Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Diumenge, 12 juliol de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Boing
Neox
Eurosport
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
Antena 3
La ruleta de la suerte
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
15.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
15.00
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
14.00
14.15
Barça TV
Ben tornat, Saras
Esports
Durada: 15'
14.00
15.00
Eurosport
Tour de France
Esports
Durada: 60'
14.00
16.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 120'
14.00
14.12
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
14.06
14.37
#0
Dar cera, pulir #0
Més
Altres
Durada: 31'
14.09
14.31
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.10
14.40
La 2
La felicidad está en el plato
Més
Documentals
Durada: 30'
14.12
14.25
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 13'
14.15
14.45
Teledeporte
Cuando fuimos los mejores
Més
Esports
Durada: 30'
14.15
15.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 45'
14.15
15.15
Canal + Deportes
Película oficial de Wimbledon 2016
Altres
Durada: 60'
14.15
15.15
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 60'
14.20
14.50
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
14.25
14.37
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
14.30
15.50
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 80'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.31
14.53
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.37
14.50
#0
Un país de Imparables
Més
Documentals
Durada: 13'
14.37
14.53
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 16'
14.40
14.45
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 5'
14.45
15.35
La 2
Hundidos
Més
Documentals
Durada: 50'
14.45
16.00
Teledeporte
Campeonato del Mundo de Mountain Bike 2000
Més
Esports
Durada: 75'
14.48
15.32
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 44'
14.48
16.00
Esport 3
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 72'
14.50
16.18
#0
Pel·lícula: Ballerina
Més
Pel·lícules
Durada: 88'
14.50
15.15
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.53
15.15
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.53
15.05
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.20
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.25
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
15.00
17.00
Eurosport
Tour de France Virtual
Esports
Durada: 120'
15.05
15.17
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
15.15
15.37
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.15
17.00
Barça TV
El partit de la Lliga
Esports
Durada: 105'
15.15
17.55
Canal + Deportes
NBA
Més
Esports
Durada: 160'
15.15
15.40
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 25'
15.15
16.05
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
15.17
15.28
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 11'
15.20
15.30
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
15.25
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 20'
15.28
15.40
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
15.30
15.45
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
17.40
Neox
Pel·lícula: Indiana Jones y el templo maldito
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
15.32
16.28
33
Bob, el manetes: vacances a l'Oest
Infantils
Durada: 56'
15.35
16.20
La 2
Saber y ganar fin de semana
Més
Altres
Durada: 45'
15.35
18.00
Paramount Channel
Pel·lícula: ¿En qué piensan las mujeres?
Més
Pel·lícules
Durada: 145'
15.37
16.59
Clan TVE
Cine Clan: Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cac
Més
Pel·lícules
Durada: 82'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.00
Boing
Pel·lícula: Doraemon y los dioses del viento
Més
Pel·lícules
Durada: 80'
15.40
17.15
Disney Channel
Pel·lícula: Alvin y las ardillas III
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
18.05
Cuatro
Home cinema: Un golpe maestro
Més
Pel·lícules
Durada: 140'
15.45
17.40
La Sexta
Pel·lícula: Soldados de hielo
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
15.50
17.20
TV3
Tarda de cine: Aprenent a conduir
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
16.00
16.00
17.55
Esport 3
Volta a Catalunya
Esports
Durada: 115'
16.00
17.40
La 1
Sesión de tarde: En lo profundo del océano
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
16.00
17.50
Antena 3
Multicine: El destino de Los Anderson
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
16.00
21.00
Tele 5
Viva la vida
Més
Altres
Durada: 300'
16.00
17.00
Teledeporte
Fast & Fut primera
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.30
Canal + Liga
Especiales LaLiga
Esports
Durada: 30'
16.05
17.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
16.18
18.25
#0
Pel·lícula: La ladrona de libros
Més
Pel·lícules
Durada: 127'
16.20
18.50
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 150'
16.28
17.04
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 36'
16.30
17.00
Canal + Liga
LaLiga ZAP
Esports
Durada: 30'
16.59
18.14
Clan TVE
Cine Clan: Leo Da Vinci: Misión Mona Lisa
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
17.00
18.30
Teledeporte
Liga Mapfre de tenis masculino
Més
Esports
Durada: 90'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
17.00
18.15
Eurosport
Ultimate Tennis Showdown
Esports
Durada: 75'
17.00
19.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
17.00
17.05
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
17.00
18.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 60'
17.04
18.10
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 66'
17.05
17.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 25'
17.15
19.00
Barça TV
El partit de la Lliga
Esports
Durada: 105'
17.15
17.27
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
17.20
19.20
TV3
Tarda de cine: El Zebra, mediador de causes desesp
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
17.27
17.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
17.30
17.35
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
17.35
17.55
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 20'
17.40
19.45
La 1
Sesión de tarde: Los puentes de Madison
Més
Pel·lícules
Durada: 125'
17.40
19.20
La Sexta
Bones
Més
Sèries
Durada: 100'
17.40
19.30
Neox
Pel·lícula: Ong-Bak: el guerrero Muay Thai
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
17.40
17.52
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
17.50
19.30
Antena 3
Multicine: Érase una vez un príncipe
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.52
18.05
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
17.55
18.00
Esport 3
Kitesurf Jerome Cloetens
Esports
Durada: 5'
17.55
18.25
Canal + Deportes
Track and Field Weekly
Esports
Durada: 30'
17.55
18.05
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 10'
18.00
18.00
18.30
Esport 3
No tenim vergonya
Més
Altres
Durada: 30'
18.00
19.55
Paramount Channel
Pel·lícula: Mi segunda vez
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
18.00
18.55
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
18.05
20.00
Cuatro
Home cinema: Mariposa negra
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
18.05
18.20
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 15'
18.05
18.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 25'
18.10
18.33
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 23'
18.14
18.26
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 12'
18.15
19.30
Eurosport
Ultimate Tennis Showdown
Esports
Durada: 75'
18.20
18.30
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 10'
18.25
20.20
#0
Pel·lícula: El inocente
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
18.25
20.50
Canal + Deportes
Wimbledon 2016
Més
Esports
Durada: 145'
18.26
18.38
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 12'
18.30
20.00
Esport 3
Giro d'Itàlia 1997
Més
Esports
Durada: 90'
18.30
20.00
Teledeporte
Copa del Rey de balonmano 2005
Més
Esports
Durada: 90'
18.30
18.45
Boing
Yabba Dabba Dino
Més
Infantils
Durada: 15'
18.30
18.42
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
18.33
19.30
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 57'
18.38
18.50
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
18.42
18.55
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
18.45
18.50
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
18.50
19.20
La 2
Mi familia en la mochila: ruta África
Més
Documentals
Durada: 30'
18.50
19.02
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
18.50
19.00
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
18.55
19.07
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
18.55
19.50
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 55'
19.00
20.00
Barça TV
Dream Team: el somni que va canviar el futbol
Esports
Durada: 60'
19.00
19.30
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 30'
19.00
19.10
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.02
19.14
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
19.07
19.20
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
19.10
19.20
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.14
19.26
Clan TVE
El show de Garfield
Infantils
Durada: 12'
19.20
19.55
TV3
No tenim vergonya
Més
Altres
Durada: 35'
19.20
19.50
La 2
Caminando sobre las olas
Més
Documentals
Durada: 30'
19.20
19.25
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
19.20
19.32
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
19.25
19.35
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
19.26
19.48
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
19.30
19.35
33
Dinàmiks fet a casa
Més
Altres
Durada: 5'
19.30
21.00
Antena 3
Multicine: Miedo al pasado
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
19.30
20.30
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 60'
19.30
21.00
Eurosport
Thiem´s 7
Més
Esports
Durada: 90'
19.32
19.45
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
19.35
20.02
33
Dinàmiks
Més
Altres
Durada: 27'
19.35
20.00
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 25'
19.45
20.10
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 25'
19.48
20.10
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
19.50
20.45
La 2
Ciudades españolas Patrimonio de la Humanidad
Més
Documentals
Durada: 55'
19.50
20.30
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 40'
19.55
21.00
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 65'
20.00
20.00
20.25
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
20.00
20.55
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 55'
20.00
20.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
20.00
20.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.02
20.52
33
Léonard
Més
Infantils
Durada: 50'
20.10
20.31
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 21'
20.10
20.35
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 25'
20.25
20.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.31
20.53
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.35
20.47
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
20.47
21.00
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 13'
×
Close