Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Nit del Divendres, 28 juny de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Eurosport
Energy
Neox
Nova
Boing
Disney Channel
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dijous
21.00
23.00
1.00
3.00
5.00
21.00
21.00
21.30
El Punt Avui TV
Torna-la a tocar, Sam
Més
Altres
Durada: 30'
21.00
21.55
TV3
Telenotícies vespre
Més
Informatius
Durada: 55'
21.00
22.00
Esport 3
Retransmissions esportives
Esports
Durada: 60'
21.00
22.10
La 1
Telediario 2
Més
Informatius
Durada: 70'
21.00
21.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 2
Més
Informatius
Durada: 45'
21.00
22.05
#0
Radio GaGa
Més
Altres
Durada: 65'
21.00
22.00
Eurosport
FIA Formula E
Més
Esports
Durada: 60'
21.05
21.30
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 25'
21.05
21.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 40'
21.06
21.55
33
El detectiu Conan
Més
Infantils
Durada: 49'
21.10
21.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 30'
21.15
21.47
8tv
Jet lag
Més
Sèries
Durada: 32'
21.15
00.30
Nova
El secreto de Ferihá
Altres
Durada: 195'
21.20
22.35
Clan TVE
Pel·lícula: Bob Esponja, la película
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
21.20
23.05
Disney Channel
Pel·lícula: Alvin y las ardillas
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
21.30
22.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 30'
21.30
22.20
Cuatro
First Dates
Més
Altres
Durada: 50'
21.30
22.30
La Sexta
La Sexta Columna
Més
Altres
Durada: 60'
21.35
21.55
La 2
Documental
Documentals
Durada: 20'
21.40
21.50
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
21.45
21.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
21.45
22.30
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Esports
Durada: 45'
21.45
23.30
Boing
Pel·lícula: Casper
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
21.47
22.15
8tv
Dinamita
Més
Sèries
Durada: 28'
21.50
22.00
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
21.55
22.40
TV3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 45'
21.55
00.50
33
Liceu a la fresca
Més
Altres
Durada: 175'
21.55
22.15
La 2
La suerte en tus manos
Més
Altres
Durada: 20'
21.55
22.10
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
22.00
22.30
El Punt Avui TV
Teló de fons
Més
Documentals
Durada: 30'
22.00
22.35
Esport 3
Luri Sorroche, entrenadora de futbol a l'Índia
Més
Esports
Durada: 35'
22.00
00.15
Tele 5
Mi casa es la tuya
Més
Altres
Durada: 135'
22.00
22.30
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 30'
22.05
00.31
#0
Pel·lícula: Gladiator
Més
Pel·lícules
Durada: 146'
22.05
00.30
Paramount Channel
Pel·lícula: Infiel
Més
Pel·lícules
Durada: 145'
22.10
23.15
La 1
Cena con mamá
Més
Altres
Durada: 65'
22.10
01.00
Antena 3
Pel·lícula: Prisioneros
Més
Pel·lícules
Durada: 170'
22.15
00.30
La 2
Liceu a la fresca
Més
Altres
Durada: 135'
22.15
00.05
8tv
Pel·lícula: El gran restaurante
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
22.20
00.15
Cuatro
Ven a cenar conmigo Gourmet Edition
Més
Altres
Durada: 115'
22.30
23.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Més
Informatius
Durada: 30'
22.30
02.50
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 260'
22.30
23.15
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Esports
Durada: 45'
22.30
02.10
Neox
Mom
Sèries
Durada: 220'
22.30
23.15
Eurosport
ICF Canoe Slalom World Championship
Esports
Durada: 45'
22.35
23.00
Esport 3
UIM-ABP Aquabike World Championship
Esports
Durada: 25'
22.35
23.17
Clan TVE
Pel·lícula: Rufus
Més
Pel·lícules
Durada: 42'
22.40
00.15
TV3
La gran pel·lícula: Un italià a Noruega
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
23.00
23.00
01.00
Esport 3
El club de la mitjanit
Més
Esports
Durada: 120'
23.05
23.30
Disney Channel
Coop & Cami
Infantils
Durada: 25'
23.15
00.40
La 1
Pel·lícula: 3 generaciones
Més
Pel·lícules
Durada: 85'
23.15
01.30
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Esports
Durada: 135'
23.15
23.55
Eurosport
ICF Canoe Slalom World Championship
Esports
Durada: 40'
23.17
00.01
Clan TVE
Pel·lícula: Rufus II
Més
Pel·lícules
Durada: 44'
23.30
23.55
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
23.30
23.55
Disney Channel
Vuelve Raven
Infantils
Durada: 25'
23.55
00.00
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
23.55
00.05
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
23.55
00.20
Disney Channel
Jessie
Sèries
Durada: 25'
00.00
01.00
Eurosport
Giro d'Italia
Esports
Durada: 60'
00.01
01.24
Clan TVE
Pel·lícula: Regreso a la isla de Nim
Més
Pel·lícules
Durada: 83'
00.05
02.20
8tv
Misteris... amb Sebastià d'Arbó
Més
Altres
Durada: 135'
00.05
00.15
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
00.15
01.50
TV3
Més 324
Més
Altres
Durada: 95'
00.15
01.20
Cuatro
Ven a cenar conmigo Gourmet Edition
Més
Altres
Durada: 65'
00.15
02.30
Tele 5
Mi casa es la tuya
Més
Altres
Durada: 135'
00.15
00.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
00.20
00.35
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 15'
00.25
00.40
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
00.30
01.15
La 2
This is opera
Més
Altres
Durada: 45'
00.30
02.10
Nova
Noche de película: Testigo protegido
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
00.30
02.10
Paramount Channel
Pel·lícula: Pasión obsesiva
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
00.31
01.00
#0
Dar cera, pulir #0
Més
Altres
Durada: 29'
00.35
00.43
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 8'
00.40
03.20
La 1
Víctor Ros
Més
Sèries
Durada: 160'
00.40
00.50
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
00.43
00.52
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 9'
00.50
01.34
33
Els habitants de la fi del món
Més
Documentals
Durada: 44'
00.50
01.00
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
00.52
01.02
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 10'
1.00
01.00
01.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
01.00
02.30
Antena 3
Pel·lícula: Última salida
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
01.00
01.30
#0
Ilustres ignorantes
Més
Altres
Durada: 30'
01.00
01.30
Eurosport
WATTS Magazine
Esports
Durada: 30'
01.00
01.10
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
01.02
01.25
Disney Channel
Art Attack
Altres
Durada: 23'
01.10
01.25
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
01.15
02.40
La 2
Documental
Documentals
Durada: 85'
01.20
03.00
Cuatro
Ven a cenar conmigo
Més
Altres
Durada: 100'
01.24
01.46
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
01.25
02.00
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
01.25
01.45
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 20'
01.25
01.46
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
01.30
02.14
#0
Isabel II, la reina de los récords
Documentals
Durada: 44'
01.30
04.00
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Esports
Durada: 150'
01.30
02.15
Eurosport
Criterium du Dauphiné Libéré
Més
Esports
Durada: 45'
01.34
02.32
33
L'odissea del menjar
Més
Documentals
Durada: 58'
01.45
02.10
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 25'
01.46
02.13
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 27'
01.46
02.07
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
01.50
02.50
TV3
Gran reserva
Més
Altres
Durada: 60'
02.00
03.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
02.07
02.26
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 19'
02.10
02.30
Neox
Problemas del primer mundo
Altres
Durada: 20'
02.10
03.35
Nova
Cine Supernova: La mirada del tiempo
Més
Pel·lícules
Durada: 85'
02.10
03.45
Paramount Channel
Pel·lícula: El maquinista
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
02.10
02.30
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 20'
02.13
02.34
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 21'
02.14
03.06
#0
La vida en el aire
Més
Documentals
Durada: 52'
02.15
03.00
Eurosport
Criterium du Dauphiné Libéré
Més
Esports
Durada: 45'
02.20
06.00
8tv
Televenda
Més
Altres
Durada: 220'
02.26
02.47
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
02.30
03.15
Antena 3
Live Casino
Més
Altres
Durada: 45'
02.30
02.35
Tele 5
El horóscopo de Esperanza Gracia
Més
Altres
Durada: 5'
02.30
04.00
Neox
Juega con el 8
Més
Altres
Durada: 90'
02.30
02.40
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 10'
02.32
03.23
33
Fàrmacs falsificats letals. Pastilles que maten
Més
Documentals
Durada: 51'
02.34
02.55
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 21'
02.35
02.50
Tele 5
La tienda en casa
Més
Altres
Durada: 15'
02.40
03.30
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 50'
02.40
02.55
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 15'
02.47
03.08
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
02.50
03.50
TV3
Ritmes a l'estudi
Més
Altres
Durada: 60'
02.50
03.20
Tele 5
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
02.50
06.00
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 190'
02.55
03.00
Clan TVE
Olive, la avestruz
Més
Infantils
Durada: 5'
02.55
03.05
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
3.00
03.00
03.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
03.00
04.00
Cuatro
Puro Cuatro
Més
Altres
Durada: 60'
03.00
03.10
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 10'
03.00
04.00
Eurosport
FIA Formula E
Més
Esports
Durada: 60'
03.05
03.15
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
03.06
04.00
#0
La vida en el aire
Més
Documentals
Durada: 54'
03.08
03.29
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
03.10
03.21
Clan TVE
Jelly Jamm
Més
Infantils
Durada: 11'
03.15
04.00
Antena 3
Canal ruleta
Més
Altres
Durada: 45'
03.15
03.25
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
03.20
06.00
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 160'
03.20
03.25
Tele 5
Ayuda-Te, cambia tu vida
Més
Altres
Durada: 5'
03.21
03.33
Clan TVE
Los diablillos
Més
Infantils
Durada: 12'
03.23
03.50
33
GR. Camí de Sant Jaume
Més
Documentals
Durada: 27'
03.25
05.40
Esport 3
El club de la mitjanit
Més
Esports
Durada: 135'
03.25
03.30
Tele 5
Mitelemúsica
Més
Altres
Durada: 5'
03.25
03.40
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 15'
03.29
03.49
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 20'
03.30
04.15
La 2
Documental
Documentals
Durada: 45'
03.30
04.15
Tele 5
Miramimúsica
Més
Altres
Durada: 45'
03.33
03.44
Clan TVE
Los diablillos
Més
Infantils
Durada: 11'
03.40
04.00
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 20'
03.44
04.06
Clan TVE
Las tortugas ninja
Més
Infantils
Durada: 22'
03.45
05.07
Paramount Channel
Pel·lícula: To er mundo é güeno
Més
Pel·lícules
Durada: 82'
03.49
04.09
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 20'
03.50
04.50
TV3
Blues a l'estudi
Més
Altres
Durada: 60'
03.50
04.15
33
GR. Camí de Sant Jaume
Més
Documentals
Durada: 25'
04.00
06.00
Antena 3
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 120'
04.00
05.15
Cuatro
La tienda en casa
Més
Altres
Durada: 75'
04.00
04.55
#0
La vida en el aire
Més
Documentals
Durada: 55'
04.00
05.15
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Esports
Durada: 75'
04.00
04.30
Neox
Canal ruleta
Més
Altres
Durada: 30'
04.00
04.30
Eurosport
ICF Canoe Slalom World Championship
Esports
Durada: 30'
04.00
04.25
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 25'
04.00
05.30
Energy
Alerta Cobra
Més
Sèries
Durada: 90'
04.06
04.17
Clan TVE
Freak town
Més
Altres
Durada: 11'
04.09
04.28
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 19'
04.15
04.40
33
L'illa del tresor
Més
Altres
Durada: 25'
04.15
05.00
La 2
Documental
Documentals
Durada: 45'
04.17
04.39
Clan TVE
El amanecer de los Croods
Més
Infantils
Durada: 22'
04.25
04.45
Boing
Mr. Bean
Més
Infantils
Durada: 20'
04.28
04.50
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 22'
04.30
05.25
Neox
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 55'
04.30
05.00
Eurosport
ICF Canoe Slalom World Championship
Esports
Durada: 30'
04.39
05.01
Clan TVE
Persiguiendo a Blake
Altres
Durada: 22'
04.40
05.04
33
L'illa del tresor
Més
Altres
Durada: 24'
04.45
04.55
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
04.50
05.50
TV3
Jazz a l'estudi
Més
Altres
Durada: 60'
04.50
05.11
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
04.55
05.42
#0
This Is Art
Més
Altres
Durada: 47'
04.55
05.10
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 15'
5.00
05.00
06.00
La 2
Documental
Documentals
Durada: 60'
05.00
06.00
Eurosport
Giro d'Italia
Esports
Durada: 60'
05.01
05.11
Clan TVE
La hora de Timmy
Més
Infantils
Durada: 10'
05.04
05.39
33
Karakia
Més
Altres
Durada: 35'
05.10
05.20
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
05.11
05.22
Clan TVE
Little people
Més
Infantils
Durada: 11'
05.11
05.30
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 19'
05.20
05.25
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 5'
05.22
05.33
Clan TVE
Little people
Més
Infantils
Durada: 11'
05.25
05.30
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 5'
05.30
06.00
Boing
Chowder
Més
Infantils
Durada: 30'
05.30
05.51
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 21'
05.30
05.45
Energy
Miramimúsica
Més
Altres
Durada: 15'
05.33
05.44
Clan TVE
Little people
Més
Infantils
Durada: 11'
05.39
05.52
33
Thalassa
Més
Altres
Durada: 13'
05.40
05.55
Esport 3
Quebrantahuesos
Esports
Durada: 15'
05.44
05.55
Clan TVE
Little people
Més
Infantils
Durada: 11'
05.45
05.55
Energy
La tienda en casa
Més
Altres
Durada: 10'
05.50
06.00
TV3
Videoclips catalans
Més
Altres
Durada: 10'
05.51
06.00
Disney Channel
Cambio de clase
Sèries
Durada: 9'
05.55
06.00
Esport 3
ZZ
Altres
Durada: 5'
05.55
06.00
Clan TVE
Olive, la avestruz
Més
Infantils
Durada: 5'
×
Close