Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dimecres, 23 octubre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Barça TV
Neox
Eurosport
Boing
Disney Channel
Nova
Canal + Liga
Energy
Canal + Deportes
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.00
El Punt Avui TV
L'illa de Robinson
Més
Altres
Durada: 60'
14.00
14.30
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.50
La 2
España a ras de cielo
Més
Documentals
Durada: 50'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
14.00
14.45
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 45'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
16.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Més
Esports
Durada: 120'
14.00
14.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
14.05
14.27
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.10
14.40
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
14.15
14.45
Esport 3
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Més
Documentals
Durada: 30'
14.15
15.45
Barça TV
El partit d'hoquei
Esports
Durada: 90'
14.27
14.49
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.25
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 55'
14.30
15.10
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 40'
14.30
15.00
Canal + Liga
90 años de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
14.30
15.10
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 40'
14.32
15.20
33
La màgica Do-Re-Mi
Més
Infantils
Durada: 48'
14.40
15.45
#0
La Resistencia
Altres
Durada: 65'
14.40
16.05
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 85'
14.40
15.10
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
14.45
15.15
Esport 3
Karakia
Més
Altres
Durada: 30'
14.45
15.30
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 45'
14.49
15.11
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.45
La 2
La ruta de la seda
Més
Documentals
Durada: 55'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
16.30
Canal + Liga
El día después
Esports
Durada: 90'
15.00
15.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
15.10
16.30
Nova
Elif
Altres
Durada: 80'
15.10
15.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
15.10
16.05
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
15.11
15.34
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 23'
15.15
18.30
El Punt Avui TV
Connexió Parlament
Més
Informatius
Durada: 195'
15.15
16.00
Esport 3
Viatges insòlits
Més
Documentals
Durada: 45'
15.19
15.52
8tv
L'amo del poble
Més
Altres
Durada: 33'
15.20
15.53
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 33'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.20
16.40
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 80'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
15.45
Teledeporte
Santander Golf Tour
Esports
Durada: 20'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
17.30
Eurosport
English Open
Més
Esports
Durada: 120'
15.30
16.00
Disney Channel
Campamento Kikiwaka
Sèries
Durada: 30'
15.34
15.57
Clan TVE
Knight Squad
Més
Infantils
Durada: 23'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
16.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
18.00
#0
Pel·lícula: Piratas del Caribe: La maldición de la
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
15.45
16.15
Teledeporte
EHF Magazine
Esports
Durada: 30'
15.45
16.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.52
16.59
8tv
Ventdelplà
Més
Sèries
Durada: 67'
15.53
17.04
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 71'
15.55
16.35
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
15.57
16.09
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
16.00
16.00
17.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
16.10
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 10'
16.00
19.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Més
Esports
Durada: 180'
16.00
16.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
18.05
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 120'
16.05
16.55
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
16.09
16.21
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
16.10
16.45
Barça TV
The final is only the beginning
Altres
Durada: 35'
16.10
16.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.15
16.25
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
16.15
16.30
Teledeporte
Badminton Magazine
Esports
Durada: 15'
16.20
16.35
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
16.21
16.28
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.25
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 55'
16.28
16.35
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.30
18.15
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 105'
16.30
17.30
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
16.45
Teledeporte
Evasión
Altres
Durada: 15'
16.30
18.00
Nova
Pasión de gavilanes
Altres
Durada: 90'
16.30
17.00
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
16.30
17.00
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
16.35
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 220'
16.35
16.41
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
16.35
16.40
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 5'
16.40
18.45
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 125'
16.40
16.50
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
16.41
16.46
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.45
18.10
Teledeporte
Skate America ISU Grand Prix of Figure Skating
Més
Esports
Durada: 85'
16.45
18.30
Barça TV
Lliga Segona Divisió B
Esports
Durada: 105'
16.46
17.07
Clan TVE
Top Wing
Més
Infantils
Durada: 21'
16.50
17.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
16.55
17.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
16.59
18.25
8tv
Pel·lícula: Rifle solitario
Més
Pel·lícules
Durada: 86'
17.00
17.55
Esport 3
La cursa de la seva vida
Esports
Durada: 55'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
18.00
Canal + Liga
Resumen LaLiga
Més
Esports
Durada: 60'
17.00
17.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
17.04
17.30
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.07
17.26
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
17.10
17.20
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.20
18.20
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 60'
17.20
17.40
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 20'
17.26
17.31
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
17.30
17.46
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 16'
17.30
18.45
Antena 3
El secreto de Puente Viejo
Més
Sèries
Durada: 75'
17.30
18.00
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 30'
17.30
18.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
17.31
17.42
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 11'
17.35
19.25
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 110'
17.40
17.50
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.42
17.54
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 12'
17.45
18.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 60'
17.46
18.23
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 37'
17.50
18.10
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 20'
17.54
18.06
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
17.55
19.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 65'
18.00
18.00
19.35
#0
Pel·lícula: Hora punta
Més
Pel·lícules
Durada: 95'
18.00
19.00
Nova
Enamorándome de Ramón
Altres
Durada: 60'
18.00
18.45
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 45'
18.00
18.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
18.00
18.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
18.05
20.00
Paramount Channel
Agatha Christie's Marple
Sèries
Durada: 115'
18.06
18.17
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 11'
18.10
19.00
Teledeporte
LaLiga Santander
Més
Esports
Durada: 50'
18.10
18.20
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 10'
18.15
19.05
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 50'
18.17
18.29
Clan TVE
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 12'
18.20
19.15
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.20
18.40
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 20'
18.23
19.30
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 67'
18.25
19.59
8tv
Pel·lícula: La mujer del látigo
Més
Pel·lícules
Durada: 94'
18.29
18.42
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 13'
18.30
19.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
18.30
18.45
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
18.30
19.00
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
18.30
18.43
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 13'
18.40
19.05
Boing
Bakugan: Battle Planet
Més
Infantils
Durada: 25'
18.42
18.55
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 13'
18.43
18.50
Disney Channel
Bebés Llorones Lágrimas Mágicas
Infantils
Durada: 7'
18.45
20.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
18.45
20.00
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 75'
18.45
19.15
Barça TV
Aquí Palau
Esports
Durada: 30'
18.45
19.30
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 45'
18.45
19.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
18.50
19.02
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
18.55
19.18
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 23'
19.00
19.15
Esport 3
Lleida Downtown
Més
Esports
Durada: 15'
19.00
20.00
Teledeporte
BWF World Tour
Més
Esports
Durada: 60'
19.00
20.00
Nova
Mi marido tiene más familia
Altres
Durada: 60'
19.00
21.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 120'
19.00
21.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Basilea
Més
Esports
Durada: 120'
19.02
19.15
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 13'
19.05
19.50
La 2
Comida al descubierto
Més
Altres
Durada: 45'
19.05
19.50
La 2
Mantequilla de almendras, vino generoso y cebollas
Més
Altres
Durada: 45'
19.05
19.50
La 2
Dátiles, carne procesada y manzanas
Més
Altres
Durada: 45'
19.05
19.10
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
19.10
19.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
19.15
19.25
Esport 3
Volta Menorca BTT
Esports
Durada: 10'
19.15
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 75'
19.15
21.00
Barça TV
El marcador
Més
Esports
Durada: 105'
19.15
19.20
Disney Channel
Mickey Mouse Squad Zasca Trucos
Infantils
Durada: 5'
19.18
19.42
Clan TVE
Lazy Town
Més
Infantils
Durada: 24'
19.20
19.35
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
19.20
19.50
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.25
19.30
Esport 3
Michel Prado, patinador
Més
Altres
Durada: 5'
19.25
20.20
Cuatro
Me quedo contigo
Més
Altres
Durada: 55'
19.30
20.30
El Punt Avui TV
L'illa de Robinson
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
19.44
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 14'
19.30
19.55
Esport 3
Flaix
Esports
Durada: 25'
19.30
19.40
Eurosport
News
Esports
Durada: 10'
19.30
20.15
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
19.35
20.16
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 41'
19.35
19.45
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
19.40
21.00
Eurosport
English Open
Més
Esports
Durada: 80'
19.42
19.53
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 11'
19.44
20.18
33
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Més
Infantils
Durada: 34'
19.45
20.05
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
19.50
20.00
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 10'
19.50
20.20
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.53
20.15
Clan TVE
El ascenso de las Tortugas Ninja
Més
Infantils
Durada: 22'
19.59
20.30
8tv
Caçadors de bolets
Més
Altres
Durada: 31'
20.00
20.00
20.30
La 2
Ritmo urbano
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.15
Teledeporte
Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 15'
20.00
21.00
Nova
Amor prohibido
Altres
Durada: 60'
20.05
20.35
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.37
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
20.15
21.00
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 45'
20.20
20.25
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.20
20.33
Disney Channel
Mickey Mouse Squad
Altres
Durada: 13'
20.25
20.30
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
La 2
La 2 noticias
Més
Informatius
Durada: 30'
20.33
20.45
Disney Channel
Flipante Noa
Infantils
Durada: 12'
20.35
21.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
20.37
20.59
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
×
Close