Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - Sevilla 0-1
Betis - Barça 1-4

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Espanyol - Sevilla 2-0
Atlético - Barça 0-2

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - Movistar Estud. 90-76

Basquet Sénior LEB Or

Força Lleida - Barça Lassa B 67-66

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Barça Lassa - Guadalajara - - -

Hoquei patins Absoluta OK Lliga

Barça Lassa - Noia Freixenet 2-1

Voleibol Absoluta Superlliga

Vecindario - FC Barcelona 3-2

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Barça B - Damm 1-2
Sant Andreu - U. Bellvitge 0-0
Palamós - Espanyol B 0-9

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Colblanc T. - Peregrinos 2-2
Bellvitge C - APA Poble S. B 0-2
Salle Bonanova B - Valldoreix B 1-3
PB Anguera - PB Barcino 0-0
Alegria - Muntanyesa B 1-1
Besòs Baró V. B - La Florida B 2-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Gornal - Poble Sec 8-0
C.Cooperativa - D. Batlló 1-0
Turó Peira B - Carmel 1-2
La Florida - Iberia 1-4
Chacarita - Sitges B 3-2
APA Poble S. - Martinenc B 2-1
Terlenka - Esq. Eixample 1-0

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Sants B - Esq. Eixample B 2-1
Alzamora - Bon Pastor 0-2
Atl. Poble Nou - U. Bellvitge B 0-1
Gòtic - H. Taxonera 4-2
La Cosecha - Guineueta B 1-2

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Premià - Europa B 2-1
Mollet - Turó Peira 1-0
Canyelles - Pubilla Casas 5-2
Llefià - Sarrià 1-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

Uni. Bellvitge - At. Sant Just 0-2

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Sants - Sant Andreu 1-2
Europa - Ascó 2-1
Horta - Pobla de Maf. 1-0
Martinenc - FE Grama 1-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 13

Salle Bonanova - Lions 0-1
Sant Ignasi B - Valldoreix C 1-3
Catalonia - Can Clota C 6-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Can Buxeres - Piferrer 6-0
Sant Ignasi - Pujadas 3-2
Celtic - Trinidad 5-4
Barceloneta - Can Pi 3-1
Cerro Club - Pastrana 2-3
Vallvidrera Senglars - PB Anguera 0-2

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Igualada - Europa 0-1
Espanyol B - Sant Gabriel 2-3
Pardinyes - Barcelona B 1-2

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Artés - Roser 70-75
Lliçà - Grup Barna 87-63
Mollet B - Ciutat Vella 77-51
Lluïsos - Granollers 65-74

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Ploms Salle Reus - Roser B 68-42
Carme - At. Montserrat 58-53

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

IPSI - Minguella 74-85
Arbúcies - Sant Gervasi 50-71
UER Pineda - Claret 59-49
Lluïsos B - Cabrera 50-67
Lima Horta - Tona 56-59

Handbol Absoluta Primera estatal Grup D

Salle Bonanova - BM La Roca 26-23
OAR Gràcia - St. Vicenç 29-24

Basquet Sénior EBA Grup C-B

El Masnou - SESE 88-83
JAC Sants - Martinenc 70-75

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Barcelona Vista - Catalunya 11-8
Mediterrani - At. Barceloneta - - -
Echeyde - Sant Andreu 7-15

Basquet Sénior femení Copa Catalunya Femenina Grup 1

Tarragona - Roser 76-63
Jov. les Corts - Mataró 79-58
Grup Barna - BF Viladecans 53-62

Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata

Barça B Lassa - Palma del Río 31-28

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Sant Feliu - Sant Andreu - - -
Mediterrani - Sabadell Astralpool - - -

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Europa - Nàstic 1-1
Espanyol - Manacor 4-0
G. Manresa - Barça 1-2