Web versió mòbil
Webs
El Punt Avui
L'Esportiu
L'Econòmic
Catalonia Today
Club del Subscriptor
Canals
Temes
Registre
Edició impresa
Empresa
Translate
Catalan
Afrikaans
Albanian
Arabic
Armenian
Azerbaijani
Basque
Belarusian
Bulgarian
Chinese (Simplified)
Chinese (Traditional)
Croatian
Czech
Danish
Dutch
English
Estonian
Filipino
Finnish
French
Galician
Georgian
German
Greek
Haitian Creole
Hebrew
Hindi
Hungarian
Icelandic
Indonesian
Irish
Italian
Japanese
Korean
Latvian
Lithuanian
Macedonian
Malay
Maltese
Norwegian
Persian
Polish
Portuguese
Romanian
Russian
Serbian
Slovak
Slovenian
Spanish
Swahili
Swedish
Thai
Turkish
Ukrainian
Urdu
Vietnamese
Welsh
Yiddish
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
Cercar
Instagram
Facebook
Twitter
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
L'Esportiu de Catalunya
×
Continguts del lloc
Programació per franges
Tarda del Diumenge, 12 juliol de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Barça TV
Eurosport
Boing
Neox
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Canal + Deportes
Energy
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dissabte
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
Antena 3
La ruleta de la suerte
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
15.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
15.00
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.15
Barça TV
Ben tornat, Saras
Esports
Durada: 15'
14.00
15.00
Eurosport
Tour de France
Esports
Durada: 60'
14.00
16.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 120'
14.00
14.12
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
14.06
14.37
#0
Dar cera, pulir #0
Més
Altres
Durada: 31'
14.09
14.31
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.10
14.40
La 2
La felicidad está en el plato
Més
Documentals
Durada: 30'
14.12
14.25
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 13'
14.15
14.45
Teledeporte
Cuando fuimos los mejores
Més
Esports
Durada: 30'
14.15
15.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 45'
14.15
15.15
Canal + Deportes
Película oficial de Wimbledon 2016
Altres
Durada: 60'
14.15
15.15
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 60'
14.20
14.50
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
14.25
14.37
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
14.30
15.50
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 80'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.31
14.53
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.37
14.50
#0
Un país de Imparables
Més
Documentals
Durada: 13'
14.37
14.53
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 16'
14.40
14.45
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 5'
14.45
15.35
La 2
Hundidos
Més
Documentals
Durada: 50'
14.45
16.00
Teledeporte
Campeonato del Mundo de Mountain Bike 2000
Més
Esports
Durada: 75'
14.48
15.32
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 44'
14.48
16.00
Esport 3
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 72'
14.50
16.18
#0
Pel·lícula: Ballerina
Més
Pel·lícules
Durada: 88'
14.50
15.15
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.53
15.15
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.53
15.05
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.20
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.25
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
15.00
17.00
Eurosport
Tour de France Virtual
Esports
Durada: 120'
15.05
15.17
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
15.15
15.37
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.15
17.00
Barça TV
El partit de la Lliga
Esports
Durada: 105'
15.15
17.55
Canal + Deportes
NBA
Més
Esports
Durada: 160'
15.15
15.40
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 25'
15.15
16.05
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
15.17
15.28
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 11'
15.20
15.30
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
15.25
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 20'
15.28
15.40
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
15.30
15.45
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
17.40
Neox
Pel·lícula: Indiana Jones y el templo maldito
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
15.32
16.28
33
Bob, el manetes: vacances a l'Oest
Infantils
Durada: 56'
15.35
16.20
La 2
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.35
18.00
Paramount Channel
Pel·lícula: ¿En qué piensan las mujeres?
Més
Pel·lícules
Durada: 145'
15.37
16.59
Clan TVE
Cine Clan: Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cac
Més
Pel·lícules
Durada: 82'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.00
Boing
Pel·lícula: Doraemon y los dioses del viento
Més
Pel·lícules
Durada: 80'
15.40
17.15
Disney Channel
Pel·lícula: Alvin y las ardillas III
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
18.05
Cuatro
Home cinema: Un golpe maestro
Més
Pel·lícules
Durada: 140'
15.45
17.40
La Sexta
Pel·lícula: Soldados de hielo
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
15.50
17.20
TV3
Tarda de cine: Aprenent a conduir
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
16.00
16.00
17.55
Esport 3
Volta a Catalunya
Esports
Durada: 115'
16.00
17.40
La 1
Sesión de tarde: En lo profundo del océano
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
16.00
17.50
Antena 3
Multicine: El destino de Los Anderson
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
16.00
21.00
Tele 5
Viva la vida
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
17.00
Teledeporte
Fast & Fut primera
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.30
Canal + Liga
Especiales LaLiga
Esports
Durada: 30'
16.05
17.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
16.18
18.25
#0
Pel·lícula: La ladrona de libros
Més
Pel·lícules
Durada: 127'
16.20
18.50
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 150'
16.28
17.04
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 36'
16.30
17.00
Canal + Liga
LaLiga ZAP
Esports
Durada: 30'
16.59
18.14
Clan TVE
Cine Clan: Leo Da Vinci: Misión Mona Lisa
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
17.00
18.30
Teledeporte
Liga Mapfre de tenis masculino
Més
Esports
Durada: 90'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
17.00
18.15
Eurosport
Ultimate Tennis Showdown
Esports
Durada: 75'
17.00
19.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
17.00
17.05
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
17.00
18.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 60'
17.04
18.10
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 66'
17.05
17.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 25'
17.15
19.00
Barça TV
El partit de la Lliga
Esports
Durada: 105'
17.15
17.27
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
17.20
19.20
TV3
Tarda de cine: El Zebra, mediador de causes desesp
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
17.27
17.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
17.30
17.35
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
17.35
17.55
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 20'
17.40
19.45
La 1
Sesión de tarde: Los puentes de Madison
Més
Pel·lícules
Durada: 125'
17.40
19.20
La Sexta
Bones
Més
Sèries
Durada: 100'
17.40
19.30
Neox
Pel·lícula: Ong-Bak: el guerrero Muay Thai
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
17.40
17.52
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
17.50
19.30
Antena 3
Multicine: Érase una vez un príncipe
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.52
18.05
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
17.55
18.00
Esport 3
Kitesurf Jerome Cloetens
Esports
Durada: 5'
17.55
18.25
Canal + Deportes
Track and Field Weekly
Esports
Durada: 30'
17.55
18.05
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 10'
18.00
18.00
18.30
Esport 3
No tenim vergonya
Més
Altres
Durada: 30'
18.00
19.55
Paramount Channel
Pel·lícula: Mi segunda vez
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
18.00
18.55
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
18.05
20.00
Cuatro
Home cinema: Mariposa negra
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
18.05
18.20
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 15'
18.05
18.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 25'
18.10
18.33
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 23'
18.14
18.26
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 12'
18.15
19.30
Eurosport
Ultimate Tennis Showdown
Esports
Durada: 75'
18.20
18.30
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 10'
18.25
20.20
#0
Pel·lícula: El inocente
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
18.25
20.50
Canal + Deportes
Wimbledon 2016
Més
Esports
Durada: 145'
18.26
18.38
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 12'
18.30
20.00
Esport 3
Giro d'Itàlia 1997
Més
Esports
Durada: 90'
18.30
20.00
Teledeporte
Copa del Rey de balonmano 2005
Més
Esports
Durada: 90'
18.30
18.45
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 15'
18.30
18.42
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
18.33
19.30
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 57'
18.38
18.50
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
18.42
18.55
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
18.45
18.50
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
18.50
19.20
La 2
Mi familia en la mochila: ruta África
Més
Documentals
Durada: 30'
18.50
19.02
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
18.50
19.00
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
18.55
19.07
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
18.55
19.50
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
19.00
20.00
Barça TV
Dream Team: el somni que va canviar el futbol
Esports
Durada: 60'
19.00
19.30
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 30'
19.00
19.10
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.02
19.14
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
19.07
19.20
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
19.10
19.20
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.14
19.26
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
19.20
19.55
TV3
No tenim vergonya
Més
Altres
Durada: 35'
19.20
19.50
La 2
Caminando sobre las olas
Més
Documentals
Durada: 30'
19.20
19.25
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
19.20
19.32
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
19.25
19.35
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.26
19.48
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
19.30
19.35
33
Dinàmiks fet a casa
Més
Altres
Durada: 5'
19.30
21.00
Antena 3
Multicine: Miedo al pasado
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
19.30
20.30
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 60'
19.30
21.00
Eurosport
Thiem´s 7
Més
Esports
Durada: 90'
19.32
19.45
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
19.35
20.02
33
Dinàmiks
Més
Altres
Durada: 27'
19.35
20.00
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 25'
19.45
20.10
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 25'
19.48
20.10
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
19.50
20.45
La 2
Ciudades españolas Patrimonio de la Humanidad
Més
Documentals
Durada: 55'
19.50
20.30
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 40'
19.55
21.00
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 65'
20.00
20.00
20.25
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
20.00
20.55
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 55'
20.00
20.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
20.00
20.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.02
20.52
33
Léonard
Més
Infantils
Durada: 50'
20.10
20.31
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 21'
20.10
20.35
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 25'
20.25
20.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.31
20.53
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.35
20.47
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
20.47
21.00
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 13'
×
Close