Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Barça - Leganés 3-1
Eibar - Espanyol - - -

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Lleida - Espanyol B 2-3
Eixea - Barça B 1-0

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Espanyol - València 1-1
Llevant - Barça 0-1

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Baskonia - Barça Lassa 73-82

Basquet Sénior LEB Or

Càceres - Barça Lassa B 70-49

Hoquei patins Absoluta OK Lliga

Barça Lassa - Liceo - - -

Voleibol Absoluta Superlliga

San Sadurniño - FC Barcelona 1-3

Rugbi Absoluta Divisió d'honor

Santboiana - FC Barcelona 19-22

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Badalona - Barça B 0-3
U. Bellvitge - Espanyol B 0-0
Sant Andreu - Mollet 2-1
Damm - Girona B 4-0

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Muntanyesa B - Colblanc T. 2-0
Bellvitge C - PB Anguera 0-1
La Florida B - Peregrinos 2-3
Salle Bonanova B - Aguila 8-2

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Martinenc B - Carmel 3-1
Chacarita - Turó Peira B 0-4
Esq. Eixample - Almeda 4-0
Poble Sec - Veterans Cat. 2-2
Iberia - Sta Eulàlia 2-3
Sitges B - D. Batlló 3-0
Terlenka - La Florida 3-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Esq. Eixample B - Bon Pastor 2-1
Sants B - Atl. Poble Nou - - -
U. Bellvitge B - Gòtic 3-1
H. Taxonera - La Cosecha 1-2
Oliveres Santa Coloma - Guineueta B 1-0
Montbau - Alzamora 1-3

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

Muntanyesa - Gavà 1-0
Júpiter - Lleida Esp. B 1-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Singuerlín - Canyelles 1-3
Badalona Sud - Europa B 0-2
Turó Peira - Pubilla Casas 1-1
Sant Andreu Atlètic - Llefià 1-2

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

Can Trias - Uni. Bellvitge 1-2

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Figueres - Martinenc 1-2
Granollers - Sants 1-1
Prat - Europa 1-0
Santboià - Sant Andreu 1-0
St. Cristóbal - Horta 2-0

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 13

Sant Ignasi B - Vallvidrera S. B 3-3
Tintoreria Pau - Lions 2-1
St. Genís-P. B - Salle Bonanova 1-5
Guinardó - Catalonia 3-0

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Can Buxeres - Sant Ignasi 2-1
Piferrer - Trinidad 0-0
Pastrana - Sant Adrià 1-1
PB Anguera - R. Vallbona 0-1
Santa Eulàlia B - Celtic - - -
Fundació Júpiter - Barceloneta 1-3

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Igualada - Espanyol B 1-4
Collera - Europa 2-1
Barcelona B - Mallorca Topp. 10-0

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Bisbal - Grup Barna 76-54
Ciutat Vella - Cerdanyola 79-81
Lluïsos - CEB Girona 61-63
UE Horta - Roser 52-68

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Barça CBS B - Roser B 67-56
At. Montserrat - CEB Pallejà 49-36

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Claret - Sant Gervasi 69-80
UER Pineda - Lluïsos B 70-74
Palamós - IPSI 70-75
Arbúcies - Lima Horta 80-63

Handbol Absoluta Primera estatal Grup D

Sant Cugat - OAR Gràcia 21-31
BM Granollers B - Salle Bonanova 38-30

Basquet Sénior EBA Grup C-B

SESE - Arenys 57-82
Castelldefels - JAC Sants 62-50
El Masnou - Martinenc 60-73

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Terrassa - Catalunya 13-9
Sant Andreu - AstralPool Sabadell 10-8
Navarra - At. Barceloneta 8-26
Echeyde - Mediterrani 5-16
Canoe - Barcelona Vista 9-10

Basquet Sénior femení Copa Catalunya Femenina Grup 1

Grup Barna - Jov. les Corts 52-55
Draft - Roser 76-59

Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata

Torrelavega - Barça B Lassa 35-33

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Sant Andreu - Terrassa 19-6
Moscardó - Mediterrani 9-17

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Mallorca - Europa 3-0
Barça - Reus 0-0
Espanyol - Saragossa 4-1