Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dijous, 24 octubre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Eurosport
Boing
Neox
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dissabte
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
El Punt Avui TV
L'illa de Robinson
Més
Documentals
Durada: 60'
14.00
14.30
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.35
8tv
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 35'
14.00
14.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
14.00
15.00
Eurosport
Il Gran Piemonte
Esports
Durada: 60'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
15.00
Canal + Deportes
Generación NBA
Esports
Durada: 60'
14.00
14.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
14.05
14.30
Esport 3
Boscos
Més
Documentals
Durada: 25'
14.05
14.27
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.10
14.40
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
14.15
16.00
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 105'
14.16
15.30
#0
La Resistencia
Altres
Durada: 74'
14.27
14.49
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
Esport 3
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Més
Documentals
Durada: 30'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.25
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 55'
14.30
15.10
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 40'
14.30
15.00
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
14.30
15.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
14.30
15.10
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 40'
14.32
15.20
33
La màgica Do-Re-Mi
Més
Infantils
Durada: 48'
14.35
14.44
8tv
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 9'
14.40
15.45
La 2
Atlánticas
Més
Documentals
Durada: 65'
14.40
15.10
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
14.44
15.07
8tv
L'amo del poble
Més
Altres
Durada: 23'
14.49
15.11
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
16.20
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 90'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.30
Esport 3
Karakia
Més
Altres
Durada: 30'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
16.00
Eurosport
Il Lombardia
Esports
Durada: 60'
15.00
17.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
15.00
17.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Basilea
Més
Esports
Durada: 120'
15.00
15.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
15.07
16.10
8tv
Ventdelplà
Més
Sèries
Durada: 63'
15.10
16.30
Nova
Elif
Altres
Durada: 80'
15.10
15.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
15.10
16.05
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
15.11
15.32
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 21'
15.15
16.00
El Punt Avui TV
Connexió Parlament
Més
Altres
Durada: 45'
15.15
16.40
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 85'
15.20
15.53
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 33'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
15.55
Teledeporte
Fast & Fut segunda
Esports
Durada: 30'
15.30
16.00
Esport 3
Camins per anar a l'escola
Més
Documentals
Durada: 30'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
17.16
#0
Pel·lícula: Noche y día
Més
Pel·lícules
Durada: 106'
15.30
16.00
Disney Channel
Campamento Kikiwaka
Sèries
Durada: 30'
15.32
15.55
Clan TVE
Knight Squad
Més
Infantils
Durada: 23'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
16.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.53
17.04
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 71'
15.55
16.35
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
15.55
16.10
Teledeporte
Hola golf
Esports
Durada: 15'
15.55
16.07
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
16.00
16.00
17.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
16.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
16.00
17.30
Eurosport
ITTF Women's World Cup
Més
Esports
Durada: 90'
16.00
16.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.55
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
16.07
16.19
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
16.10
16.40
Teledeporte
WRC
Més
Esports
Durada: 30'
16.10
17.45
8tv
Pel·lícula: Kansas Pacific
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
16.10
16.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.15
16.25
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
16.15
16.30
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
16.19
16.26
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.20
18.00
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 100'
16.20
16.30
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.25
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 55'
16.26
16.33
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.30
18.10
La 2
Patagonia salvaje
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.30
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
18.00
Nova
Pasión de gavilanes
Altres
Durada: 90'
16.30
18.15
Barça TV
El partit
Més
Esports
Durada: 105'
16.30
16.40
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.30
17.00
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
16.33
16.39
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
16.35
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 220'
16.39
16.44
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.40
17.40
Teledeporte
Perskindol Swiss Epic
Esports
Durada: 60'
16.40
18.45
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 125'
16.40
16.50
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
16.44
17.05
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
16.50
17.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
16.55
17.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
17.00
17.55
Esport 3
Quan s'apaguen els llums
Més
Altres
Durada: 55'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.05
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 185'
17.00
17.30
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
17.00
19.00
Canal + Deportes
ATP World Tour 500
Més
Esports
Durada: 120'
17.00
17.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
17.04
17.30
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.05
17.24
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
17.10
17.20
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.16
18.53
#0
Pel·lícula: Crueldad intolerable
Més
Pel·lícules
Durada: 97'
17.20
18.20
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 60'
17.20
17.40
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 20'
17.24
17.29
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
17.29
17.40
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 11'
17.30
17.46
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 16'
17.30
18.45
Antena 3
El secreto de Puente Viejo
Més
Sèries
Durada: 75'
17.30
18.00
Eurosport
WATTS Top 10
Esports
Durada: 30'
17.30
18.00
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
17.30
18.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
17.35
19.25
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 110'
17.40
19.25
Teledeporte
Golden League
Més
Esports
Durada: 105'
17.40
17.52
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 12'
17.40
17.50
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.45
19.15
8tv
Pel·lícula: La tribu de los Pawnee
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
17.45
18.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 60'
17.46
18.23
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 37'
17.50
18.10
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 20'
17.52
18.04
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
17.55
18.00
Esport 3
360
Esports
Durada: 5'
18.00
18.00
19.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
18.00
18.55
Nova
Enamorándome de Ramón
Altres
Durada: 55'
18.00
19.30
Eurosport
English Open
Més
Esports
Durada: 90'
18.00
18.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
18.00
20.00
Paramount Channel
Agatha Christie's Marple
Sèries
Durada: 120'
18.00
18.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
18.04
18.15
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 11'
18.10
19.05
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 55'
18.10
18.20
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
18.15
18.27
Clan TVE
Robocar Poli
Infantils
Durada: 12'
18.15
18.45
Barça TV
Promeses
Més
Altres
Durada: 30'
18.20
19.15
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.20
18.40
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 20'
18.23
19.30
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 67'
18.27
18.40
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 13'
18.30
19.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
18.30
19.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Esports
Durada: 30'
18.30
18.43
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 13'
18.40
18.53
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 13'
18.40
19.10
Boing
Bakugan: Battle Planet
Més
Infantils
Durada: 30'
18.43
18.50
Disney Channel
Bebés Llorones Lágrimas Mágicas
Infantils
Durada: 7'
18.45
20.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
18.45
20.00
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 75'
18.45
19.15
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 30'
18.45
19.25
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
18.50
19.02
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
18.53
19.39
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 46'
18.53
19.16
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 23'
18.55
20.00
Nova
Mi marido tiene más familia
Altres
Durada: 65'
19.00
19.25
Esport 3
Pure Outdoor
Esports
Durada: 25'
19.00
21.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 120'
19.00
21.00
Canal + Deportes
ATP World Tour 500
Més
Esports
Durada: 120'
19.02
19.15
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 13'
19.05
19.50
La 2
Comida al descubierto
Més
Documentals
Durada: 45'
19.10
19.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
19.15
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 75'
19.15
19.41
8tv
Caçadors de bolets
Més
Altres
Durada: 26'
19.15
19.30
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
19.15
19.20
Disney Channel
Mickey Mouse Squad Zasca Trucos
Infantils
Durada: 5'
19.16
19.40
Clan TVE
Lazy Town
Més
Infantils
Durada: 24'
19.20
19.35
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
19.20
19.50
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.25
19.50
Esport 3
Sports Quest
Documentals
Durada: 25'
19.25
20.20
Cuatro
Me quedo contigo
Més
Altres
Durada: 55'
19.25
20.00
Teledeporte
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 35'
19.25
20.15
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
19.30
20.30
El Punt Avui TV
L'illa de Robinson
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
19.44
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 14'
19.30
20.15
Barça TV
Hora B
Esports
Durada: 45'
19.30
19.35
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
19.35
20.05
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 30'
19.35
19.45
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
19.39
20.25
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 46'
19.40
19.51
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 11'
19.41
20.29
8tv
Caçadors de bolets
Més
Altres
Durada: 48'
19.44
20.18
33
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Més
Infantils
Durada: 34'
19.45
20.00
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
19.50
20.15
Esport 3
Km 0
Més
Esports
Durada: 25'
19.50
20.00
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 10'
19.50
20.20
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.51
20.13
Clan TVE
El ascenso de las Tortugas Ninja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.00
20.00
20.30
La 2
Atención obras
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.15
Teledeporte
Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 15'
20.00
21.00
Nova
Amor prohibido
Altres
Durada: 60'
20.00
20.05
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
20.05
20.50
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 45'
20.05
20.35
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.13
20.35
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.25
Teledeporte
Liga Nacional. División de Honor
Més
Altres
Durada: 10'
20.20
20.25
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.20
20.33
Disney Channel
Mickey Mouse Squad
Altres
Durada: 13'
20.25
20.30
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.30
21.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
La 2
La 2 noticias
Més
Informatius
Durada: 30'
20.33
20.45
Disney Channel
Flipante Noa
Infantils
Durada: 12'
20.35
20.57
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.35
21.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.50
21.00
Eurosport
WATTS Top 10
Esports
Durada: 10'
×
Close