Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Matí del Dijous, 12 desembre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Boing
Neox
Eurosport
Disney Channel
Nova
Canal + Liga
Energy
Canal + Deportes
Barça TV
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
06.30
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 30'
06.00
06.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
06.00
06.30
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 30'
06.00
06.15
Antena 3
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 15'
06.00
07.30
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 90'
06.00
06.10
Teledeporte
Liga nacional de bádminton
Més
Esports
Durada: 10'
06.00
06.30
8tv
8 de 8
Més
Altres
Durada: 30'
06.00
06.11
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
06.00
07.00
Neox
Bestial
Més
Documentals
Durada: 60'
06.00
08.30
Nova
Hoy cocinas tú
Altres
Durada: 150'
06.00
08.30
Nova
Hoy cocinas tú
Més
Altres
Durada: 150'
06.00
08.30
Nova
Hoy cocinas tú
Més
Altres
Durada: 150'
06.00
08.30
Nova
Hoy cocinas tú
Més
Altres
Durada: 150'
06.00
06.30
Barça TV
Aquí Palau
Esports
Durada: 30'
06.00
06.20
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 20'
06.00
06.12
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.01
06.44
33
Mic
Més
Infantils
Durada: 43'
06.10
06.15
Tele 5
Xplora tecnología
Més
Altres
Durada: 5'
06.10
06.40
#0
Dinosaurios letales
Més
Documentals
Durada: 30'
06.10
07.10
Teledeporte
European Cross Country Championship
Més
Esports
Durada: 60'
06.11
06.35
Clan TVE
4 amigos y medio
Infantils
Durada: 24'
06.12
06.24
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.15
08.55
Antena 3
Las noticias de la mañana
Més
Informatius
Durada: 160'
06.15
08.55
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 160'
06.15
07.15
Eurosport
FIS Nordic Combined World Cup
Més
Esports
Durada: 60'
06.20
06.35
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 15'
06.24
07.55
Paramount Channel
Pel·lícula: Dagon, la secta del mar
Més
Pel·lícules
Durada: 91'
06.24
06.36
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.25
06.30
Esport 3
Edu Prades, ciclista de Movistar
Més
Altres
Durada: 5'
06.30
08.25
TV3
TN matí
Més
Informatius
Durada: 115'
06.30
07.00
Esport 3
Top gols La Lliga
Més
Esports
Durada: 30'
06.30
08.25
La 1
Telediario matinal
Més
Informatius
Durada: 115'
06.30
07.00
La 2
That's English
Més
Altres
Durada: 30'
06.30
07.02
8tv
Catalunya Blues
Més
Altres
Durada: 32'
06.30
07.00
Barça TV
Villa, tots els gols del Guaje
Esports
Durada: 30'
06.30
08.20
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
06.35
06.57
Clan TVE
Kate y Mim-Mim
Més
Infantils
Durada: 22'
06.35
06.45
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
06.36
06.48
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.40
07.34
#0
Ciudades superpobladas
Més
Documentals
Durada: 54'
06.44
07.10
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 26'
06.45
07.00
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
06.48
07.12
Disney Channel
Art Attack
Altres
Durada: 24'
06.55
07.15
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 20'
06.57
07.09
Clan TVE
Luo Bao Bei
Més
Infantils
Durada: 12'
07.00
08.30
Esport 3
El club de la mitjanit
Més
Esports
Durada: 90'
07.00
07.30
La 2
Zoom tendencias
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
07.50
Cuatro
El zapping de surferos: lo mejor
Més
Altres
Durada: 50'
07.00
09.15
Neox
Neox Kidz
Més
Infantils
Durada: 135'
07.00
07.45
Barça TV
Hora B
Esports
Durada: 45'
07.00
08.00
Canal + Deportes
Generación NBA
Esports
Durada: 60'
07.00
07.10
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
07.02
09.51
8tv
El món a RAC1
Més
Altres
Durada: 169'
07.09
07.20
Clan TVE
Luo Bao Bei
Més
Infantils
Durada: 11'
07.10
07.55
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 45'
07.10
08.15
Teledeporte
ISU Grand Prix of Figure Skating Final
Més
Esports
Durada: 65'
07.10
07.15
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
07.12
07.24
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
07.15
08.00
Eurosport
FIS Nordic Combined World Cup
Més
Esports
Durada: 45'
07.15
07.25
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
07.15
07.30
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 15'
07.20
07.27
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 7'
07.24
07.40
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 16'
07.25
07.35
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
07.27
07.34
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 7'
07.30
07.55
La 2
Inglés online TVE
Més
Altres
Durada: 25'
07.30
09.15
La Sexta
Previo Aruser@s
Més
Altres
Durada: 105'
07.30
08.25
Energy
Caso abierto
Més
Sèries
Durada: 55'
07.34
08.32
#0
Serengueti
Més
Documentals
Durada: 58'
07.34
07.42
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 8'
07.35
08.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
07.40
08.10
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
07.42
08.01
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
07.45
08.45
Barça TV
Hora B. La tertúlia
Esports
Durada: 60'
07.50
08.40
Cuatro
Gym Tony XS
Més
Sèries
Durada: 50'
07.55
09.00
33
Dino tren
Més
Infantils
Durada: 65'
07.55
08.40
La 2
El planeta bajo el agua
Més
Documentals
Durada: 45'
07.55
11.30
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 215'
8.00
08.00
08.35
Eurosport
FIS Nordic Combined World Cup
Esports
Durada: 35'
08.00
09.40
Canal + Deportes
Liga Endesa
Més
Esports
Durada: 100'
08.00
08.30
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
08.01
08.24
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
08.10
08.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
08.15
09.30
Teledeporte
Gala del Comité Olímpico Español
Esports
Durada: 75'
08.20
08.50
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
08.24
08.48
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 24'
08.25
11.50
TV3
Els matins
Més
Altres
Durada: 205'
08.25
10.00
La 1
Los desayunos de TVE
Més
Informatius
Durada: 95'
08.25
09.15
Energy
Caso abierto
Més
Sèries
Durada: 50'
08.30
09.15
Esport 3
Flaix UEFA Europa League
Esports
Durada: 45'
08.30
09.40
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 70'
08.30
09.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
08.32
09.34
#0
Serengueti
Més
Documentals
Durada: 62'
08.35
10.30
Eurosport
BetVictor Scottish Open
Més
Esports
Durada: 115'
08.40
09.00
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 20'
08.40
08.55
Cuatro
Gym Tony XS
Més
Sèries
Durada: 15'
08.40
09.10
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
08.45
09.00
Barça TV
Històries del Mini
Altres
Durada: 15'
08.48
08.59
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 11'
08.50
10.40
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 110'
08.55
09.00
Antena 3
Previo Espejo público
Més
Altres
Durada: 5'
08.55
09.50
Cuatro
El concurso del año
Més
Altres
Durada: 55'
08.55
13.30
Tele 5
El programa de Ana Rosa
Més
Altres
Durada: 275'
08.59
09.05
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 6'
09.00
09.52
33
Mic
Més
Infantils
Durada: 52'
09.00
09.30
La 2
Pueblo de Dios
Més
Altres
Durada: 30'
09.00
13.15
Antena 3
Espejo público
Més
Altres
Durada: 255'
09.00
10.00
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 60'
09.00
09.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
09.05
09.24
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
09.10
09.20
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
09.10
09.18
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
09.15
09.30
Esport 3
Refugis i guardes
Més
Altres
Durada: 15'
09.15
11.00
La Sexta
Aruser@s
Més
Altres
Durada: 105'
09.15
11.10
Neox
The Middle
Més
Sèries
Durada: 115'
09.15
10.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 45'
09.18
09.25
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
09.20
09.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 5'
09.24
09.36
Clan TVE
Yoko
Infantils
Durada: 12'
09.25
09.30
Boing
The Happos Family
Més
Infantils
Durada: 5'
09.25
09.40
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 15'
09.30
10.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 30'
09.30
11.00
Esport 3
Basketball Champions League
Esports
Durada: 90'
09.30
09.55
La 2
Aquí hay trabajo
Més
Altres
Durada: 25'
09.30
10.55
Teledeporte
IHF Women's World Championship
Esports
Durada: 85'
09.30
09.40
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
09.34
10.23
#0
Siete mundos, un planeta
Més
Documentals
Durada: 49'
09.36
10.00
Clan TVE
Lazy Town
Més
Infantils
Durada: 24'
09.40
10.35
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 55'
09.40
10.00
Canal + Deportes
El Quinto Cuarto
Esports
Durada: 20'
09.40
09.55
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 15'
09.40
09.48
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
09.48
09.55
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
09.50
10.40
Cuatro
Alerta Cobra
Més
Sèries
Durada: 50'
09.51
13.00
8tv
Televenda
Més
Altres
Durada: 189'
09.52
10.42
33
Doraemon
Més
Infantils
Durada: 50'
09.55
10.50
La 2
La aventura del saber
Més
Altres
Durada: 55'
09.55
10.20
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 25'
09.55
10.05
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 10'
10.00
10.00
12.00
El Punt Avui TV
Ben trobats
Més
Altres
Durada: 120'
10.00
12.25
La 1
La mañana
Més
Altres
Durada: 145'
10.00
10.06
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
10.00
11.30
Barça TV
El partit d'hoquei
Esports
Durada: 90'
10.00
10.30
Canal + Deportes
Informe Robinson
Esports
Durada: 30'
10.00
10.45
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 45'
10.05
10.13
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
10.06
10.11
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
10.11
10.17
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
10.13
10.20
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
10.17
10.22
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
10.20
10.25
Boing
The Happos Family
Més
Infantils
Durada: 5'
10.20
10.30
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 10'
10.22
10.29
Clan TVE
Pocoyó
Més
Infantils
Durada: 7'
10.23
11.16
#0
Siete mundos, un planeta
Més
Documentals
Durada: 53'
10.25
10.50
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 25'
10.29
10.36
Clan TVE
Pocoyó
Més
Infantils
Durada: 7'
10.30
11.45
Eurosport
FIS Ski Jumping World Cup
Esports
Durada: 75'
10.30
10.55
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 25'
10.30
10.55
Disney Channel
Art Attack
Altres
Durada: 25'
10.35
12.00
Nova
Papá a toda madre
Altres
Durada: 85'
10.36
10.43
Clan TVE
Pocoyó
Més
Infantils
Durada: 7'
10.40
11.35
Cuatro
Alerta Cobra
Més
Sèries
Durada: 55'
10.40
11.10
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
10.42
11.16
33
L'Òliba i companyia
Més
Infantils
Durada: 34'
10.43
10.50
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
10.45
11.30
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 45'
10.50
11.45
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 55'
10.50
10.57
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
10.50
11.00
Boing
Grizzy y los lemmings
Més
Infantils
Durada: 10'
10.55
12.25
Teledeporte
Estudio estadio
Esports
Durada: 90'
10.55
11.15
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 20'
10.55
11.20
Disney Channel
Art Attack
Altres
Durada: 25'
10.57
11.05
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 8'
11.00
11.50
Esport 3
Viatges insòlits
Més
Documentals
Durada: 50'
11.00
12.30
La Sexta
Al rojo vivo: previo
Més
Altres
Durada: 90'
11.00
11.05
Boing
Grizzy y los lemmings
Més
Infantils
Durada: 5'
11.05
11.25
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 20'
11.05
11.15
Boing
Grizzy y los lemmings
Més
Infantils
Durada: 10'
11.10
13.00
Neox
S.W.A.T. Los hombres de Harrelson
Més
Sèries
Durada: 110'
11.10
11.40
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
11.15
11.40
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 25'
11.15
11.25
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
11.16
12.04
33
Yakari
Més
Infantils
Durada: 48'
11.16
12.07
#0
Tutankamón
Més
Sèries
Durada: 51'
11.20
11.32
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
11.25
11.46
Clan TVE
El pequeño reino de Ben y Holly
Més
Infantils
Durada: 21'
11.25
11.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
11.30
12.00
Barça TV
Aquí Palau
Esports
Durada: 30'
11.30
12.00
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 30'
11.30
11.45
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
11.30
12.55
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 85'
11.32
11.45
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 13'
11.35
12.40
Cuatro
Alerta Cobra
Més
Sèries
Durada: 65'
11.40
14.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 140'
11.40
12.15
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 35'
11.45
12.40
La 2
Construcciones ecológicas
Més
Documentals
Durada: 55'
11.45
13.00
Eurosport
FIS Ski Jumping World Cup
Esports
Durada: 75'
11.45
11.55
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
11.45
11.57
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
11.46
12.10
Clan TVE
4 amigos y medio
Infantils
Durada: 24'
11.50
13.55
TV3
Planta baixa
Més
Altres
Durada: 125'
11.50
12.50
Esport 3
Salvatge
Més
Documentals
Durada: 60'
11.55
12.25
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 30'
11.57
12.10
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 13'
12.00
12.00
13.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 60'
12.00
13.40
Nova
Hijas de la luna
Altres
Durada: 100'
12.00
12.15
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
12.00
12.55
Paramount Channel
Cazatesoros
Més
Sèries
Durada: 55'
12.04
13.03
33
En Grizzy i els lèmmings
Més
Infantils
Durada: 59'
12.07
13.03
#0
Cero en Historia
Més
Altres
Durada: 56'
12.10
12.23
Clan TVE
Zoli y Pouet
Més
Infantils
Durada: 13'
12.10
12.35
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 25'
12.15
14.00
Barça TV
L'últim partit del Barça
Esports
Durada: 105'
12.23
12.35
Clan TVE
Zoli y Pouet
Més
Infantils
Durada: 12'
12.25
13.25
La 1
A partir de hoy
Més
Altres
Durada: 60'
12.25
12.45
Teledeporte
Para-karate: karate inclusivo, karate para todos
Esports
Durada: 20'
12.25
12.35
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
12.30
14.00
La Sexta
Al rojo vivo
Més
Altres
Durada: 90'
12.35
12.58
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 23'
12.35
12.55
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 20'
12.35
12.43
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
12.40
12.45
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
12.43
12.51
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
12.45
13.55
Cuatro
Mujeres y hombres y viceversa
Més
Altres
Durada: 70'
12.45
13.40
Teledeporte
ISU Grand Prix of Figure Skating Final
Més
Esports
Durada: 55'
12.50
12.55
Esport 3
Xarxa natura
Més
Documentals
Durada: 5'
12.51
13.00
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 9'
12.55
13.05
Esport 3
Xarxa natura
Més
Documentals
Durada: 10'
12.55
13.50
Paramount Channel
Cazatesoros
Més
Sèries
Durada: 55'
12.55
13.05
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
12.55
13.45
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 50'
12.58
13.20
Clan TVE
Escuela de rock
Més
Infantils
Durada: 22'
13.00
13.27
8tv
Informatiu 8tv
Més
Informatius
Durada: 27'
13.00
13.45
Eurosport
BetVictor Scottish Open
Més
Esports
Durada: 45'
13.00
13.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
13.05
13.30
Esport 3
GR Barcelona
Més
Documentals
Durada: 25'
13.05
13.20
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 15'
13.15
13.40
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 25'
13.20
13.42
Clan TVE
100 Cosas que hacer antes de ir al instituto
Més
Sèries
Durada: 22'
13.20
13.30
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
13.25
14.00
La 1
Hacer de comer
Més
Altres
Durada: 35'
13.30
14.00
Esport 3
GR Barcelona
Més
Documentals
Durada: 30'
13.30
13.45
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 15'
13.30
14.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
×
Close