Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dissabte, 26 maig de 2018
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Divinity
Nova
Energy
Boing
Barça TV
Eurosport
Disney Channel
Neox
Movistar Futbol
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
El Punt Avui TV
De tee a green
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
14.30
TV3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
14.30
La 1
Flash moda
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
15.00
Antena 3
Los Simpson
Més
Sèries
Durada: 60'
14.00
14.45
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 45'
14.00
15.00
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.20
Barça TV
El marcador news
Esports
Durada: 20'
14.00
14.15
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
14.00
14.55
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 55'
14.04
14.27
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
14.05
15.00
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
14.12
14.40
Disney Channel
Bizaardvark
Sèries
Durada: 28'
14.13
14.43
#0
Ilustres ignorantes
Més
Altres
Durada: 30'
14.13
14.46
8tv
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 33'
14.15
14.40
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 25'
14.20
14.35
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
14.23
14.56
33
El meu cavaller i jo
Més
Infantils
Durada: 33'
14.27
14.50
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
14.30
14.30
El Punt Avui TV
Teló de fons
Més
Altres
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.40
Movistar Futbol
Fiebre Maldini
Esports
Durada: 70'
14.35
16.00
Barça TV
Tots els gols de la temporada
Esports
Durada: 85'
14.40
16.20
Nova
El sabor es ciego
Altres
Durada: 100'
14.40
16.20
Nova
El sabor es ciego
Altres
Durada: 100'
14.40
16.20
Nova
El sabor es ciego
Altres
Durada: 100'
14.40
15.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
14.40
15.05
Disney Channel
Bizaardvark
Sèries
Durada: 25'
14.43
15.35
#0
Cero en Historia
Altres
Durada: 52'
14.45
14.55
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
14.46
16.25
8tv
Arucitys Weekend
Més
Altres
Durada: 99'
14.50
15.12
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.55
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 30'
14.55
15.30
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 35'
14.56
15.30
33
El Zack i el Quack
Més
Infantils
Durada: 34'
15.00
16.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
15.00
17.00
Esport 3
EHF Champions League
Més
Esports
Durada: 120'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.35
La 2
Espacio empresa
Més
Altres
Durada: 35'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.15
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.00
16.05
Teledeporte
Conexión Vintage
Esports
Durada: 65'
15.00
15.50
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
15.05
16.50
Paramount Channel
Pel·lícula: Street Dance II
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
15.05
15.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
15.10
15.20
Boing
UniKitty
Més
Infantils
Durada: 10'
15.12
15.34
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 22'
15.15
15.30
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.20
15.35
Boing
UniKitty
Més
Infantils
Durada: 15'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.30
16.16
33
Els Croods: L'origen
Més
Infantils
Durada: 46'
15.30
17.30
La Sexta
Pel·lícula: La carrera de la muerte: el origen
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
15.30
17.10
Disney Channel
Pel·lícula: Amarillito
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
15.30
17.00
Divinity
Sofá, cine y Divinity: En la boda de mi hermana
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
15.34
16.48
Clan TVE
Pel·lícula: Los Cocodrilos atacan de nuevo
Més
Pel·lícules
Durada: 74'
15.35
16.20
La 2
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.35
17.08
#0
Pel·lícula: (500) días juntos
Més
Pel·lícules
Durada: 93'
15.35
17.35
Neox
Pel·lícula: Jeepers Creepers II
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
15.35
17.50
Boing
Pel·lícula: Astérix en los Juegos Olímpicos
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
15.40
17.25
TV3
Tarda de cine: Una trobada prometedora
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.30
Movistar Futbol
Premier League
Esports
Durada: 110'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
17.40
Cuatro
Home cinema: La montaña embrujada
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.50
16.35
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 45'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
16.00
16.00
18.00
El Punt Avui TV
1món.cat
Més
Informatius
Durada: 120'
16.00
17.30
La 1
Sesión de tarde: Inseparable
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.45
Antena 3
Multicine: Diagnóstico obsesión
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
16.00
21.00
Tele 5
Viva la vida
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
16.15
Barça TV
El marcador. Cap de setmana
Esports
Durada: 15'
16.05
17.00
Teledeporte
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 55'
16.15
18.00
Barça TV
El partit de futbol base
Més
Esports
Durada: 105'
16.16
17.01
33
Turbo F.A.S.T.
Més
Infantils
Durada: 45'
16.20
18.00
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.20
21.00
Nova
House
Més
Sèries
Durada: 280'
16.25
17.10
8tv
Republic of Doyle
Més
Sèries
Durada: 45'
16.30
16.45
Eurosport
Giro Extra
Esports
Durada: 15'
16.35
17.40
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 65'
16.45
17.30
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 45'
16.48
17.10
Clan TVE
Trolls ¡no pierdas el ritmo!
Més
Infantils
Durada: 22'
16.50
18.50
Paramount Channel
Pel·lícula: Step Up 3
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
17.00
17.55
Esport 3
Zona Champions
Més
Esports
Durada: 55'
17.00
17.10
Teledeporte
Evasión
Més
Altres
Durada: 10'
17.00
18.45
Divinity
Sofá, cine y Divinity: Mi mejor amiga
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
17.01
17.40
33
Súper 4
Més
Infantils
Durada: 39'
17.08
17.58
#0
El gran espectáculo de la Tierra
Més
Documentals
Durada: 50'
17.10
17.40
Teledeporte
FIM Trial World Championship
Esports
Durada: 30'
17.10
17.58
8tv
Republic of Doyle
Més
Sèries
Durada: 48'
17.10
17.32
Clan TVE
Trolls ¡no pierdas el ritmo!
Més
Infantils
Durada: 22'
17.10
18.38
Disney Channel
Pel·lícula: Gnomeo y Julieta
Més
Pel·lícules
Durada: 88'
17.25
20.00
TV3
Tarda de cine: L'alè del cel
Més
Pel·lícules
Durada: 155'
17.30
18.55
La 1
Sesión de tarde: Un verano en Dinamarca
Més
Pel·lícules
Durada: 85'
17.30
18.45
La Sexta
Pel·lícula: Tormenta oscura
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
17.30
17.45
Eurosport
ESET V4 Cup
Esports
Durada: 15'
17.30
18.00
Movistar Futbol
Premier League World
Esports
Durada: 30'
17.32
17.54
Clan TVE
Trolls ¡no pierdas el ritmo!
Més
Infantils
Durada: 22'
17.40
18.51
33
Pel·lícula: Col·legues al bosc II
Més
Pel·lícules
Durada: 71'
17.40
19.55
Cuatro
Home cinema: Soul surfer: Alma surfera
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
17.40
18.00
Teledeporte
Avance Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 20'
17.40
18.25
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
17.45
19.15
Antena 3
Multicine: Visiones
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
17.45
18.45
Eurosport
WTA de Nüremberg
Esports
Durada: 60'
17.50
19.35
Boing
Pel·lícula: Las aventuras de Tadeo Jones
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
17.54
18.17
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 23'
17.55
19.45
Esport 3
EHF Champions League
Més
Esports
Durada: 110'
17.58
18.58
#0
El gran espectáculo de la Tierra
Més
Documentals
Durada: 60'
17.58
18.48
8tv
Republic of Doyle
Més
Sèries
Durada: 50'
18.00
18.00
20.35
El Punt Avui TV
Bàsquet en joc
Més
Esports
Durada: 155'
18.00
18.30
La 2
El señor de los bosques
Més
Documentals
Durada: 30'
18.00
20.15
Teledeporte
Liga Heineken
Més
Esports
Durada: 135'
18.00
20.00
Barça TV
El partit de futbol sala
Més
Esports
Durada: 120'
18.00
18.30
Movistar Futbol
Goal!
Esports
Durada: 30'
18.17
18.40
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 23'
18.25
19.15
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
18.30
19.20
La 2
Un país mágico
Més
Altres
Durada: 50'
18.30
19.30
Movistar Futbol
Premier League Review
Esports
Durada: 60'
18.38
19.06
Disney Channel
Patoaventuras
Infantils
Durada: 28'
18.40
19.02
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
18.45
20.00
La Sexta
Pel·lícula: La guerra de los mundos II
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
18.45
20.15
Eurosport
ATP 250 de Ginebra
Esports
Durada: 90'
18.45
19.45
Divinity
Tu casa a juicio
Altres
Durada: 60'
18.48
19.34
8tv
Republic of Doyle
Més
Sèries
Durada: 46'
18.50
20.50
Paramount Channel
Pel·lícula: Mi vida ahora
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
18.51
19.16
33
Zoom, el dofí blanc
Més
Infantils
Durada: 25'
18.55
21.00
La 1
Cine de barrio: El calzonazos
Més
Pel·lícules
Durada: 125'
18.58
20.03
#0
Radio GaGa
Més
Altres
Durada: 65'
19.02
19.24
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
19.06
19.17
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 11'
19.15
20.05
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
19.16
20.00
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 44'
19.17
19.33
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 16'
19.20
20.10
La 2
El club de la lucha gastronómica de Jamie y Jimmy
Més
Altres
Durada: 50'
19.24
19.46
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
19.30
20.30
Movistar Futbol
Especial fútbol
Més
Altres
Durada: 60'
19.33
19.44
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 11'
19.34
20.23
8tv
Republic of Doyle
Més
Sèries
Durada: 49'
19.35
19.45
Boing
UniKitty
Més
Infantils
Durada: 10'
19.44
20.00
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 16'
19.45
20.15
Esport 3
Zona Champions
Més
Esports
Durada: 30'
19.45
20.00
Boing
UniKitty
Més
Infantils
Durada: 15'
19.45
20.45
Divinity
Tu casa a juicio
Altres
Durada: 60'
19.46
20.09
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
19.55
21.00
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 65'
20.00
20.00
20.25
TV3
Telenotícies vespre
Més
Informatius
Durada: 25'
20.00
20.45
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 45'
20.00
20.45
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.00
20.10
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
20.00
20.28
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 28'
20.03
21.00
#0
This Is Art
Més
Altres
Durada: 57'
20.05
21.00
Energy
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 55'
20.09
20.32
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
20.10
20.35
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 25'
20.15
20.50
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
20.15
20.25
Eurosport
Get Ready Live
Esports
Durada: 10'
20.25
20.30
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
20.28
20.55
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 27'
20.30
21.00
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 30'
20.35
20.45
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
20.50
21.00
Esport 3
Ironman 70.3 Barcelona
Esports
Durada: 10'
×
Close