Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Matí del Dissabte, 15 agost de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Barça TV
Eurosport
Boing
Neox
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Canal + Deportes
Energy
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
11.40
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 340'
06.00
06.23
33
Tex
Més
Infantils
Durada: 23'
06.00
06.55
Esport 3
The 5 Tournament
Més
Esports
Durada: 55'
06.00
10.05
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 245'
06.00
07.20
La 2
Inglés online TVE
Més
Altres
Durada: 80'
06.00
07.20
Antena 3
Bestial
Més
Documentals
Durada: 80'
06.00
07.30
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 90'
06.00
06.22
Clan TVE
Monica chef
Infantils
Durada: 22'
06.00
07.40
Nova
Hoy cocinas tú
Altres
Durada: 100'
06.00
07.40
Nova
Hoy cocinas tú
Més
Altres
Durada: 100'
06.00
07.40
Nova
Hoy cocinas tú
Més
Altres
Durada: 100'
06.00
07.00
Eurosport
Betfred World Championship
Esports
Durada: 60'
06.00
06.10
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.00
06.08
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 8'
06.06
07.01
#0
Cosas de la edad
Més
Documentals
Durada: 55'
06.08
06.15
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 7'
06.10
08.00
Canal + Deportes
Rugby Championship
Esports
Durada: 110'
06.10
06.20
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.15
06.27
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.17
07.00
Paramount Channel
Alaska y Mario
Altres
Durada: 43'
06.20
06.30
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.22
06.44
Clan TVE
Veggie tales en casa
Infantils
Durada: 22'
06.23
07.10
33
Històries dels caçadors de monstres: A cavalcar!
Més
Infantils
Durada: 47'
06.27
06.40
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 13'
06.30
07.45
Barça TV
Tots els gols de 2019
Esports
Durada: 75'
06.30
08.20
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
06.30
06.45
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 15'
06.40
06.52
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.44
07.06
Clan TVE
Veggie tales en casa
Infantils
Durada: 22'
06.45
07.50
Tele 5
I love TV: lo mejor
Més
Altres
Durada: 65'
06.45
07.40
Teledeporte
WRC
Més
Esports
Durada: 55'
06.45
06.55
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 10'
06.52
07.05
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 13'
06.55
07.45
Esport 3
CrossFit 2016
Esports
Durada: 50'
06.55
07.05
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 10'
06.55
07.00
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 5'
07.00
07.30
Cuatro
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
10.05
Neox
VeraNeox Kidz
Més
Infantils
Durada: 185'
07.00
08.30
Eurosport
Il Lombardia
Esports
Durada: 90'
07.00
07.25
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 25'
07.00
07.15
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 15'
07.01
07.55
#0
Cosas de la edad
Més
Documentals
Durada: 54'
07.05
07.15
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 10'
07.05
07.17
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
07.06
07.17
Clan TVE
El Hotel Furchester
Infantils
Durada: 11'
07.10
07.31
33
El Zack i el Quack
Més
Infantils
Durada: 21'
07.15
07.30
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 15'
07.15
08.00
Energy
Homeland
Més
Sèries
Durada: 45'
07.17
07.28
Clan TVE
El Hotel Furchester
Infantils
Durada: 11'
07.17
07.29
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
07.20
07.30
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 10'
07.20
08.35
Antena 3
Pelopicopata
Més
Altres
Durada: 75'
07.25
09.00
Paramount Channel
Pel·lícula: Sergio & Sergei
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
07.28
07.39
Clan TVE
El Hotel Furchester
Infantils
Durada: 11'
07.29
07.36
Disney Channel
Disney Mickey Mouse
Infantils
Durada: 7'
07.30
08.00
La 2
Oficiorama
Més
Altres
Durada: 30'
07.30
08.10
Cuatro
El zapping de surferos: lo mejor
Més
Altres
Durada: 40'
07.30
09.00
La Sexta
Bestial
Més
Documentals
Durada: 90'
07.30
07.35
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.31
07.45
33
La caleta de la Lily
Més
Infantils
Durada: 14'
07.35
07.40
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.36
08.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 24'
07.39
07.49
Clan TVE
El Hotel Furchester
Infantils
Durada: 10'
07.40
09.10
Teledeporte
Criterium du Dauphiné Libéré
Més
Esports
Durada: 90'
07.40
08.15
Nova
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 35'
07.40
07.50
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 10'
07.45
08.00
33
Pingu
Més
Infantils
Durada: 15'
07.45
08.10
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
07.45
08.45
Barça TV
La Sagi, una pionera del Barça
Més
Documentals
Durada: 60'
07.49
07.56
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
07.50
08.20
Tele 5
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.50
07.55
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.55
08.55
#0
Cosas de la edad
Més
Documentals
Durada: 60'
07.55
08.00
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.56
08.02
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
8.00
08.00
08.26
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
08.00
09.30
La 2
Los conciertos de La 2
Més
Altres
Durada: 90'
08.00
09.00
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 60'
08.00
08.15
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 15'
08.00
08.25
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 25'
08.00
08.55
Energy
Homeland
Més
Sèries
Durada: 55'
08.02
08.08
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
08.08
08.13
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
08.10
08.35
Esport 3
GT Academy
Esports
Durada: 25'
08.10
09.05
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 55'
08.13
08.18
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
08.15
09.25
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 70'
08.15
08.20
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
08.18
08.25
Clan TVE
Yoyo
Infantils
Durada: 7'
08.20
11.05
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 165'
08.20
08.50
Canal + Liga
LaLiga Clubs
Esports
Durada: 30'
08.20
08.27
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 7'
08.25
08.32
Clan TVE
Yoyo
Infantils
Durada: 7'
08.25
08.50
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
08.26
09.05
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 39'
08.27
08.34
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 7'
08.30
09.30
Eurosport
Criterium du Dauphiné Libéré
Més
Esports
Durada: 60'
08.32
08.40
Clan TVE
Yoyo
Infantils
Durada: 8'
08.34
08.45
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 11'
08.35
08.55
Esport 3
Km 0
Més
Esports
Durada: 20'
08.35
12.30
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 235'
08.40
08.52
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 12'
08.45
09.30
Barça TV
The final is only the beginning
Altres
Durada: 45'
08.45
08.52
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 7'
08.50
10.40
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 110'
08.50
09.15
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
08.52
09.03
Clan TVE
Astroblast
Infantils
Durada: 11'
08.52
09.00
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 8'
08.55
10.10
Esport 3
FIA Formula E
Esports
Durada: 75'
08.55
10.34
#0
Pel·lícula: El profesor chiflado II: La familia Kl
Més
Pel·lícules
Durada: 99'
08.55
09.40
Energy
Stitchers
Sèries
Durada: 45'
09.00
10.40
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 100'
09.00
11.10
Canal + Deportes
Super Rugby Aotearoa
Esports
Durada: 130'
09.00
10.00
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 60'
09.00
09.10
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
09.03
09.15
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
09.05
09.14
33
Manduka fet a casa
Més
Altres
Durada: 9'
09.05
09.40
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 35'
09.10
11.15
Teledeporte
IAAF World Championships in Athletics 2015
Més
Esports
Durada: 125'
09.10
09.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
09.14
09.37
33
George de la jungla
Més
Infantils
Durada: 23'
09.15
09.34
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
09.15
09.27
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
09.25
10.15
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 50'
09.27
09.39
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
09.30
10.30
La 2
Paraísos cercanos
Més
Documentals
Durada: 60'
09.30
11.00
Barça TV
Tots els gols de la temporada 05/06
Esports
Durada: 90'
09.30
11.00
Eurosport
Betfred World Championship
Esports
Durada: 90'
09.34
09.39
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
09.37
10.03
33
Món maker
Més
Altres
Durada: 26'
09.39
09.44
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
09.39
09.50
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 11'
09.40
10.40
Cuatro
Espíritu salvaje
Més
Altres
Durada: 60'
09.40
10.05
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
09.40
10.25
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 45'
09.44
09.49
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
09.49
10.07
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 18'
09.50
10.02
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
10.00
10.00
10.10
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 10'
10.02
10.15
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
10.03
11.00
33
Zoom, el dofí blanc
Més
Infantils
Durada: 57'
10.05
11.35
La 1
TVEmos
Més
Altres
Durada: 90'
10.05
13.35
Neox
El príncipe de Bel Air
Més
Sèries
Durada: 210'
10.05
10.15
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
10.07
10.12
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
10.10
10.40
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 30'
10.10
12.00
Paramount Channel
Pel·lícula: Brácula (Condemor II)
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
10.12
10.23
Clan TVE
Luo Bao Bei
Infantils
Durada: 11'
10.15
10.50
Nova
Decogarden
Altres
Durada: 35'
10.15
10.35
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
10.15
10.26
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
10.23
10.34
Clan TVE
Luo Bao Bei
Infantils
Durada: 11'
10.25
11.05
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 40'
10.26
10.37
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
10.30
11.30
La 2
El día del Señor
Més
Altres
Durada: 60'
10.34
11.27
#0
Mundos inexplorados con Steve Backshall
Més
Documentals
Durada: 53'
10.34
10.53
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
10.35
10.45
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
10.37
10.50
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
10.40
10.55
Esport 3
Refugis i guardes
Més
Altres
Durada: 15'
10.40
11.30
Cuatro
Tapas y barras
Més
Altres
Durada: 50'
10.40
14.00
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 200'
10.40
11.10
Canal + Liga
Especiales LaLiga
Esports
Durada: 30'
10.45
11.00
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
10.50
11.01
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
10.53
11.11
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 18'
10.55
11.25
Esport 3
Josep Betalú: Cerro de la Muerte Challenge, Non St
Esports
Durada: 30'
11.00
11.25
33
La família del Super3
Més
Infantils
Durada: 25'
11.00
12.45
Barça TV
El partit
Esports
Durada: 105'
11.00
12.15
Eurosport
Betfred World Championship
Esports
Durada: 75'
11.00
11.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
11.01
11.11
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 10'
11.05
12.00
Tele 5
Más que coches
Més
Altres
Durada: 55'
11.05
11.50
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 45'
11.10
11.40
Canal + Liga
Especiales LaLiga
Esports
Durada: 30'
11.10
13.20
Canal + Deportes
Super Rugby AU
Més
Esports
Durada: 130'
11.10
11.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
11.11
11.33
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
11.11
11.25
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 14'
11.15
12.45
Teledeporte
Descenso del Sella 2004
Més
Esports
Durada: 90'
11.25
12.14
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 49'
11.25
11.50
Esport 3
Pure Outdoor
Documentals
Durada: 25'
11.25
11.50
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 25'
11.25
11.37
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
11.27
12.17
#0
Mundos inexplorados con Steve Backshall
Més
Documentals
Durada: 50'
11.30
12.30
La 2
Paraísos cercanos
Més
Documentals
Durada: 60'
11.30
12.05
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 35'
11.33
11.57
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
11.37
11.48
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 11'
11.40
12.15
TV3
Per què volen els avions?
Més
Altres
Durada: 35'
11.40
13.30
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
11.48
12.00
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
11.50
12.15
Esport 3
Sports Quest
Documentals
Durada: 25'
11.50
12.05
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
11.50
12.35
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
11.57
12.21
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
12.00
12.00
13.30
Tele 5
Got Talent España. Momentazos
Més
Altres
Durada: 90'
12.00
14.00
Paramount Channel
Pel·lícula: ¡Vente a Alemania, Pepe!
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
12.00
12.12
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
12.05
13.05
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 60'
12.05
12.15
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
12.12
12.23
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 11'
12.14
13.00
33
Els Mini Ninges
Més
Infantils
Durada: 46'
12.15
13.05
TV3
Aire lliure
Més
Altres
Durada: 50'
12.15
12.40
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
12.15
13.15
Eurosport
FIA World Endurance Championship
Més
Esports
Durada: 60'
12.15
12.25
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
12.17
13.10
#0
Mundos inexplorados con Steve Backshall
Més
Documentals
Durada: 53'
12.21
12.43
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
12.23
12.35
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
12.25
12.40
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 15'
12.30
13.20
La 2
Pesca imposible
Més
Documentals
Durada: 50'
12.30
13.55
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 85'
12.30
13.55
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 85'
12.30
13.55
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 85'
12.30
13.55
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 85'
12.35
12.58
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 23'
12.35
13.20
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
12.40
13.25
Esport 3
Aire lliure
Més
Altres
Durada: 45'
12.40
13.05
Boing
Scooby-Doo y compañia
Més
Infantils
Durada: 25'
12.43
12.54
Clan TVE
Justin Time
Infantils
Durada: 11'
12.45
13.45
Barça TV
Jugadors de llegenda
Més
Altres
Durada: 60'
12.54
13.04
Clan TVE
Justin Time
Infantils
Durada: 10'
12.58
13.20
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 22'
13.00
13.43
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 43'
13.04
13.25
Clan TVE
Knight Squad
Infantils
Durada: 21'
13.05
13.50
TV3
Cool Hunters
Més
Altres
Durada: 45'
13.05
14.00
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 55'
13.05
13.15
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
13.10
14.00
#0
Momias, quitando la venda
Més
Documentals
Durada: 50'
13.15
13.20
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 5'
13.20
13.30
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
13.20
13.45
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 25'
13.20
14.00
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
13.25
13.45
Esport 3
The Seeker, amb Pol Tarrés
Esports
Durada: 20'
13.25
13.47
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
13.30
13.40
Boing
Power players
Més
Infantils
Durada: 10'
13.40
13.55
Boing
Power players
Més
Infantils
Durada: 15'
×
Close