Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dilluns, 1 maig de 2017
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
8tv
Clan TVE
Divinity
Nova
Energy
Boing
Barça TV
Disney Channel
Neox
Eurosport
Movistar Futbol
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.30
TV3
Telenotícies comarques
Més
Informatius
Durada: 30'
14.00
15.00
Antena 3
Los Simpson
Més
Sèries
Durada: 60'
14.00
14.45
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 45'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
15.25
8tv
Arucitys Weekend
Més
Altres
Durada: 85'
14.00
15.35
Neox
The Big Bang Theory
Sèries
Durada: 95'
14.00
14.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
14.00
14.10
Boing
Las Supernenas
Més
Infantils
Durada: 10'
14.00
14.10
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
14.00
15.00
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 60'
14.05
14.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 25'
14.05
15.00
Esport 3
Els quaderns de cuina de la Julie
Més
Altres
Durada: 55'
14.10
14.35
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
14.10
14.25
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 15'
14.12
15.38
33
Pel·lícula: Bola de drac Z: La batalla dels déus
Més
Pel·lícules
Durada: 86'
14.15
14.45
Barça TV
Més club
Informatius
Durada: 30'
14.18
14.41
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 23'
14.25
14.35
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 10'
14.30
15.45
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 75'
14.30
15.00
La 1
Corazón
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.35
#0
Minuto #0
Més
Esports
Durada: 65'
14.30
16.15
Movistar Futbol
LaLiga 1 2 3
Esports
Durada: 105'
14.30
15.20
Divinity
Vender para comprar
Altres
Durada: 50'
14.35
14.45
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
14.35
14.50
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 15'
14.41
15.03
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 22'
14.45
15.45
La 2
Trenes extremos
Més
Documentals
Durada: 60'
14.45
14.55
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
14.45
17.00
Teledeporte
ATP 250 de Múnich
Esports
Durada: 135'
14.45
15.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
14.45
15.00
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
14.50
15.00
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 10'
14.55
15.25
Cuatro
Noticias Cuatro deportes
Més
Esports
Durada: 30'
14.55
15.20
La Sexta
La Sexta noticias: Jugones
Més
Esports
Durada: 25'
15.00
17.00
El Punt Avui TV
Esmorzar de Ciència al 7 Portes
Més
Informatius
Durada: 120'
15.00
15.25
Esport 3
Expedició al Rift Valley
Més
Documentals
Durada: 25'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.35
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 35'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
15.00
18.00
Eurosport
Betfred World Championship
Esports
Durada: 180'
15.00
15.10
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
15.00
15.15
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 15'
15.00
15.55
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
15.03
15.26
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 23'
15.10
15.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
15.15
17.00
Barça TV
El partit
Esports
Durada: 105'
15.15
15.25
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 10'
15.20
15.30
La Sexta
Jugones: el análisis
Més
Esports
Durada: 10'
15.20
16.15
Divinity
Vender para comprar
Altres
Durada: 55'
15.25
15.50
Esport 3
Expedició al Rift Valley
Més
Documentals
Durada: 25'
15.25
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.25
16.50
8tv
Monk
Més
Sèries
Durada: 85'
15.25
16.45
Boing
Pel·lícula: Barbie: Superheroína del videojuego
Més
Pel·lícules
Durada: 80'
15.25
15.40
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 15'
15.26
15.49
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 23'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.33
17.48
Paramount Channel
Pel·lícula: Mi nombre es Ninguno
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
15.35
15.45
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.35
17.48
#0
Pel·lícula: Piratas del Caribe: en mareas misterio
Més
Pel·lícules
Durada: 133'
15.35
17.30
Neox
Pel·lícula: Niños grandes II
Més
Pel·lícules
Durada: 115'
15.38
17.05
33
Tots cap a l'Oest
Més
Infantils
Durada: 87'
15.40
16.45
Disney Channel
Pel·lícula: Enredados otra vez
Més
Pel·lícules
Durada: 65'
15.45
17.30
TV3
Pel·lícula: La parella de l'any
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
15.45
16.20
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 35'
15.45
15.55
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.45
18.00
Cuatro
Home cinema: Papá por sorpresa
Més
Pel·lícules
Durada: 135'
15.45
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
15.45
18.10
La Sexta
Pel·lícula: U.S. Marshals
Més
Pel·lícules
Durada: 145'
15.49
16.12
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 23'
15.50
16.45
Esport 3
Els Estats Units des de l'aire
Més
Documentals
Durada: 55'
15.55
16.00
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.55
16.45
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 50'
16.00
16.00
17.30
La 1
Sesión de tarde: Tres padres
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
16.00
17.50
Antena 3
Multicine: La dama gris
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.12
16.35
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 23'
16.15
18.00
Movistar Futbol
LaLiga Santander
Esports
Durada: 105'
16.15
17.15
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 60'
16.20
18.05
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 105'
16.35
16.58
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 23'
16.40
18.00
El Punt Avui TV
Enderrock TV
Més
Altres
Durada: 80'
16.45
17.00
Esport 3
Thalassa
Més
Altres
Durada: 15'
16.45
16.55
Boing
Las Supernenas
Més
Infantils
Durada: 10'
16.45
16.55
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
16.45
17.40
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
16.50
18.35
8tv
Pel·lícula: Camino hacia la victoria
Més
Pel·lícules
Durada: 105'
16.55
17.00
Boing
Las Supernenas
Més
Infantils
Durada: 5'
16.55
17.10
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 15'
16.58
17.21
Clan TVE
Super wings
Infantils
Durada: 23'
17.00
18.00
El Punt Avui TV
Converses amb el Banc Sabadell
Més
Informatius
Durada: 60'
17.00
17.25
Esport 3
Per avió
Més
Documentals
Durada: 25'
17.00
20.15
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 195'
17.00
19.10
Teledeporte
ATP 250 de Múnich
Esports
Durada: 130'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News
Esports
Durada: 15'
17.00
17.05
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 5'
17.05
17.30
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 25'
17.05
17.30
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
17.10
17.20
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
17.15
18.45
Barça TV
El partit de bàsquet
Esports
Durada: 90'
17.15
18.10
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 55'
17.20
17.35
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 15'
17.21
17.44
Clan TVE
Super wings
Infantils
Durada: 23'
17.25
17.50
Esport 3
Brasil des de l'aire
Més
Altres
Durada: 25'
17.30
19.10
TV3
Pel·lícula: La importància de ser Franc
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
17.30
18.10
33
Lulú Brum-brum
Més
Infantils
Durada: 40'
17.30
19.40
La 1
Sesión de tarde: Desaparecida
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
17.30
19.35
Neox
Pel·lícula: Que se mueran los feos
Més
Pel·lícules
Durada: 125'
17.30
18.00
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 30'
17.35
17.45
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
17.40
18.25
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 45'
17.44
18.08
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
17.45
17.55
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
17.48
18.53
#0
BBC Earth
Més
Documentals
Durada: 65'
17.48
19.37
Paramount Channel
Pel·lícula: Forajidos
Més
Pel·lícules
Durada: 109'
17.50
18.20
Esport 3
Històries del rebost d'Àfrica
Més
Documentals
Durada: 30'
17.50
19.20
Antena 3
Multicine: La viuda negra
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
17.55
18.05
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
18.00
18.00
20.00
El Punt Avui TV
Religions
Més
Informatius
Durada: 120'
18.00
20.00
Cuatro
Home cinema: Sister Act II: De vuelta al convento
Més
Pel·lícules
Durada: 120'
18.00
18.55
Eurosport
Tour de Romandie
Més
Esports
Durada: 55'
18.00
19.00
Movistar Futbol
Highlights Bundesliga
Més
Esports
Durada: 60'
18.00
18.25
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 25'
18.05
18.50
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 45'
18.05
18.30
Disney Channel
La guardia del león
Infantils
Durada: 25'
18.08
18.32
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 24'
18.10
18.38
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 28'
18.10
20.00
La Sexta
Pel·lícula: Secuestro aéreo
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
18.10
19.05
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 55'
18.20
18.45
Esport 3
WRC
Més
Esports
Durada: 25'
18.25
18.50
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 25'
18.25
19.30
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 65'
18.30
19.00
El Punt Avui TV
L'internauta
Més
Informatius
Durada: 30'
18.30
18.40
Disney Channel
Súper 4
Més
Infantils
Durada: 10'
18.32
18.43
Clan TVE
Pumpkin Reports
Més
Infantils
Durada: 11'
18.35
20.30
8tv
Crimen en el paraíso
Més
Sèries
Durada: 115'
18.38
19.28
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 50'
18.40
18.55
Disney Channel
Súper 4
Més
Infantils
Durada: 15'
18.43
19.05
Clan TVE
Fresh Beat Band: los espías
Infantils
Durada: 22'
18.45
19.40
Esport 3
Flaix
Esports
Durada: 55'
18.45
19.00
Barça TV
800''
Esports
Durada: 15'
18.50
20.45
La 2
Paraísos cercanos
Més
Documentals
Durada: 115'
18.50
19.20
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 30'
18.53
20.52
#0
Pel·lícula: Training Day (Día de entrenamiento)
Més
Pel·lícules
Durada: 119'
18.55
19.00
Eurosport
Chasing History
Documentals
Durada: 5'
18.55
19.05
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 10'
19.00
19.30
Barça TV
Aquí Palau
Esports
Durada: 30'
19.00
19.55
Eurosport
Betfred World Championship
Esports
Durada: 55'
19.00
19.30
Movistar Futbol
Fútbol de plata
Més
Esports
Durada: 30'
19.05
19.27
Clan TVE
Fresh Beat Band: los espías
Infantils
Durada: 22'
19.05
19.15
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 10'
19.05
20.00
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 55'
19.10
21.00
TV3
Pel·lícula: Coneixeràs l'home dels teus somnis
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
19.10
19.30
Teledeporte
Evasión
Esports
Durada: 20'
19.15
19.30
Disney Channel
La Ley de Milo Murphy
Infantils
Durada: 15'
19.20
21.00
Antena 3
Multicine: La protectora
Més
Pel·lícules
Durada: 100'
19.20
19.45
Boing
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Més
Infantils
Durada: 25'
19.25
20.00
El Punt Avui TV
L'hora d'anglès (English Hour)
Més
Informatius
Durada: 35'
19.27
19.49
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 22'
19.30
20.00
Teledeporte
FIM Enduro World Championship
Més
Esports
Durada: 30'
19.30
21.00
Barça TV
Hora B
Esports
Durada: 90'
19.30
20.55
Movistar Futbol
Fiebre Maldini
Esports
Durada: 85'
19.30
19.55
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
19.30
20.15
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 45'
19.40
20.00
Esport 3
Ronaldo a 100
Esports
Durada: 20'
19.40
21.00
La 1
Sesión de tarde: Cuando el deber te llama
Més
Pel·lícules
Durada: 80'
19.45
19.55
Boing
Clarence
Més
Infantils
Durada: 10'
19.49
20.11
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 22'
19.55
20.00
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
19.55
20.05
Boing
Clarence
Més
Infantils
Durada: 10'
19.55
20.05
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
20.00
20.00
20.30
El Punt Avui TV
Notícies locals
Informatius
Durada: 30'
20.00
21.00
Esport 3
Esport club
Esports
Durada: 60'
20.00
21.00
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 60'
20.00
20.45
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 45'
20.00
20.30
Teledeporte
Fast Fut
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Divinity
La casa de mis sueños
Documentals
Durada: 60'
20.05
20.10
Boing
Clarence
Més
Infantils
Durada: 5'
20.05
20.20
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 15'
20.10
20.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.11
20.33
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 22'
20.20
20.30
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 10'
20.30
21.00
8tv
8 al dia
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
20.50
Disney Channel
Star contra las fuerzas del mal
Infantils
Durada: 20'
20.33
20.55
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Altres
Durada: 22'
20.45
21.00
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
×
Close