Televisió

Programació

Dimarts, 24 gener de 2017
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
06.30
Notícies en xarxa
Informatius
07.00
L'entrevista
Presentat per Mònica Hernández.
Informatius
09.00
Ben trobats
Magazín presentat per Clara Tena
Informatius
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'entrevista
Informatius
13.00
El partit de futbol sala
Esports
06.00
Hora B
Esports
07.30
Aquí Palau
Esports
09.00
800''
Esports
09.30
600''
Esports
09.45
Barça News Flash
Esports
10.00
El partit
Esports
10.05
Descobrint Sergi Roberto
Esports
11.45
Barça News Flash
Esports
12.00
El partit
Esports
12.05
Futbol Cat.
Esports
06.05
324 Esports
Informatius
06.35
Esport club
Esports
06.55
El club de la mitjanit
Esports
07.55
Zona de ball
Esports
09.55
Catalunya salvatge
L'empremta volcànica
Documentals
10.45
Conqueridors
El cranc gegant de Kamtxatka
Documentals
11.10
Els Estats Units des de l'aire
Kansas
Documentals
12.00
Rutes mítiques
Seguint la ruta dels boiximans
Documentals
12.50
El Chuck se'n va a Mèxic
Cabo San Lucas
Documentals
13.45
Compact Liga
Esports
06.30
Compact Liga
Esports
06.39
Compact Liga
Esports
06.48
Compact Liga
Esports
06.57
Compact Liga
Esports
07.06
Compact Liga
Esports
07.15
Compact Liga
Esports
07.24
Compact Liga
Esports
07.33
Compact Liga
Esports
07.42
Compact Liga
Esports
07.51
Liga holandesa
Esports
08.00
Highlights Bundesliga
Esports
09.45
Premier League
Esports
10.45
Bundesliga
Esports
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Informatius
14.00
Ben trobats
Altres
15.00
L'entrevista
Informatius
17.00
Autèntics.cat
Presentat per Xantal Llavina
Informatius
18.00
Gaudeix la festa
Documentals
18.45
L'hora d'anglès (English Hour)
Informatius
19.20
Notícies locals
Informatius
20.00
L'illa de Robinson
Programa d’anàlisi de l’actualitat conduït per Igor Llongueres.
Informatius
21.15
Barça News
Esports
14.00
La prèvia
Esports
14.15
Quina penya!
Esports
14.30
Barça News
Esports
15.00
El partit cadet
Esports
15.15
600''
Esports
16.45
Barça News
Esports
17.00
Històries
El somni de l'Ayelen
Altres
17.15
Seguim en joc
Esports
17.45
El 9
Esports
18.13
Promeses
Altres
18.45
Hora B
Esports
19.30
El partit
Esports
21.00
El Chuck se'n va a Mèxic
Cabo San Lucas
Documentals
13.45
Forquilla i motxilla
Destinació: el Japó (I)
Documentals
14.05
Forquilla i motxilla
Destinació: el Japó (II)
Documentals
14.35
Les aventures de l'Austin Stevens
A l'ombra dels gegants cuirassats
Documentals
15.00
Els Estats Units des de l'aire
Alabama
Documentals
15.50
Xarxa natura
Cadí
Documentals
16.40
Xarxa natura
Riera de Merlès
Documentals
16.45
GR Barcelona
El gran banquet
Documentals
16.50
Els Estats Units des de l'aire
Més enllà de Hollywood
Documentals
17.20
La cuina de Rachel Khoo: Londres
En moviment
Altres
18.10
La cuina del Brasil
São Luís: La cuina dels exploradors
Documentals
18.35
La cuina del Brasil
El sud-est: La cuina del cafè i de la llet
Documentals
19.05
Zona Eurolliga
Esports
19.30
Euroleague
Esports
19.40
Zona Eurolliga
Esports
21.40
Zona UFEC
Esports
21.55
Bundesliga
Esports
12.30
El día después
Esports
14.15
Premier League
Esports
15.15
Fiebre Maldini
Esports
17.00
Bundesliga
Esports
18.15
Más y más Liga
Esports
20.00
Premier League
Esports
20.45
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d’anàlisi de l’actualitat conduït per Igor Llongueres.
Informatius
21.15
Enderrock TV
Programa presentat per Sandra Tello
Informatius
22.45
Notícies locals
Informatius
23.05
El partit
Esports
21.00
La prèvia
Esports
22.45
Hora B
Esports
23.00
Promeses
Altres
00.30
Jugadors de llegenda
Gary Lineker
Altres
01.15
600''
Esports
01.45
Aquí Palau
Esports
02.00
Hora B
Esports
02.30
Herois del planter
Esports
04.00
La Cara B
Justo Tejada
Documentals
04.30
L'últim partit del Barça
Esports
04.45
Zona UFEC
Esports
21.55
Crackòvia
Altres
22.10
Top gols La Lliga
Esports
22.40
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Informatius
01.00
El club de la mitjanit
Esports
01.25
324 Esports
Informatius
03.20
Euroleague
Esports
03.45
324 Esports
Informatius
05.25
Premier League
Esports
20.45
Premier League Review
Esports
22.30
Liga holandesa
Esports
23.30
Goal!
Esports
01.15
Highlights Liga holandesa
Esports
02.00
Bundesliga
Esports
03.00
Premier League World
Esports
04.45
Premier League
Esports
05.15