Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Matí del Diumenge, 8 desembre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Disney Channel
Nova
Canal + Liga
Energy
Canal + Deportes
Barça TV
Neox
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
10.30
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 270'
06.00
06.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
06.00
09.40
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 220'
06.00
07.25
La 2
That's English
Més
Altres
Durada: 85'
06.00
07.10
Antena 3
Pelopicopata
Més
Altres
Durada: 70'
06.00
06.31
8tv
8 de 8
Més
Altres
Durada: 31'
06.00
06.11
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
06.00
07.00
Neox
Una casa de locos
Infantils
Durada: 60'
06.00
07.00
Barça TV
Dream Team: el somni que va canviar el futbol
Esports
Durada: 60'
06.00
06.10
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.00
06.10
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 10'
06.01
06.32
33
Mic
Més
Infantils
Durada: 31'
06.10
07.15
Tele 5
I love TV: lo mejor
Més
Altres
Durada: 65'
06.10
06.20
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.10
06.22
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.11
06.22
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
06.15
09.00
La Sexta
Navy, investigación criminal
Més
Sèries
Durada: 165'
06.15
08.00
Canal + Deportes
Liga Endesa
Esports
Durada: 105'
06.20
06.45
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 25'
06.22
06.33
Clan TVE
Luo Bao Bei
Més
Infantils
Durada: 11'
06.22
06.35
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 13'
06.25
07.10
Esport 3
World Surf League
Esports
Durada: 45'
06.30
07.00
Teledeporte
FIS Magazine
Esports
Durada: 30'
06.30
08.30
Eurosport
Betway UK Championship
Més
Esports
Durada: 120'
06.30
08.30
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
06.31
07.04
8tv
Catalunya Blues
Més
Altres
Durada: 33'
06.32
07.20
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 48'
06.32
07.55
Paramount Channel
Pel·lícula: Generación Z
Més
Pel·lícules
Durada: 83'
06.33
06.44
Clan TVE
Luo Bao Bei
Més
Infantils
Durada: 11'
06.35
06.47
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.44
06.55
Clan TVE
Luo Bao Bei
Més
Infantils
Durada: 11'
06.45
07.05
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 20'
06.47
07.00
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 13'
06.53
07.40
#0
El primer villancico
Documentals
Durada: 47'
06.55
07.00
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
06.55
07.15
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 20'
07.00
07.50
Cuatro
El zapping de surferos: lo mejor
Més
Altres
Durada: 50'
07.00
08.40
Teledeporte
IHF Women's World Championship
Esports
Durada: 100'
07.00
07.10
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 10'
07.00
10.15
Neox
Neox Kidz
Més
Infantils
Durada: 195'
07.00
08.45
Barça TV
El partit de Champions
Esports
Durada: 105'
07.00
07.07
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
07.04
09.52
8tv
RAC1
Més
Altres
Durada: 168'
07.05
07.20
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 15'
07.07
07.14
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
07.10
08.45
Esport 3
Lliga Asobal
Esports
Durada: 95'
07.10
08.40
Antena 3
Érase una vez
Més
Sèries
Durada: 90'
07.10
07.21
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
07.14
07.30
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 16'
07.15
10.15
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 180'
07.15
07.25
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 10'
07.20
07.47
33
Kazoops!
Més
Infantils
Durada: 27'
07.20
07.30
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
07.21
07.32
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
07.25
07.30
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 5'
07.25
08.45
Energy
Sé quién eres
Més
Sèries
Durada: 80'
07.30
08.00
La 2
UNED
Més
Altres
Durada: 30'
07.30
07.50
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 20'
07.30
07.38
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
07.32
07.43
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
07.35
08.10
Nova
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 35'
07.38
07.45
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
07.40
09.17
#0
Pel·lícula: Casper
Més
Pel·lícules
Durada: 97'
07.43
07.54
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
07.45
07.52
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
07.47
08.14
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 27'
07.50
08.50
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 60'
07.50
07.55
Boing
The Happos Family
Més
Infantils
Durada: 5'
07.52
08.05
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 13'
07.54
08.01
Clan TVE
Pocoyó
Més
Infantils
Durada: 7'
07.55
09.50
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 115'
07.55
08.00
Boing
Grizzy y los lemmings
Més
Infantils
Durada: 5'
8.00
08.00
08.45
La 2
Los conciertos de La 2
Més
Altres
Durada: 45'
08.00
10.30
Canal + Deportes
NBA
Esports
Durada: 150'
08.00
08.05
Boing
Grizzy y los lemmings
Més
Infantils
Durada: 5'
08.01
08.08
Clan TVE
Pocoyó
Més
Infantils
Durada: 7'
08.05
08.25
Boing
Grizzy y los lemmings
Més
Infantils
Durada: 20'
08.05
08.16
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 11'
08.08
08.15
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 7'
08.10
09.20
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 70'
08.14
08.49
33
Els Dringuets
Més
Infantils
Durada: 35'
08.15
08.22
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 7'
08.16
08.35
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 19'
08.22
08.29
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 7'
08.25
08.30
Boing
The Happos Family
Més
Infantils
Durada: 5'
08.29
08.36
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
08.30
09.05
Eurosport
FIS Nordic Combined World Cup
Més
Esports
Durada: 35'
08.30
10.30
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
08.30
08.40
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
08.35
09.55
Disney Channel
Pel·lícula: Campanilla, hadas y piratas
Més
Pel·lícules
Durada: 80'
08.36
08.43
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
08.40
11.20
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 160'
08.40
09.30
Teledeporte
ISU Grand Prix of Figure Skating Final
Més
Esports
Durada: 50'
08.40
08.55
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 15'
08.43
09.04
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
08.45
10.25
Esport 3
Divisió d'Honor Juvenil
Esports
Durada: 100'
08.45
09.15
La 2
En lengua de signos
Més
Informatius
Durada: 30'
08.45
09.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
08.45
09.30
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 45'
08.49
09.54
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 65'
08.50
09.45
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 55'
08.55
09.20
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
09.00
10.00
La Sexta
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 60'
09.00
09.30
Barça TV
Seguim en joc
Esports
Durada: 30'
09.04
09.25
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
09.05
10.15
Eurosport
FIS Nordic Combined World Cup
Més
Esports
Durada: 70'
09.15
09.30
La 2
Medina en TVE
Més
Altres
Durada: 15'
09.17
10.14
#0
La caza
Més
Documentals
Durada: 57'
09.20
10.10
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 50'
09.20
09.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
09.25
09.37
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
09.30
09.45
La 2
Buenas noticias TV
Més
Altres
Durada: 15'
09.30
10.30
Teledeporte
ISU Grand Prix of Figure Skating Final
Més
Esports
Durada: 60'
09.30
10.00
Barça TV
Villa, tots els gols del Guaje
Esports
Durada: 30'
09.30
10.15
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 45'
09.37
09.49
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
09.40
11.50
La 1
Comando actualidad
Més
Altres
Durada: 130'
09.45
10.00
La 2
Shalom
Més
Altres
Durada: 15'
09.45
10.15
Cuatro
El encantador de perros
Més
Altres
Durada: 30'
09.45
10.15
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
09.49
10.08
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
09.50
10.02
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 12'
09.52
13.00
8tv
Televenda
Més
Altres
Durada: 188'
09.54
10.30
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 36'
09.55
10.25
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
10.00
10.00
10.25
La 2
Últimas preguntas
Més
Altres
Durada: 25'
10.00
11.45
La Sexta
Érase una vez
Més
Sèries
Durada: 105'
10.00
11.45
Barça TV
El partit de bàsquet
Més
Esports
Durada: 105'
10.02
11.50
Paramount Channel
Pel·lícula: Dos chicas de revista
Més
Pel·lícules
Durada: 108'
10.08
10.27
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
10.10
10.15
Nova
Diario de La Voz
Altres
Durada: 5'
10.14
11.09
#0
Siete mundos, un planeta
Més
Documentals
Durada: 55'
10.15
11.05
Cuatro
El encantador de perros
Més
Altres
Durada: 50'
10.15
13.35
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 200'
10.15
13.20
Neox
El príncipe de Bel Air
Sèries
Durada: 185'
10.15
10.45
Nova
Bricomanía
Altres
Durada: 30'
10.15
11.30
Eurosport
FIS Cross Country World Cup
Més
Esports
Durada: 75'
10.15
10.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
10.15
10.55
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 40'
10.25
11.55
Esport 3
Gol a gol
Més
Esports
Durada: 90'
10.25
10.30
La 2
Testimonio
Més
Altres
Durada: 5'
10.25
10.40
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
10.25
10.55
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
10.27
10.38
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 11'
10.30
11.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 30'
10.30
11.00
TV3
Signes dels temps
Més
Altres
Durada: 30'
10.30
10.53
33
Rat Rank
Més
Infantils
Durada: 23'
10.30
11.30
La 2
El día del Señor
Més
Altres
Durada: 60'
10.30
12.30
Teledeporte
LEN European Short Course Swimming Championships
Més
Esports
Durada: 120'
10.30
12.00
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 90'
10.30
12.25
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 115'
10.38
10.49
Clan TVE
Los Lunnis de leyenda
Més
Infantils
Durada: 11'
10.40
10.50
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
10.49
11.09
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 20'
10.50
11.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
10.53
11.40
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 47'
10.55
11.25
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
10.55
11.45
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 50'
11.00
12.35
El Punt Avui TV
Missa de Montserrat
Més
Altres
Durada: 95'
11.00
13.15
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 135'
11.05
11.45
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 40'
11.09
12.01
#0
Tutankamón
Més
Sèries
Durada: 52'
11.09
11.28
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
11.10
11.15
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
11.15
11.40
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 25'
11.25
11.55
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
11.28
11.47
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
11.30
11.55
La 2
Pueblo de Dios
Més
Altres
Durada: 25'
11.30
13.00
Eurosport
FIS Cross Country World Cup
Més
Esports
Durada: 90'
11.40
12.24
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 44'
11.40
13.50
Boing
Pel·lícula: Doraemon y el Reino de Kibo
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
11.45
12.45
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 60'
11.45
14.00
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 135'
11.45
12.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
11.45
12.40
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 55'
11.47
12.08
Clan TVE
El pequeño reino de Ben y Holly
Més
Infantils
Durada: 21'
11.50
13.40
Paramount Channel
Pel·lícula: Cateto a babor
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
11.55
13.55
Esport 3
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 120'
11.55
12.55
La 2
Saber vivir
Més
Altres
Durada: 60'
11.55
12.25
Disney Channel
Pel·lícula: Frozen, una aventura de Olaf
Més
Pel·lícules
Durada: 30'
12.00
12.00
14.00
Barça TV
Primera División Femenina
Més
Esports
Durada: 120'
12.00
14.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 120'
12.01
12.20
#0
El joven Sheldon
Més
Sèries
Durada: 19'
12.08
12.29
Clan TVE
El pequeño reino de Ben y Holly
Més
Infantils
Durada: 21'
12.20
12.45
#0
El joven Sheldon
Més
Sèries
Durada: 25'
12.24
12.47
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 23'
12.25
12.55
Disney Channel
Kung Fu Panda: las zarpas del destino
Infantils
Durada: 30'
12.29
12.52
Clan TVE
Lazy Town
Més
Infantils
Durada: 23'
12.30
13.00
Teledeporte
European Cross Country Championship
Més
Esports
Durada: 30'
12.35
13.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 55'
12.40
13.25
Energy
Castle
Més
Sèries
Durada: 45'
12.45
14.00
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 75'
12.45
13.15
#0
Dar cera, pulir #0
Més
Altres
Durada: 30'
12.47
13.31
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 44'
12.52
13.05
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 13'
12.55
13.30
La 2
Zoom tendencias
Més
Altres
Durada: 35'
12.55
13.25
Disney Channel
Kung Fu Panda: las zarpas del destino
Infantils
Durada: 30'
13.00
13.30
Teledeporte
European Cross Country Championship
Més
Esports
Durada: 30'
13.00
14.00
Eurosport
FIS Nordic Combined World Cup
Més
Esports
Durada: 60'
13.05
13.16
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 11'
13.15
13.50
TV3
Polònia
Més
Altres
Durada: 35'
13.16
13.38
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
13.25
13.35
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 10'
13.30
14.00
El Punt Avui TV
Fet al país
Més
Altres
Durada: 30'
13.35
13.55
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 20'
13.38
14.00
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
×
Close