Futbol Absoluta 3a catalana Grup 4 (Jornada 3)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Badalona Sud 7 3 2 1 0 13 3 6 2 2 0 0 12 2 1 1 0 1 0 1 1
2 Cirera 7 3 2 1 0 4 0 1 1 0 1 0 0 0 6 2 2 0 0 4 0
3 Molinos 7 3 2 1 0 7 4 4 2 1 1 0 2 1 3 1 1 0 0 5 3
4 Pere Gol 7 3 2 1 0 6 4 6 2 2 0 0 5 3 1 1 0 1 0 1 1
5 La Llàntia 6 3 2 0 1 6 1 3 2 1 0 1 1 1 3 1 1 0 0 5 0
6 Cabrils 6 3 2 0 1 7 3 3 2 1 0 1 3 3 3 1 1 0 0 4 0
7 Poble Sec 6 2 2 0 0 6 2 6 2 2 0 0 6 2 0 0 0 0 0 0 0
8 Premià Dalt 6 3 2 0 1 7 5 3 1 1 0 0 4 2 3 2 1 0 1 3 3
9 Santvicentí 4 3 1 1 1 4 7 4 2 1 1 0 3 2 0 1 0 0 1 1 5
10 Mataronesa 3 3 1 0 2 5 5 0 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 5 4
11 Singuerlín 3 3 0 3 0 4 4 2 2 0 2 0 1 1 1 1 0 1 0 3 3
12 Calella 3 3 1 0 2 4 7 0 1 0 0 1 3 5 3 2 1 0 1 1 2
13 Lloreda 2 3 0 2 1 1 2 1 1 0 1 0 1 1 1 2 0 1 1 0 1
14 Arenys Mar 1 2 0 1 1 3 5 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 1 1 3 5
15 Vilassar B 1 3 0 1 2 6 9 0 1 0 0 1 2 3 1 2 0 1 1 4 6
16 Pla d'en Boet 1 3 0 1 2 0 7 0 2 0 0 2 0 7 1 1 0 1 0 0 0
17 Pomar 1 3 0 1 2 4 12 1 1 0 1 0 3 3 0 2 0 0 2 1 9
18 Rocafonda 0 3 0 0 3 1 8 0 1 0 0 1 0 5 0 2 0 0 2 1 3
  Ascens   Elim. d'ascens   Descens
Darrera actualització: 17-09-2017 22:00:50

Resultats i calendari

Jornada 3 (17/09/2017)
Badalona Sud Pomar 7-1
Molinos Arenys Mar 1-1
Santvicentí Premià Dalt 1-0
Poble Sec Vilassar B 4-2
Cabrils Mataronesa 1-3
La Llàntia Calella 0-1
Cirera Lloreda 0-0
Pere Gol Rocafonda 2-1
Singuerlín Pla d'en Boet 0-0
Jornada 4 (24/09/2017)
Rocafonda Cirera  
Premià Dalt Poble Sec  
Vilassar B Molinos  
Arenys Mar La Llàntia  
Lloreda Cabrils  
Mataronesa Singuerlín  
Calella Pere Gol  
Pomar Santvicentí  
Pla d'en Boet Badalona Sud  
Jornada 5 (01/10/2017)
Cabrils Rocafonda  
Molinos Premià Dalt  
Pere Gol Arenys Mar  
Santvicentí Poble Sec  
Cirera Calella  
Pomar Pla d'en Boet  
Singuerlín Lloreda  
La Llàntia Vilassar B  
Badalona Sud Mataronesa  

Tots els partits

Arenys Mar Badalona Sud Cabrils Calella Cirera La Llàntia Lloreda Mataronesa Molinos Pere Gol Pla d'en Boet Poble Sec Pomar Premià Dalt Rocafonda Santvicentí Singuerlín Vilassar B
Arenys Mar
Badalona Sud 7-1 5-1
Cabrils 1-3 2-0
Calella 3-5
Cirera 0-0
La Llàntia 0-1 1-0
Lloreda 1-1
Mataronesa 0-1
Molinos 1-1 1-0
Pere Gol 3-2 2-1
Pla d'en Boet 0-4 0-3
Poble Sec 2-0 4-2
Pomar 3-3
Premià Dalt 4-2
Rocafonda 0-5
Santvicentí 1-0 2-2
Singuerlín 1-1 0-0
Vilassar B 2-3