Televisió

Programació

Dijous, 18 octubre de 2018
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'entrevista
Presentat per Mònica Hernández
Altres
09.00
Ben trobats
Magazín presentat per Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
L'entrevista
Esports
13.00
Jugadors de llegenda
Ronaldo
Altres
06.00
Aquí Palau
Esports
06.30
Hora B
Esports
07.00
600''
Esports
07.45
El partit de futbol femení
Esports
08.00
Especial
Esports
09.45
El partit de futbol femení
Esports
10.00
Històries
Karatepe United: Salvavides de cuir
Altres
11.45
600''
Esports
12.15
Primera pedra SJD pedriatic cancer center
Esports
12.30
600''
Esports
13.00
Tots els gols d'Amor
Esports
13.15
324 Esports
Esports
06.00
El club de la mitjanit
Esports
06.25
Lliga Dia
Esports
08.25
Top Motor
Esports
10.05
Campiones
Ainara Acevedo, passió per l'arbitratge
Documentals
10.20
Barcelona Drone World Cup
Esports
10.25
DTM
Esports
11.40
Campionats del món de pilota
Esports
12.55
Campionats del món de pilota
Esports
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
De tee a green
Altres
14.00
Món local
Festa Major Sant Martirià de Banyoles
Altres
14.30
Connexió Parlament
Comissió d'Empresa i Coneixement
Altres
15.00
Gaudeix la festa
Documentals
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
Connecti.cat
Altres
19.00
Notícies locals
Informatius
20.00
Teló de fons
Fàbriques de creació
Documentals
21.00
Àmbit B30
Altres
21.30
Barça News Flash
Esports
14.00
El partit de bàsquet
Esports
14.16
Barça News Flash
Esports
16.00
Promeses
Altres
16.15
600''
Esports
16.45
El proper rival
Esports
17.00
600''
Esports
18.45
Gent blaugrana
Joan Pera
Documentals
19.00
Hora B. La tertúlia
Esports
19.30
Hora B
Esports
20.30
600''
Esports
21.15
Gent blaugrana
Joan Pera
Documentals
21.30
Campionats del món de pilota
Esports
13.55
Zona zàping
Altres
14.55
Km 0
Esports
15.30
Campionats del món de pilota
Esports
15.55
Campionats del món de pilota
Esports
16.55
Campionats del món de pilota
Esports
17.55
Campionats del món de pilota
Esports
18.55
Esport club
Esports
20.00
Top Motor
Esports
21.00
Lleida Downtown
Esports
21.15
Campiones
Gimnàstica artística femenina
Documentals
21.30
Zona UFEC
Esports
21.40
Benet Games
Esports
21.55
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Informatius
22.00
El partit de futbol sala
Esports
22.00
Hora B
Esports
23.30
Hora B. La tertúlia
Esports
00.15
El 9
Esports
01.15
600''
Esports
01.45
Benet Games
Esports
21.55
Aire lliure
Màgic, amb Mago Pop
Altres
22.10
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Esports
01.00
Esport club
Esports
01.25
324 Esports
Esports
02.25
El club de la mitjanit
Esports
02.50
324 Esports
Esports
04.50
Top Motor
Esports
05.15
Lleida Downtown
Esports
05.30