Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dijous, 16 novembre de 2017
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Energy
Boing
Barça TV
Disney Channel
Neox
Eurosport
Divinity
Nova
Paramount Channel
Movistar Futbol
Filtrar
Avui
Demà
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.55
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
15.05
#0
Minuto #0
Més
Esports
Durada: 65'
14.00
18.00
8tv
Arucitys
Més
Altres
Durada: 240'
14.00
15.05
Neox
Los Simpson
Més
Sèries
Durada: 65'
14.00
14.20
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 20'
14.05
15.00
Esport 3
Els quaderns de cuina de la Julie
Més
Altres
Durada: 55'
14.10
14.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
14.11
15.00
33
Shin Chan
Més
Infantils
Durada: 49'
14.14
14.37
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
14.15
14.45
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 30'
14.15
15.05
Tele 5
Cámbiame
Més
Altres
Durada: 50'
14.15
14.40
Nova
Cuidado con el ángel
Altres
Durada: 25'
14.20
14.35
Barça TV
La prèvia
Esports
Durada: 15'
14.20
14.50
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
14.20
15.15
Divinity
Castle
Més
Sèries
Durada: 55'
14.20
15.15
Energy
Sin rastro
Més
Sèries
Durada: 55'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.30
Teledeporte
WDSF World Championship Ten Dance
Esports
Durada: 60'
14.35
15.00
Barça TV
Tots els gols de Michael Laudrup
Esports
Durada: 25'
14.37
14.59
Clan TVE
Los superminihéroes
Més
Infantils
Durada: 22'
14.40
15.05
Nova
Karlos Arguiñano en tu cocina
Més
Altres
Durada: 25'
14.40
16.22
Paramount Channel
Poirot
Més
Sèries
Durada: 102'
14.40
15.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
14.45
14.55
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
14.50
15.20
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
14.55
15.50
La 2
Cocina real
Més
Documentals
Durada: 55'
14.55
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 30'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
14.59
15.21
Clan TVE
Los superminihéroes
Més
Infantils
Durada: 22'
15.00
15.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 30'
15.00
15.50
33
Bola de drac Z
Més
Infantils
Durada: 50'
15.00
15.50
Esport 3
La fúria dels elements
Més
Documentals
Durada: 50'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.20
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 20'
15.05
15.35
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 30'
15.05
16.05
#0
Likes
Altres
Durada: 60'
15.05
16.40
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 95'
15.05
16.00
Nova
Marina
Altres
Durada: 55'
15.10
15.20
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
15.15
16.15
Movistar Futbol
Compact LaLiga 1 2 3
Esports
Durada: 60'
15.15
16.05
Divinity
Elementary
Més
Sèries
Durada: 50'
15.15
16.05
Energy
Flashpoint
Més
Sèries
Durada: 50'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.20
16.45
Barça TV
El partit cadet
Esports
Durada: 85'
15.20
15.25
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 5'
15.20
16.20
Disney Channel
Soy Luna
Sèries
Durada: 60'
15.21
15.32
Clan TVE
Danger Mouse
Més
Infantils
Durada: 11'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
15.45
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 20'
15.30
16.00
El Punt Avui TV
De tee a green
Més
Esports
Durada: 30'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
15.45
Teledeporte
Campeonato de España de Ciclocross
Més
Esports
Durada: 15'
15.30
16.30
Eurosport
Juegos Olímpicos de Sochi
Més
Esports
Durada: 60'
15.32
15.44
Clan TVE
Danger Mouse
Més
Infantils
Durada: 12'
15.35
15.45
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
15.50
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 10'
15.44
16.06
Clan TVE
Sonic Boom
Més
Infantils
Durada: 22'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Dani & Flo
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
16.15
Teledeporte
Mujer y deporte
Esports
Durada: 30'
15.45
15.50
Boing
Descubre con Tadeo
Més
Altres
Durada: 5'
15.50
16.30
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
15.50
16.23
33
Olivia
Més
Infantils
Durada: 33'
15.50
16.35
Esport 3
Quan ataquen els taurons
Més
Documentals
Durada: 45'
15.50
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 40'
15.50
16.00
Boing
Clarence
Més
Infantils
Durada: 10'
16.00
16.00
17.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 30'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
16.25
Nova
Pasión de gavilanes
Altres
Durada: 25'
16.00
16.20
Boing
Clarence
Més
Infantils
Durada: 20'
16.05
17.56
#0
Pel·lícula: La legión del águila
Més
Pel·lícules
Durada: 111'
16.05
17.00
Divinity
Elementary
Més
Sèries
Durada: 55'
16.05
17.00
Energy
Flashpoint
Més
Sèries
Durada: 55'
16.06
16.13
Clan TVE
Bing
Més
Infantils
Durada: 7'
16.13
16.20
Clan TVE
Tutu
Infantils
Durada: 7'
16.15
16.25
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
16.15
18.00
Teledeporte
Eurocup
Més
Esports
Durada: 105'
16.15
18.00
Movistar Futbol
Liga holandesa
Esports
Durada: 105'
16.20
16.43
Clan TVE
Doctora Juguetes
Més
Infantils
Durada: 23'
16.20
16.30
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
16.20
16.50
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
16.22
18.16
Paramount Channel
Poirot
Més
Sèries
Durada: 114'
16.23
17.08
33
Lulú Brum-brum
Més
Infantils
Durada: 45'
16.25
17.20
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 55'
16.25
17.40
Nova
El vuelo de la Victoria
Altres
Durada: 75'
16.30
20.15
TV3
Tarda oberta
Més
Altres
Durada: 225'
16.30
18.10
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.30
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
17.00
Eurosport
Juegos Olímpicos
Esports
Durada: 30'
16.30
16.50
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 20'
16.35
16.50
Esport 3
Thalassa
Més
Altres
Durada: 15'
16.40
18.10
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 90'
16.43
17.05
Clan TVE
Shimmer and Shine
Més
Infantils
Durada: 22'
16.45
17.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
16.50
17.25
Esport 3
GR Pirineus
Més
Documentals
Durada: 35'
16.50
17.20
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
16.50
17.00
Disney Channel
Piny, Instituto De Nueva York
Infantils
Durada: 10'
17.00
18.00
El Punt Avui TV
L'hora d'anglès (English Hour)
Més
Informatius
Durada: 60'
17.00
17.50
Cuatro
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
17.00
20.15
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 195'
17.00
17.20
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 20'
17.00
17.30
Eurosport
Juegos Olímpicos
Esports
Durada: 30'
17.00
17.20
Disney Channel
Piny, Instituto De Nueva York
Infantils
Durada: 20'
17.00
18.15
Divinity
Sofá, cine y Divinity: Un San Valentín para siempr
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
17.00
18.00
Energy
Caso abierto
Més
Sèries
Durada: 60'
17.05
17.12
Clan TVE
Masha y el Oso
Més
Infantils
Durada: 7'
17.08
17.35
33
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Més
Infantils
Durada: 27'
17.12
17.19
Clan TVE
Masha y el Oso
Més
Infantils
Durada: 7'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.19
17.29
Clan TVE
Los Lunnis de leyenda
Infantils
Durada: 10'
17.20
18.15
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
17.20
19.15
Barça TV
Els Incunables
Esports
Durada: 115'
17.20
17.30
Boing
Tito Yayo
Més
Infantils
Durada: 10'
17.20
17.27
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
17.25
18.15
Esport 3
Passió per caminar
Més
Documentals
Durada: 50'
17.27
17.34
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
17.29
17.52
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 23'
17.30
18.45
Antena 3
El secreto de Puente Viejo
Més
Sèries
Durada: 75'
17.30
18.30
Eurosport
Vier Schanzen Tournee
Esports
Durada: 60'
17.30
17.50
Boing
Tito Yayo
Més
Infantils
Durada: 20'
17.34
17.41
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
17.35
17.50
33
Misha, la gata violeta
Més
Infantils
Durada: 15'
17.40
18.15
Nova
Rosario
Altres
Durada: 35'
17.41
17.48
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
17.48
18.00
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 12'
17.50
18.10
33
Raa Raa, el lleó escandalós
Més
Infantils
Durada: 20'
17.50
18.50
Cuatro
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 60'
17.50
18.00
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.52
18.04
Clan TVE
Los Octonautas
Més
Infantils
Durada: 12'
17.56
19.30
#0
Pel·lícula: Bolt
Més
Pel·lícules
Durada: 94'
18.00
18.00
19.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
18.00
18.20
Teledeporte
Avance Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 20'
18.00
19.35
8tv
Catalunya directe
Més
Altres
Durada: 95'
18.00
18.30
Movistar Futbol
Fútbol de plata
Esports
Durada: 30'
18.00
18.20
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 20'
18.00
18.12
Disney Channel
Súper 4
Més
Infantils
Durada: 12'
18.00
19.00
Energy
Caso abierto
Més
Sèries
Durada: 60'
18.04
18.09
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
18.09
18.28
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
18.10
18.35
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 25'
18.10
19.05
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 55'
18.10
18.55
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 45'
18.12
18.30
Disney Channel
Súper 4
Més
Infantils
Durada: 18'
18.15
18.45
Esport 3
La cuina de Rachel Khoo: París
Més
Altres
Durada: 30'
18.15
19.25
La 1
Centro médico
Més
Altres
Durada: 70'
18.15
20.00
Nova
Mi marido tiene familia
Altres
Durada: 105'
18.15
19.15
Divinity
Yo soy Bea
Més
Sèries
Durada: 60'
18.16
20.12
Paramount Channel
Pel·lícula: Herencia peligrosa
Més
Pel·lícules
Durada: 116'
18.20
18.45
Teledeporte
Pasión Rugby
Esports
Durada: 25'
18.20
18.30
Boing
Poderosas Magiespadas
Més
Infantils
Durada: 10'
18.28
18.51
Clan TVE
Super wings
Més
Infantils
Durada: 23'
18.30
19.00
Eurosport
Kamil Stoch, the untold story
Documentals
Durada: 30'
18.30
20.15
Movistar Futbol
Bundesliga
Esports
Durada: 105'
18.30
18.50
Boing
Poderosas Magiespadas
Més
Infantils
Durada: 20'
18.30
18.42
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
18.35
19.05
33
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Més
Infantils
Durada: 30'
18.42
19.00
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 18'
18.45
19.30
Esport 3
Un xef amb una missió
Més
Documentals
Durada: 45'
18.45
20.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
18.45
20.30
Teledeporte
Partido amistoso
Més
Esports
Durada: 105'
18.50
19.45
Cuatro
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 55'
18.50
19.15
Boing
Yo-kai watch
Més
Infantils
Durada: 25'
18.51
19.13
Clan TVE
Blaze y los Monster Machines
Més
Infantils
Durada: 22'
18.55
19.45
Neox
The Middle
Més
Sèries
Durada: 50'
19.00
20.30
El Punt Avui TV
Conversa amb els consellers a Brussel·les
Més
Informatius
Durada: 90'
19.00
19.45
Eurosport
FIS Alpine Ski World Cup
Més
Esports
Durada: 45'
19.00
19.30
Disney Channel
Mickey y los súper pilotos
Infantils
Durada: 30'
19.00
20.00
Energy
Caso abierto
Més
Sèries
Durada: 60'
19.05
19.30
33
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Més
Infantils
Durada: 25'
19.05
20.00
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
19.13
19.24
Clan TVE
Bob el Constructor
Més
Infantils
Durada: 11'
19.15
19.30
Barça TV
800''
Més
Esports
Durada: 15'
19.15
19.25
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
19.15
20.00
Divinity
Yo soy Bea
Més
Sèries
Durada: 45'
19.24
19.47
Clan TVE
Miles del futuro
Més
Infantils
Durada: 23'
19.25
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 65'
19.25
19.45
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 20'
19.30
19.45
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
19.30
20.00
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 30'
19.30
20.11
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 41'
19.30
21.00
Barça TV
Hora B
Esports
Durada: 90'
19.30
20.00
Disney Channel
Enredados. La Serie
Infantils
Durada: 30'
19.35
20.30
8tv
Fora de joc
Més
Esports
Durada: 55'
19.45
20.04
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 19'
19.45
20.20
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 35'
19.45
20.25
Eurosport
FIS Alpine Ski World Cup
Més
Esports
Durada: 40'
19.45
19.55
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
19.47
20.10
Clan TVE
Zak storm
Més
Infantils
Durada: 23'
19.55
20.15
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
20.00
20.00
20.55
Esport 3
Esport club
Esports
Durada: 55'
20.00
20.50
La 2
Grandes diseños
Més
Documentals
Durada: 50'
20.00
21.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.45
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.00
20.07
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
20.00
20.30
Divinity
Yo soy Bea
Més
Sèries
Durada: 30'
20.00
21.00
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 60'
20.04
20.55
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 51'
20.07
20.14
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 7'
20.10
20.32
Clan TVE
Las tortugas ninja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.11
21.00
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 49'
20.14
20.30
Disney Channel
Pat, el perro
Infantils
Durada: 16'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.45
Movistar Futbol
FIFA World Cup Russia 2018
Més
Esports
Durada: 30'
20.15
20.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.20
20.25
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.25
20.30
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.25
20.35
Eurosport
News
Esports
Durada: 10'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Teledeporte
Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 30'
20.30
20.42
Disney Channel
Hotel Transilvania. La Serie
Infantils
Durada: 12'
20.30
20.45
Divinity
GH Revolution: resumen diario
Més
Altres
Durada: 15'
20.32
20.55
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
20.35
21.00
Eurosport
Kamil Stoch, the untold story
Documentals
Durada: 25'
20.42
21.00
Disney Channel
Hotel Transilvania. La Serie
Infantils
Durada: 18'
20.45
21.00
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
×
Close