Web versió mòbil
Webs
El Punt Avui
L'Esportiu
L'Econòmic
Catalonia Today
Club del Subscriptor
Canals
Temes
Registre
Edició impresa
Empresa
Translate
Catalan
Afrikaans
Albanian
Arabic
Armenian
Azerbaijani
Basque
Belarusian
Bulgarian
Chinese (Simplified)
Chinese (Traditional)
Croatian
Czech
Danish
Dutch
English
Estonian
Filipino
Finnish
French
Galician
Georgian
German
Greek
Haitian Creole
Hebrew
Hindi
Hungarian
Icelandic
Indonesian
Irish
Italian
Japanese
Korean
Latvian
Lithuanian
Macedonian
Malay
Maltese
Norwegian
Persian
Polish
Portuguese
Romanian
Russian
Serbian
Slovak
Slovenian
Spanish
Swahili
Swedish
Thai
Turkish
Ukrainian
Urdu
Vietnamese
Welsh
Yiddish
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
Cercar
Instagram
Facebook
Twitter
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
L'Esportiu de Catalunya
×
Continguts del lloc
Programació per franges
Tarda del Dimarts, 17 desembre de 2019
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Neox
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Canal + Deportes
Energy
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Diumenge
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
14.50
La 2
Ciudades heladas: la vida al límite
Més
Documentals
Durada: 50'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
14.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
14.05
14.27
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.08
15.05
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 57'
14.10
14.40
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
14.15
14.45
Esport 3
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Més
Documentals
Durada: 30'
14.20
16.10
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 110'
14.26
15.00
Canal + Deportes
HSBC World Rugby Sevens Series
Més
Esports
Durada: 34'
14.27
14.49
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.25
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 55'
14.30
15.10
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 40'
14.30
16.00
Eurosport
FIS Ski Jumping World Cup
Més
Esports
Durada: 90'
14.30
15.00
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
14.30
15.15
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 45'
14.34
15.00
8tv
Zap 8/Interferencias
Més
Altres
Durada: 26'
14.40
15.45
#0
La Resistencia
Més
Altres
Durada: 65'
14.40
15.10
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
14.45
15.15
Esport 3
Insectes
Més
Documentals
Durada: 30'
14.49
15.11
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.45
La 2
Japón desde el cielo
Més
Documentals
Durada: 55'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
16.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.55
8tv
L'amo del poble
Més
Altres
Durada: 55'
15.00
17.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
15.00
17.30
Canal + Deportes
NBA
Esports
Durada: 150'
15.00
15.30
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
15.05
16.16
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 71'
15.10
16.35
Nova
Elif
Altres
Durada: 85'
15.10
15.40
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
15.11
15.32
Clan TVE
Henry Danger
Més
Infantils
Durada: 21'
15.15
16.00
Esport 3
Viatges insòlits
Més
Documentals
Durada: 45'
15.15
16.05
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
16.25
Teledeporte
Fast & Fut primera
Esports
Durada: 60'
15.25
16.45
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 80'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
16.00
Disney Channel
Entre hermanos
Sèries
Durada: 30'
15.32
15.54
Clan TVE
Knight Squad
Més
Infantils
Durada: 22'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
16.05
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
17.10
#0
Pel·lícula: Si Dios quiere
Més
Pel·lícules
Durada: 85'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.54
16.06
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
15.55
16.35
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
15.55
17.06
8tv
Ventdelplà
Més
Sèries
Durada: 71'
16.00
16.00
16.30
El Punt Avui TV
Gastropirineus
Més
Altres
Durada: 30'
16.00
17.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
17.00
Eurosport
BetVictor Scottish Open
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
16.12
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.10
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 5'
16.05
16.55
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
16.06
16.18
Clan TVE
Super Wings
Més
Infantils
Durada: 12'
16.10
18.10
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 120'
16.10
16.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
16.12
16.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
16.15
16.25
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
16.16
17.04
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 48'
16.18
16.25
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.25
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 55'
16.25
17.55
Teledeporte
Liga Femenina Endesa
Més
Esports
Durada: 90'
16.25
16.32
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Més
Infantils
Durada: 7'
16.30
17.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
16.30
18.15
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 105'
16.30
17.30
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
16.41
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
16.32
16.38
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 6'
16.35
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 220'
16.35
18.05
Nova
Pasión de gavilanes
Altres
Durada: 90'
16.38
16.43
Clan TVE
Simon
Més
Infantils
Durada: 5'
16.40
16.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
16.41
17.00
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 19'
16.43
17.05
Clan TVE
La Patrulla Canina
Més
Infantils
Durada: 22'
16.45
18.10
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 85'
16.55
17.10
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
16.55
17.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
17.00
17.55
Esport 3
Roda de premsa
Més
Altres
Durada: 55'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
18.00
Eurosport
FEI World Cup
Esports
Durada: 60'
17.00
18.00
Canal + Liga
El Partidazo de Movistar
Esports
Durada: 60'
17.00
17.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
17.04
17.30
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.05
17.24
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 19'
17.06
19.17
8tv
Pel·lícula: La leyenda de la mujer india
Més
Pel·lícules
Durada: 131'
17.10
19.22
#0
Pel·lícula: Sentido y sensibilidad
Més
Pel·lícules
Durada: 132'
17.10
17.20
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.20
18.20
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 60'
17.20
17.30
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.24
17.29
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
17.29
17.34
Clan TVE
Peppa Pig
Més
Infantils
Durada: 5'
17.30
18.00
El Punt Avui TV
Caminant per Catalunya
Més
Altres
Durada: 30'
17.30
17.45
33
Oddbods
Més
Infantils
Durada: 15'
17.30
18.45
Antena 3
El secreto de Puente Viejo
Més
Sèries
Durada: 75'
17.30
19.15
Canal + Deportes
European Rugby Champions Cup
Esports
Durada: 105'
17.30
17.40
Boing
Somos osos
Més
Infantils
Durada: 10'
17.30
18.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
17.34
17.45
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 11'
17.35
19.25
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 110'
17.40
18.10
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 30'
17.45
18.20
33
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Més
Infantils
Durada: 35'
17.45
17.57
Clan TVE
Monchhichi
Més
Infantils
Durada: 12'
17.45
18.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 60'
17.55
19.40
Esport 3
Basketball Champions League
Més
Esports
Durada: 105'
17.55
19.10
Teledeporte
Cross internacional Venta de Baños
Més
Esports
Durada: 75'
17.57
18.09
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 12'
18.00
18.00
18.30
El Punt Avui TV
Paisatges encreuats
Més
Altres
Durada: 30'
18.00
18.30
Eurosport
Horse Excellence
Esports
Durada: 30'
18.00
18.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
18.00
18.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
18.05
20.00
Nova
Enamorándome de Ramón
Altres
Durada: 115'
18.09
18.20
Clan TVE
Ricky Zoom
Més
Infantils
Durada: 11'
18.10
19.30
Neox
Los Goldberg
Més
Sèries
Durada: 80'
18.10
20.05
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 115'
18.10
18.40
Boing
Bakugan: Battle Planet
Més
Infantils
Durada: 30'
18.15
19.10
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 55'
18.20
19.30
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 70'
18.20
19.15
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.20
18.32
Clan TVE
Robocar Poli
Més
Infantils
Durada: 12'
18.30
19.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 30'
18.30
18.45
Eurosport
News
Esports
Durada: 15'
18.30
19.00
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Altres
Durada: 30'
18.30
18.42
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
18.32
18.44
Clan TVE
Robot trains
Més
Infantils
Durada: 12'
18.40
18.50
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
18.42
19.00
Disney Channel
PJ Masks
Infantils
Durada: 18'
18.44
19.08
Clan TVE
Marcus Level
Més
Infantils
Durada: 24'
18.45
20.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
18.45
19.45
Eurosport
FIA World Endurance Championship
Més
Esports
Durada: 60'
18.45
19.35
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
18.50
19.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
19.00
20.00
El Punt Avui TV
Connecti.cat
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
19.30
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
19.00
19.06
Disney Channel
Bebés Llorones Lágrimas Mágicas
Infantils
Durada: 6'
19.06
19.20
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 14'
19.08
19.20
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 12'
19.10
20.00
La 2
La gran escapada italiana de Jamie
Més
Documentals
Durada: 50'
19.10
19.30
Teledeporte
Va de bikes
Esports
Durada: 20'
19.10
19.35
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 25'
19.15
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 75'
19.17
19.51
8tv
Caçadors de bolets
Més
Altres
Durada: 34'
19.20
19.31
Clan TVE
Gormiti
Més
Infantils
Durada: 11'
19.20
19.43
Disney Channel
Kung Fu Panda: las zarpas del destino
Infantils
Durada: 23'
19.22
20.09
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 47'
19.25
20.25
Cuatro
El Bribón
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
19.42
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 12'
19.30
20.00
Teledeporte
FIM Superenduro World Championship
Més
Esports
Durada: 30'
19.30
20.30
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Altres
Durada: 60'
19.31
19.52
Clan TVE
El ascenso de las Tortugas Ninja
Més
Infantils
Durada: 21'
19.35
20.05
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
19.35
20.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 55'
19.40
19.50
Esport 3
Actius
Més
Altres
Durada: 10'
19.42
19.45
33
Info eKonomia
Més
Altres
Durada: 3'
19.43
19.50
Disney Channel
Star Wars: Galaxy of adventures
Infantils
Durada: 7'
19.45
20.22
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 37'
19.45
20.15
Eurosport
FIA World Touring Car Cup
Més
Esports
Durada: 30'
19.50
20.20
Esport 3
Top gols La Lliga
Més
Esports
Durada: 30'
19.50
20.20
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.51
20.21
8tv
Caçadors de bolets
Més
Altres
Durada: 30'
19.52
20.13
Clan TVE
Dragones: hacia nuevos confines
Més
Infantils
Durada: 21'
20.00
20.00
21.00
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 60'
20.00
20.30
La 2
Página 2
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.15
Teledeporte
Conexión Teledeporte
Esports
Durada: 15'
20.05
20.35
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.09
20.56
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 47'
20.13
20.35
Clan TVE
Una casa de locos
Més
Infantils
Durada: 22'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.45
Eurosport
EWC All Access
Esports
Durada: 30'
20.20
20.50
Esport 3
Top gols La Lliga
Més
Esports
Durada: 30'
20.20
20.33
Disney Channel
Jaja Show Star Wars: Pringue En Peligro
Infantils
Durada: 13'
20.21
20.56
8tv
Lo Cartanyà
Més
Sèries
Durada: 35'
20.25
20.30
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
La 2
La 2 noticias
Més
Informatius
Durada: 30'
20.30
20.35
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 5'
20.30
21.00
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Altres
Durada: 30'
20.33
20.45
Disney Channel
Flipante Noa
Infantils
Durada: 12'
20.35
20.57
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.35
21.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
×
Close