Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Divendres, 13 desembre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Nova
Canal + Liga
Disney Channel
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Neox
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.50
La 2
Ciudades heladas: la vida al límite
Més
Documentals
Durada: 50'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
14.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
14.05
14.27
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.08
15.05
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 57'
14.08
15.15
#0
La Resistencia
Altres
Durada: 67'
14.10
15.15
Esport 3
Salvatge
Més
Documentals
Durada: 65'
14.10
14.40
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
14.15
14.30
Teledeporte
Tierra de campeones
Esports
Durada: 15'
14.15
14.30
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
14.15
15.40
Eurosport
IBU World Cup Biathlon
Més
Esports
Durada: 85'
14.15
15.10
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 55'
14.27
14.49
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.45
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 75'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.25
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 55'
14.30
15.10
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 40'
14.30
14.45
Barça TV
Històries del Mini
Més
Altres
Durada: 15'
14.30
15.00
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 30'
14.30
15.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
14.30
15.10
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 40'
14.33
15.00
8tv
L'amo del poble
Més
Altres
Durada: 27'
14.40
15.10
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
14.45
15.13
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 28'
14.49
15.11
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.45
La 2
Las rutas de...
Més
Documentals
Durada: 55'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
14.55
16.30
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 95'
15.00
16.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 60'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
16.05
8tv
Ventdelplà
Més
Sèries
Durada: 65'
15.00
15.30
Canal + Liga
LaLiga Show
Esports
Durada: 30'
15.00
15.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
15.05
16.16
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 71'
15.10
16.35
Nova
Elif
Altres
Durada: 85'
15.10
16.15
Canal + Deportes
Informe Robinson
Esports
Durada: 65'
15.10
15.40
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
15.10
16.05
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
15.11
15.32
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 21'
15.13
15.43
Barça TV
Roda de premsa d'Ernesto Valverde
Esports
Durada: 30'
15.15
16.00
Esport 3
Roda de premsa
Més
Altres
Durada: 45'
15.15
17.40
#0
Pel·lícula: El llanero solitario
Més
Pel·lícules
Durada: 145'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
15.35
Teledeporte
Liga Iberdrola de Kárate
Més
Esports
Durada: 10'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
17.30
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
15.30
16.00
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
15.32
15.54
Clan TVE
Knight Squad
Més
Infantils
Durada: 22'
15.35
15.50
Teledeporte
Reportaje paralímpicos
Altres
Durada: 15'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.00
Eurosport
FIS Ski Jumping World Cup
Més
Esports
Durada: 80'
15.40
16.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
15.43
16.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 17'
15.45
16.00
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.50
16.00
Teledeporte
3 Días Trail Ibiza
Esports
Durada: 10'
15.54
16.06
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
15.55
17.55
Paramount Channel
Pel·lícula: Si de verdad quieres...
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
16.00
16.00
16.30
El Punt Avui TV
Paisatges encreuats
Més
Altres
Durada: 30'
16.00
16.45
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 45'
16.00
17.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
17.00
Teledeporte
IBSF World Cup
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.15
Barça TV
Històries
Més
Altres
Durada: 15'
16.00
16.12
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
18.31
8tv
Pel·lícula: El demonio, la carne y el perdón
Més
Pel·lícules
Durada: 146'
16.05
16.55
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
16.06
16.18
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
16.10
16.40
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 30'
16.12
16.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
16.15
16.25
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
16.15
16.30
Barça TV
Entrenament del primer equip
Esports
Durada: 15'
16.15
16.45
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 30'
16.16
17.04
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 48'
16.18
16.25
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.25
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 55'
16.25
16.32
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.30
17.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 60'
16.30
18.40
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 130'
16.30
17.30
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
18.10
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 100'
16.30
16.45
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
16.30
16.41
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
16.32
16.38
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
16.35
18.05
Nova
Pasión de gavilanes
Altres
Durada: 90'
16.38
16.43
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.40
17.15
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 35'
16.41
17.00
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 19'
16.43
17.05
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 22'
16.45
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 210'
16.45
18.29
Barça TV
El partit de futbol femení
Esports
Durada: 104'
16.45
17.15
Canal + Deportes
Más Deporte
Esports
Durada: 30'
16.55
17.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
17.00
17.30
Esport 3
Top gols La Lliga
Més
Esports
Durada: 30'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
17.30
Teledeporte
FIS Snowboard World Cup Magazine
Esports
Durada: 30'
17.00
17.55
Eurosport
IBU World Cup Biathlon
Més
Esports
Durada: 55'
17.00
17.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
17.04
17.30
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.05
17.25
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 20'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
19.45
Canal + Deportes
NBA
Esports
Durada: 150'
17.15
17.20
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
17.20
18.20
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 60'
17.20
17.30
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 10'
17.25
17.30
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
17.30
18.00
El Punt Avui TV
Torna-la a tocar, Sam
Més
Altres
Durada: 30'
17.30
17.48
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 18'
17.30
18.00
Esport 3
Top gols La Lliga
Més
Esports
Durada: 30'
17.30
18.45
Antena 3
El secreto de Puente Viejo
Més
Sèries
Durada: 75'
17.30
18.25
Teledeporte
IBSF World Cup
Més
Esports
Durada: 55'
17.30
17.41
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 11'
17.30
18.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Esports
Durada: 30'
17.30
17.50
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 20'
17.30
18.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
17.35
19.30
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 115'
17.40
19.15
#0
Pel·lícula: La princesa prometida
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
17.41
17.53
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 12'
17.45
18.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 60'
17.48
18.24
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 36'
17.50
18.00
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 10'
17.53
18.05
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
17.55
19.00
Eurosport
IBU World Cup Biathlon
Més
Esports
Durada: 65'
17.55
20.05
Paramount Channel
Pel·lícula: Congo
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
18.00
18.00
18.30
El Punt Avui TV
Teló de fons
Més
Altres
Durada: 30'
18.00
19.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
18.00
18.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
18.00
18.15
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 15'
18.00
18.11
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
18.05
18.16
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 11'
18.05
20.00
Nova
Enamorándome de Ramón
Altres
Durada: 115'
18.10
19.30
Neox
Los Goldberg
Més
Sèries
Durada: 80'
18.11
18.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 19'
18.15
18.20
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
18.16
18.28
Clan TVE
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 12'
18.20
19.15
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.20
18.50
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
18.24
19.30
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 66'
18.25
20.00
Teledeporte
IHF Women's World Championship
Més
Esports
Durada: 95'
18.28
18.41
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 13'
18.29
18.59
Barça TV
Jugadors de llegenda
Més
Altres
Durada: 30'
18.30
19.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 30'
18.30
19.00
Canal + Liga
LaLiga ZAP
Esports
Durada: 30'
18.30
18.41
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
18.31
20.23
8tv
Pel·lícula: Desafío a una leyenda
Més
Pel·lícules
Durada: 112'
18.40
19.10
La 2
El escarabajo verde
Més
Altres
Durada: 30'
18.41
19.04
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 23'
18.41
18.57
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 16'
18.45
20.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
18.45
19.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
18.50
19.20
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
18.57
19.11
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 14'
18.59
19.30
Barça TV
Roda de premsa d'Ernesto Valverde
Esports
Durada: 31'
19.00
20.00
El Punt Avui TV
Connecti.cat
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
19.30
Esport 3
Temps de neu
Més
Esports
Durada: 30'
19.00
19.40
Eurosport
BetVictor Scottish Open
Més
Esports
Durada: 40'
19.00
19.30
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 30'
19.04
19.15
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 11'
19.10
20.00
La 2
La escapada italiana de Gino: Italia oculta
Més
Altres
Durada: 50'
19.11
19.33
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 22'
19.15
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 75'
19.15
20.10
#0
El espectáculo de la Tierra
Més
Documentals
Durada: 55'
19.15
19.26
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 11'
19.20
19.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
19.26
19.47
Clan TVE
El ascenso de las Tortugas Ninja
Més
Infantils
Durada: 21'
19.30
20.16
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 46'
19.30
19.40
Esport 3
Refugis i guardes
Més
Altres
Durada: 10'
19.30
20.25
Cuatro
El Bribón
Més
Altres
Durada: 55'
19.30
20.40
Neox
Los Simpson
Més
Sèries
Durada: 70'
19.30
20.16
Barça TV
Hora B
Esports
Durada: 46'
19.30
20.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Esports
Durada: 30'
19.30
20.15
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
19.33
19.40
Disney Channel
Star Wars: Galaxy of adventures
Infantils
Durada: 7'
19.40
20.05
Esport 3
Pure Outdoor
Documentals
Durada: 25'
19.40
19.45
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
19.40
20.10
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.45
20.40
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 55'
19.45
20.15
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
19.47
20.08
Clan TVE
Dragones: hacia nuevos confines
Més
Infantils
Durada: 21'
20.00
20.00
21.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
20.00
20.30
La 2
Jara y sedal
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
21.00
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 60'
20.05
20.25
Esport 3
Sports Quest
Documentals
Durada: 20'
20.08
20.30
Clan TVE
Una casa de locos
Més
Infantils
Durada: 22'
20.10
20.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
20.15
21.00
TV3
La nit de Santa Llúcia
Més
Altres
Durada: 45'
20.23
20.52
8tv
Caçadors de bolets
Més
Altres
Durada: 29'
20.25
20.55
Esport 3
Roda de premsa
Més
Altres
Durada: 30'
20.25
20.30
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
20.35
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.30
20.52
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
×
Close