Handbol Absoluta Plata Divisió d'Honor Plata (Jornada 24)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Teucro 42 24 20 2 2 705 614 24 12 12 0 0 366 306 18 12 8 2 2 339 308
2 Palma del Río 38 24 19 0 5 658 553 24 13 12 0 1 364 265 14 11 7 0 4 294 288
3 Barça B Lassa 38 24 18 2 4 747 652 23 13 11 1 1 411 349 15 11 7 1 3 336 303
4 Zamora 34 24 16 2 6 601 534 21 12 10 1 1 309 257 13 12 6 1 5 292 277
5 Torrelavega 28 24 13 2 9 632 595 16 12 7 2 3 319 293 12 12 6 0 6 313 302
6 Alcobendas 28 24 11 6 7 676 642 19 12 9 1 2 366 313 9 12 2 5 5 310 329
7 Covadonga 24 24 11 2 11 636 627 14 12 7 0 5 335 316 10 12 4 2 6 301 311
8 BMC 24 24 10 4 10 613 615 14 12 6 2 4 322 307 10 12 4 2 6 291 308
9 Cisne 24 24 11 2 11 668 673 20 12 9 2 1 350 315 4 12 2 0 10 318 358
10 Ciudad Real 24 24 11 2 11 636 654 14 12 7 0 5 326 319 10 12 4 2 6 310 335
11 Bordils 23 24 10 3 11 590 615 16 12 7 2 3 305 284 7 12 3 1 8 285 331
12 Viveros Herol 19 24 9 1 14 614 651 10 11 5 0 6 284 285 9 13 4 1 8 330 366
13 Còrdova 15 24 7 1 16 621 656 13 12 6 1 5 320 310 2 12 1 0 11 301 346
14 Amenabar 15 24 6 3 15 539 602 9 11 3 3 5 263 281 6 13 3 0 10 276 321
15 Juanfersa Gijón 5 24 2 1 21 533 677 3 12 1 1 10 276 321 2 12 1 0 11 257 356
16 Tolosa 3 24 1 1 22 589 698 3 12 1 1 10 297 324 0 12 0 0 12 292 374
17 Silkeborg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 13-03-2017 14:00:12

Resultats i calendari

Jornada 24 (12/03/2017)
Bordils Còrdova 24-22
Tolosa Viveros Herol 27-30
Palma del Río Ciudad Real 33-21
Teucro Juanfersa Gijón 36-25
Covadonga Cisne 30-23
Barça B Lassa Alcobendas 31-27
Torrelavega Zamora 21-18
BMC Amenabar 29-23
Jornada 25 (26/03/2017)
Amenabar Tolosa  
Ciudad Real Bordils  
Cisne BMC  
Còrdova Teucro  
Viveros Herol Torrelavega  
Juanfersa Gijón Covadonga  
Zamora Barça B Lassa  
Alcobendas Palma del Río  
Jornada 26 (02/04/2017)
Palma del Río Barça B Lassa  
Teucro Ciudad Real  
BMC Juanfersa Gijón  
Covadonga Còrdova  
Viveros Herol Zamora  
Torrelavega Amenabar  
Tolosa Cisne  
Bordils Alcobendas  

Tots els partits

Alcobendas Amenabar Barça B Lassa BMC Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Covadonga Juanfersa Gijón Palma del Río Silkeborg Teucro Tolosa Torrelavega Viveros Herol Zamora
Alcobendas 25-23 32-31 35-27 36-31 29-25 31-28 32-23 33-17 35-24 23-28 26-26 29-30
Amenabar 27-27 24-31 24-20 18-19 26-24 30-30 25-20 22-22 25-29 20-29 22-30
Barça B Lassa 31-27 25-19 35-30 37-30 31-23 30-25 35-24 33-28 31-31 36-28 29-24 34-28 24-32
BMC 27-27 29-23 30-28 24-27 38-29 22-28 19-25 31-27 26-18 29-25 23-26 24-24
Bordils 23-22 27-25 27-27 30-25 27-27 24-22 18-25 30-15 21-26 30-23 20-23 28-24
Cisne 28-28 28-35 33-26 29-25 32-31 28-25 32-26 20-17 28-28 40-35 30-18 22-21
Ciudad Real 34-27 21-25 28-29 26-24 32-28 27-26 24-19 29-33 27-28 20-31 29-24 29-25
Còrdova 27-28 25-19 24-31 33-25 27-26 30-27 24-24 25-26 25-29 33-24 26-25 21-26
Covadonga 30-25 26-25 28-29 31-27 30-23 27-28 29-22 25-30 31-27 28-26 29-30 21-24
Juanfersa Gijón 26-26 19-21 30-36 22-24 24-31 22-23 22-25 27-24 22-24 24-33 22-31 16-23
Palma del Río 22-23 22-15 31-22 31-17 29-27 33-21 23-19 29-20 30-19 33-25 29-17 29-22 23-18
Silkeborg
Teucro 32-28 28-24 24-22 32-31 37-30 31-28 36-25 33-27 29-20 27-25 29-23 28-23
Tolosa 20-22 27-31 24-25 22-22 23-28 27-28 27-24 29-30 26-29 26-27 27-30 19-28
Torrelavega 24-21 28-28 21-21 22-21 33-23 27-21 31-28 24-25 24-28 34-26 30-33 21-18
Viveros Herol 26-23 29-21 29-34 22-27 24-26 24-27 21-28 29-21 29-27 28-29 23-22
Zamora 25-25 25-17 24-20 28-16 30-24 25-26 26-22 26-19 23-21 24-20 27-26 26-21