Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dimarts, 25 juny de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Neox
Eurosport
Energy
Nova
Boing
Barça TV
Disney Channel
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
El Punt Avui TV
Protagonistes
Més
Altres
Durada: 30'
14.00
15.00
Esport 3
L'odissea del menjar
Més
Documentals
Durada: 60'
14.00
14.30
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.31
8tv
Informatiu 8tv
Més
Informatius
Durada: 31'
14.00
14.15
Barça TV
Barça News Flash
Esports
Durada: 15'
14.00
14.55
Paramount Channel
La casa de la pradera
Sèries
Durada: 55'
14.04
14.28
33
L'inspector Gadget
Més
Infantils
Durada: 24'
14.04
14.15
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
14.05
14.55
La 2
La vida secreta del zoo
Més
Documentals
Durada: 50'
14.05
14.27
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.05
14.15
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
14.07
15.09
#0
Late Motiv
Altres
Durada: 62'
14.15
15.45
Barça TV
El partit de futbol sala
Esports
Durada: 90'
14.15
14.20
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 5'
14.15
14.27
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
14.20
14.45
Cuatro
Cuatro al día a las 14 h
Més
Altres
Durada: 25'
14.20
14.25
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
14.25
14.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
14.27
14.50
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 23'
14.27
14.45
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
14.28
15.13
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 45'
14.30
15.00
El Punt Avui TV
Viure des de l'essència
Més
Documentals
Durada: 30'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.15
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 45'
14.31
14.45
8tv
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 14'
14.35
15.10
Nova
Karlos Arguiñano en tu cocina
Més
Altres
Durada: 35'
14.45
14.50
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
14.45
15.48
8tv
Cuando el mundo se tambalea
Més
Documentals
Durada: 63'
14.45
15.15
Disney Channel
Coop & Cami
Infantils
Durada: 30'
14.50
15.30
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 40'
14.50
15.12
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.15
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
14.55
15.45
La 2
Pacífico
Més
Documentals
Durada: 50'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
14.55
16.55
Paramount Channel
Los asesinatos de Midsomer
Sèries
Durada: 120'
15.00
16.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.25
Esport 3
Volcans i homes
Més
Documentals
Durada: 25'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.09
16.09
#0
La Resistencia
Altres
Durada: 60'
15.10
17.00
Nova
Elif
Altres
Durada: 110'
15.12
15.34
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
15.13
16.00
33
Bola de drac Z
Més
Infantils
Durada: 47'
15.15
15.25
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
15.15
15.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
15.15
16.05
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.25
15.50
Esport 3
Volcans i homes
Més
Documentals
Durada: 25'
15.25
15.40
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 15'
15.30
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.34
15.56
Clan TVE
Escuela de rock
Més
Infantils
Durada: 22'
15.35
16.55
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 80'
15.40
16.00
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 20'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
15.50
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
15.40
16.10
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
16.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
15.48
16.50
8tv
Cuando el mundo se tambalea
Més
Documentals
Durada: 62'
15.50
16.45
Esport 3
Plantes que es porten malament
Més
Documentals
Durada: 55'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.50
16.05
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 15'
15.56
16.20
Clan TVE
Marcus Level
Infantils
Durada: 24'
16.00
16.00
16.30
El Punt Avui TV
Caminant per Catalunya
Més
Altres
Durada: 30'
16.00
16.40
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
16.00
16.22
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 22'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Karlos Arguiñano en tu cocina
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
16.15
Barça TV
Barça News Flash
Esports
Durada: 15'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.15
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.05
16.55
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
16.09
17.58
#0
Pel·lícula: Cocodrilo Dundee II
Més
Pel·lícules
Durada: 109'
16.10
16.40
Disney Channel
Bizaardvark
Sèries
Durada: 30'
16.15
16.25
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
16.15
16.30
Barça TV
Històries de la Copa
Esports
Durada: 15'
16.15
16.30
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
16.20
16.25
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.22
17.00
33
Dino tren
Més
Infantils
Durada: 38'
16.25
17.20
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 55'
16.25
16.30
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.30
17.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
16.30
18.10
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.30
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
16.35
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.30
17.00
Barça TV
El 9
Esports
Durada: 30'
16.30
16.40
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.35
17.00
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Esports
Durada: 25'
16.35
16.41
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
16.35
17.00
Eurosport
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 25'
16.40
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 215'
16.40
16.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
16.40
17.05
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 25'
16.41
17.00
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
16.45
17.10
Esport 3
Riu avall
Més
Documentals
Durada: 25'
16.50
17.54
8tv
Ventdelplà
Més
Sèries
Durada: 64'
16.55
18.50
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 115'
16.55
18.50
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 115'
16.55
17.05
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
16.55
17.40
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
17.00
17.27
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 27'
17.00
17.30
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 30'
17.00
20.05
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 185'
17.00
19.00
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Més
Esports
Durada: 120'
17.00
17.19
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
17.00
18.00
Nova
Yo soy Betty, la fea
Altres
Durada: 60'
17.00
17.30
Barça TV
Aquí Palau
Esports
Durada: 30'
17.00
17.45
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 45'
17.05
17.15
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.05
17.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 25'
17.10
17.35
Esport 3
Bèsties
Més
Documentals
Durada: 25'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.35
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 20'
17.19
17.24
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
17.20
18.20
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 60'
17.24
17.45
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
17.27
17.59
33
Dot.
Més
Infantils
Durada: 32'
17.30
18.00
El Punt Avui TV
Epais de saó fonda
Més
Altres
Durada: 30'
17.30
18.45
Antena 3
El secreto de Puente Viejo
Més
Sèries
Durada: 75'
17.30
20.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 150'
17.30
19.00
Barça TV
El partit de futbol sala
Esports
Durada: 90'
17.30
17.42
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 12'
17.35
18.20
Esport 3
Km33
Més
Documentals
Durada: 45'
17.35
17.45
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
17.40
18.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
17.42
17.55
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 13'
17.45
18.07
Clan TVE
Trolls ¡no pierdas el ritmo!
Més
Infantils
Durada: 22'
17.45
18.30
Eurosport
FIA Formula E
Esports
Durada: 45'
17.45
18.00
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 15'
17.54
18.55
8tv
Ventdelplà
Més
Sèries
Durada: 61'
17.55
18.07
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 12'
17.58
19.41
#0
Pel·lícula: Cartas a Julieta
Més
Pel·lícules
Durada: 103'
17.59
18.24
33
Bola & Bill
Més
Infantils
Durada: 25'
18.00
18.00
18.30
El Punt Avui TV
Caminant per Catalunya
Més
Altres
Durada: 30'
18.00
19.00
Nova
De que te quiero, te quiero
Altres
Durada: 60'
18.00
18.10
Boing
Campamento mágico
Més
Infantils
Durada: 10'
18.07
18.19
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 12'
18.07
18.20
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 13'
18.10
19.10
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 60'
18.10
18.25
Boing
Campamento mágico
Més
Infantils
Durada: 15'
18.19
18.41
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 22'
18.20
19.00
Esport 3
Els sabors d'Europa
Més
Documentals
Durada: 40'
18.20
19.15
La 1
Derecho a soñar
Més
Sèries
Durada: 55'
18.20
18.32
Disney Channel
Calle Dálmatas 101
Infantils
Durada: 12'
18.24
19.21
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 57'
18.25
18.35
Boing
Bunnicula
Més
Infantils
Durada: 10'
18.30
19.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
18.30
19.00
Eurosport
Polo line
Esports
Durada: 30'
18.30
19.30
Energy
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 60'
18.32
18.45
Disney Channel
Calle Dálmatas 101
Infantils
Durada: 13'
18.35
18.50
Boing
Bunnicula
Més
Infantils
Durada: 15'
18.41
19.04
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 23'
18.45
20.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
18.45
18.50
Disney Channel
Bebés Llorones Lágrimas Mágicas
Infantils
Durada: 5'
18.50
20.05
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 75'
18.50
20.20
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 90'
18.50
19.00
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
18.50
19.01
Disney Channel
Calle Dálmatas 101
Infantils
Durada: 11'
18.55
19.57
8tv
Temps de silenci
Més
Sèries
Durada: 62'
19.00
19.30
Esport 3
Els sabors d'Europa
Més
Documentals
Durada: 30'
19.00
21.00
Teledeporte
Minsk 2019 European Games
Més
Esports
Durada: 120'
19.00
19.35
Nova
Mi marido tiene más familia
Altres
Durada: 35'
19.00
19.30
Barça TV
Promeses
Més
Altres
Durada: 30'
19.00
19.30
Eurosport
Horse Excellence
Esports
Durada: 30'
19.00
19.10
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 10'
19.01
19.15
Disney Channel
Calle Dálmatas 101
Infantils
Durada: 14'
19.04
19.25
Clan TVE
El pequeño reino de Ben y Holly
Més
Infantils
Durada: 21'
19.10
20.00
La 2
Cocina sana en casa
Més
Altres
Durada: 50'
19.10
19.25
Boing
New Looney Tunes
Més
Infantils
Durada: 15'
19.15
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 75'
19.15
19.27
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
19.21
20.05
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 44'
19.25
19.49
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
19.25
19.50
Boing
Beyblade Burst
Més
Infantils
Durada: 25'
19.27
19.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
19.30
20.30
El Punt Avui TV
L'illa de Robinson
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
20.00
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 30'
19.30
20.30
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 60'
19.30
20.30
Eurosport
Nations Cup Series
Esports
Durada: 60'
19.30
20.10
Energy
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 40'
19.35
20.30
Nova
Amor prohibido
Altres
Durada: 55'
19.40
19.52
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
19.41
20.28
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 47'
19.49
20.11
Clan TVE
El ascenso de las Tortugas Ninja
Més
Infantils
Durada: 22'
19.50
20.20
Boing
Bakugan: Battle Planet
Més
Infantils
Durada: 30'
19.52
20.05
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
20.00
20.00
21.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
20.00
20.30
La 2
Página 2
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.20
Cuatro
Cuatro al día a las 20 h
Més
Altres
Durada: 20'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.05
20.48
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 43'
20.05
21.00
Neox
Dos hombres y medio
Més
Sèries
Durada: 55'
20.05
20.17
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
20.11
20.35
Clan TVE
Marcus Level
Infantils
Durada: 24'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.17
20.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 13'
20.20
20.25
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.20
20.30
Boing
UniKitty
Més
Infantils
Durada: 10'
20.25
20.30
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.30
21.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 30'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Barça TV
Hora B
Esports
Durada: 30'
20.30
20.45
Eurosport
News
Esports
Durada: 15'
20.30
20.45
Boing
UniKitty
Més
Infantils
Durada: 15'
20.30
21.00
Disney Channel
Coop & Cami
Infantils
Durada: 30'
20.35
20.57
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.45
20.55
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
×
Close