Handbol Absoluta Lliga Asobal (Jornada 3)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça Lassa 6 3 3 0 0 117 74 4 2 2 0 0 91 51 2 1 1 0 0 26 23
2 Cuenca 6 3 3 0 0 96 76 4 2 2 0 0 67 51 2 1 1 0 0 29 25
3 La Rioja 4 3 2 0 1 89 77 2 1 1 0 0 25 23 2 2 1 0 1 64 54
4 Bidasoa 4 3 2 0 1 78 71 0 1 0 0 1 23 26 4 2 2 0 0 55 45
5 Viveros Herol 4 3 1 2 0 83 81 3 2 1 1 0 58 56 1 1 0 1 0 25 25
6 Ademar 4 3 2 0 1 88 88 2 2 1 0 1 61 64 2 1 1 0 0 27 24
7 Benidorm 4 3 2 0 1 75 77 2 2 1 0 1 49 52 2 1 1 0 0 26 25
8 Guadalajara 3 3 1 1 1 79 74 2 1 1 0 0 29 22 1 2 0 1 1 50 52
9 Fraikin Granollers 3 3 1 1 1 87 87 1 1 0 1 0 25 25 2 2 1 0 1 62 62
10 Morrazo Cangas 3 3 1 1 1 86 90 3 2 1 1 0 64 61 0 1 0 0 1 22 29
11 Valladolid 2 3 1 0 2 89 88 2 1 1 0 0 29 23 0 2 0 0 2 60 65
12 Sinfin 2 3 1 0 2 76 80 2 2 1 0 1 53 51 0 1 0 0 1 23 29
13 Anaitasuna 2 3 1 0 2 83 94 0 1 0 0 1 25 26 2 2 1 0 1 58 68
14 Port Sagunt 1 3 0 1 2 70 96 0 1 0 0 1 19 36 1 2 0 1 1 51 60
15 Puente Genil 0 3 0 0 3 81 93 0 2 0 0 2 51 62 0 1 0 0 1 30 31
16 Osca 0 3 0 0 3 72 103 0 1 0 0 1 24 27 0 2 0 0 2 48 76
  Lliga de campions   Copa EHF   Descens
Darrera actualització: 23-09-2019 19:45:05

Resultats i calendari

Jornada 3 (21/09/2019)
Benidorm Bidasoa 18-22
Viveros Herol Guadalajara 27-27
Puente Genil Anaitasuna 26-33
Cuenca La Rioja 35-28
Sinfin Fraikin Granollers 26-29
Morrazo Cangas Port Sagunt 28-28
Barça Lassa Osca 49-26
Ademar Valladolid 34-31
Jornada 4 (28/09/2019)
Fraikin Granollers Ademar  
Anaitasuna Cuenca  
Bidasoa Puente Genil  
Port Sagunt Viveros Herol  
Osca Benidorm  
Valladolid Barça Lassa  
La Rioja Morrazo Cangas  
Guadalajara Sinfin  
Jornada 5 (05/10/2019)
Puente Genil Osca  
Barça Lassa Fraikin Granollers  
Ademar Guadalajara  
Anaitasuna Bidasoa  
Benidorm Valladolid  
Cuenca Morrazo Cangas  
Viveros Herol La Rioja  
Sinfin Port Sagunt  

Tots els partits

Ademar Anaitasuna Barça Lassa Benidorm Bidasoa Cuenca Fraikin Granollers Guadalajara La Rioja Morrazo Cangas Osca Port Sagunt Puente Genil Sinfin Valladolid Viveros Herol
Ademar 27-33 34-31
Anaitasuna 25-26
Barça Lassa 42-25 49-26
Benidorm 18-22 31-30
Bidasoa 23-26
Cuenca 35-28 32-23
Fraikin Granollers 25-25
Guadalajara 29-22
La Rioja 25-23
Morrazo Cangas 36-33 28-28
Osca 24-27
Port Sagunt 19-36
Puente Genil 26-33 25-29
Sinfin 26-29 27-22
Valladolid 29-23
Viveros Herol 27-27 31-29