Hoquei patins Sénior femení OK Lliga femenina Grup únic (Jornada 5)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Generali Palau 12 4 4 0 0 19 3 3 1 1 0 0 4 1 9 3 3 0 0 15 2
2 Telecable 12 5 4 0 1 23 9 6 3 2 0 1 15 5 6 2 2 0 0 8 4
3 Voltregà Stern Motor 11 5 3 2 0 15 8 4 2 1 1 0 8 4 7 3 2 1 0 7 4
4 Cerdanyola 10 5 3 1 1 16 9 7 3 2 1 0 9 4 3 2 1 0 1 7 5
5 Vila-sana 10 5 3 1 1 16 11 3 2 1 0 1 3 5 7 3 2 1 0 13 6
6 Bigues i Riells 9 5 3 0 2 15 16 6 2 2 0 0 10 4 3 3 1 0 2 5 12
7 Manlleu Magic Studio 7 4 2 1 1 13 8 1 2 0 1 1 3 4 6 2 2 0 0 10 4
8 Alcorcón 6 5 2 0 3 10 14 3 2 1 0 1 4 7 3 3 1 0 2 6 7
9 Garatge Plana Girona 6 5 2 0 3 9 15 6 4 2 0 2 7 9 0 1 0 0 1 2 6
10 Areces 3 5 1 0 4 10 17 0 3 0 0 3 5 13 3 2 1 0 1 5 4
11 Sant Cugat 3 4 1 0 3 6 14 0 2 0 0 2 3 11 3 2 1 0 1 3 3
12 Vilanova 1 4 0 1 3 7 21 0 1 0 0 1 2 5 1 3 0 1 2 5 16
13 Cuencas Mineras 0 4 0 0 4 10 15 0 3 0 0 3 7 11 0 1 0 0 1 3 4
14 Las Rozas 0 2 0 0 2 3 12 0 1 0 0 1 1 8 0 1 0 0 1 2 4
  Play-off pel títol   Descens
Darrera actualització: 20-10-2019 17:30:14

Resultats i calendari

Jornada 5 (19/10/2019)
Alcorcón Generali Palau 1-5
Cerdanyola Vilanova 3-3
Telecable Voltregà Stern Motor 3-4
Cuencas Mineras Bigues i Riells 3-4
Las Rozas Manlleu Magic Studio  
Areces Vila-sana 2-6
Garatge Plana Girona Sant Cugat 1-3
Jornada 6 (02/11/2019)
Sant Cugat Cuencas Mineras  
Vila-sana Telecable  
Voltregà Stern Motor Las Rozas  
Generali Palau Areces  
Bigues i Riells Alcorcón  
Vilanova Garatge Plana Girona  
Manlleu Magic Studio Cerdanyola  
Jornada 7 (09/11/2019)
Cuencas Mineras Vilanova  
Alcorcón Sant Cugat  
Cerdanyola Voltregà Stern Motor  
Areces Telecable  
Generali Palau Bigues i Riells  
Garatge Plana Girona Manlleu Magic Studio  
Las Rozas Vila-sana  

Tots els partits

Alcorcón Areces Bigues i Riells Cerdanyola Cuencas Mineras Garatge Plana Girona Generali Palau Las Rozas Manlleu Magic Studio Sant Cugat Telecable Vila-sana Vilanova Voltregà Stern Motor
Alcorcón 3-2 1-5
Areces 3-5 2-6 0-2
Bigues i Riells 6-2 4-2
Cerdanyola 2-1 4-0 3-3
Cuencas Mineras 3-4 1-3 3-4 2-5
Garatge Plana Girona 2-1 4-3 0-2 1-3
Generali Palau 4-1
Las Rozas 1-8
Manlleu Magic Studio 2-3 1-1
Sant Cugat 1-6 2-5
Telecable 5-1 7-0 3-4
Vila-sana 1-5 2-0
Vilanova 2-5
Voltregà Stern Motor 2-2 6-2