Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - Eibar 0-1
Celta - Barça 2-2

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Girona B - Europa 1-1
Barça B - Manresa 5-0
Damm B - Llagostera 1-1
Espanyol B - Nàstic B 3-1
J.M. Gené - Sants 2-0

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Unicaja - Barça Lassa 80-78

Basquet Sénior LEB Or

Barça Lassa B - Ourense 83-69

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Zamora - Barça Lassa - - -

Futbol sala Absoluta 1a divisió

Barça Lassa - Movistar Inter 3-3

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 1

Sant Joan M. - Muntanyesa 0-0
Júpiter - Llagostera B 2-1

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Masnou - Llefià 1-1
Guineueta - Sant Pol 0-0
Canyelles - Parc 2-1
Piferrer - Sant Adrià 3-1
Besòs Baró V. - Europa B 5-3

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Levante LP - Barcelona B 0-5
Seagull - Europa 3-0
Son Sardina - Espanyol B 0-2

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

La Florida - Turó Peira 0-3
Espluguenc B - Canyelles B - - -
Esq. Eixample - Can Buxeres 3-3
Iberia - Montserratina 3-3
Sants B - Can Pi 1-2

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Sant Andreu - Europa 1-1
Horta - Gavà 2-1
Espanyol B - Reus B 2-2

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Sant Ignasi - Carmel 0-0
Muntanyesa B - Celtic 2-1
Martinenc B - APA Poble S. 1-0
D. Batlló - Olympia II 6-1
Pastrana - Trinidad 2-2
Valldoreix - Lions 4-0

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 6

Martinenc B - IPSI C 82-39
L'Esquitx - SESE B - - -
La Marina - Jov. Corts 58-52

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

St. Ildefons - Sants 4-2
Lleida Esportiu B - Uni. Bellvitge 5-3
Andorra - Martinenc 0-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 16

H. Taxonera - Bunker Carmel 0-2
Esq. Eixample B - FE l'Hospitalet At. 2-2
Barceloneta - MN Magòria 2-0
A. Niigata Barcelona - Sant Ignasi B - - -
Collblanc S. - Turó Peira D 1-3

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 8

EFB Ripollet - Piferrer B - - -

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Espanyol - València 0-0
Betis - Barça 0-2

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 4

Roser B - Torrefarrera 48-33
Grup Barna B - Voramar - - -

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Turó Peira C - La Florida B 4-1
PB Anguera - Atl. Poble Nou 2-3
U. Bellvitge B - Boca EK 3-1
Celtic B - Ath. Pubilla Cases 2-3
Atlanta-Raval - Colblanc T. 0-2

Basquet Sénior EBA Grup C-A

Roser - Arenys 61-81
Collblanc - Bàsquet Girona 87-84

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 1

Barberà B - Lluïsos - - -
Navàs - Sant Gervasi 84-68
CBT B - Ipsi 61-66

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Martinenc - Mollet B - - -
Badalonès - Grup Barna 82-73

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Ramon Llull - Sta. Eugènia 69-63

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 2

Collblanc B - Roser B 75-67
Claret - El Prat 1 71-48
JAC Sants B - NB Olesa - - -

Basquet Sénior EBA Grup C-B

JAC Sants - Andorra B 87-51

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Catalunya - At. Barceloneta 6-11
Terrassa - Sant Andreu 10-9
CN Barcelona - Canoe 10-7
Mediterrani - Navarra 17-5

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Salle Bonanova - Besòs Baró V. B 5-1
Chacarita - Cerro Club 1-1
Turó Peira B - Brafa 5-5
Bellvitge C - GP3 8-1
Aguila - Alzamora 2-6

Basquet Sénior femení Lliga Femenina 2 Lliga Femenina 2. Grup A

Jov. les Corts - GDKO Biscaia 62-59
Lima Horta - Avilés 57-71

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 1

IPSI - Cornellà 60-62
Lluïsos Gr. - Àguiles - - -
SESE - Valls 72-52
Jov. les Corts - Sag. Família - - -
Balaguer - Grup Barna 48-75
Cervera - St. Ignasi 67-71

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 4

Salle Bonanova - At. Montserrat - - -
AB Premià - Gr. Barna B 68-70
Laietà - Cabrera B 77-65
Lima Horta - Aula 96-65
Vedr. Gràcia B - Lluïsos B 65-76
Gaudí - IPSI B - - -

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 1

Lima Horta B - FC Martinenc 63-66
Hispano - Cubelles 50-49
Salle Tarr. - At. Montserrat - - -

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Mediterrani - Sabadell Astralpool 7-15
Sant Andreu - Terrassa 12-5

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Barça - Mallorca 2-0
Espanyol - Damm 3-2
Sant Andreu - Cornellà 0-2
U. Bellvitge - Saragossa 0-3

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 2

Molins de Rei - SESE 51-56
Alpicat - Ciutat Vella - - -

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 7

Laietà B - Nou Barris 80-73