còrdova Màlaga 25-21
Amenabar Palma del Río 24-26
Acanor Torrelavega 31-24
Barça B Cisne 33-34
Bordils Teucro 33-24
Ciudad Real Villa de Aranda 25-21
Alcobendas Sarrià 29-29
Jornada 13 (15/12/2019)
Villa de Aranda Còrdova  
Palma del Río Alcobendas  
Teucro Acanor  
Antequera Barça B  
Zamora Màlaga  
Cisne Amenabar  
Torrelavega Ciudad Real  
Sarrià Bordils  
Jornada 14 (12/01/2020)
Còrdova Torrelavega  
Zamora Barça B  
Ciudad Real Teucro  
Bordils Palma del Río  
Amenabar Antequera  
Acanor Sarrià  
Màlaga Villa de Aranda  
Alcobendas Cisne  

Tots els partits

Acanor Alcobendas Amenabar Antequera Barça B Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Màlaga Palma del Río Sarrià Teucro Torrelavega Villa de Aranda Zamora
Acanor 19-24 31-23 22-25 20-26 28-26 31-24
Alcobendas 23-36 31-31 25-20 23-25 29-29 26-24
Amenabar 25-25 21-26 23-22 24-26 29-29 26-27
Antequera 25-24 28-17 21-20 21-20 25-16
Barça B 32-29 33-34 35-29 35-28 27-22
Bordils 21-24 23-22 20-22 29-26 33-24 27-27
Cisne 22-20 34-29 26-23 30-25 27-24
Ciudad Real 22-21 27-25 28-24 23-23 27-13 25-21
Còrdova 26-25 31-28 29-26 27-28 25-21 21-22
Màlaga 34-28 24-27 32-31 29-27 29-24 19-23
Palma del Río 29-38 20-22 21-25 25-29 23-28 27-33
Sarrià 26-24 23-19 24-25 33-27 24-29 22-17
Teucro 31-26 24-26 25-33 28-23 23-33 26-25
Torrelavega 34-24 30-25 33-30 35-15 28-30 27-22
Villa de Aranda 26-22 28-20 29-26 28-26 27-29 24-24
Zamora 25-29 24-25 29-26 30-28 29-26 35-25